Хорту присудили чотири з половиною роки тюрми

Хорту присудили чотири з половиною роки тюрми
Сьогодні, 1 квітня, суддя Вінницького міського суду Ірина Курбанова оголосила вирок обвинуваченому в організації та участі в масових заворушень шостого грудня 2014 року під стінами Вінницької ОДА Юрію Павленку.

Суддя визнала Юрія Павленка винним, його позбавили волі на 4 роки та 6 місяців.

Адвокат Бонюк сказав, що відповідно до закону Савченко, Юрію Павленку (Хорту) залишилося сидіти в ув'язненні ще рік.

Коли судя Курбанова після вироку виходила з залу суду, у неї почали кидати усе, що було під рукою. Охорона змушена була відкрити парасольку.

Нагадаємо, прокурор просив посадити Хорта на сім років. А вчора, 31 березня, адвокат Хорта Валерій Палій оголосив голодування під ОДА

Читайте також: Хорт на Фейсбуці – не Юрій Павленко?

Юрій Хорт: «Я все одно б сидів. Навіть якби не порвав портрет Порошенка»

Що відбувалося сьогодні в суді читайте в матеріалі Сьогодні мають оголосити вирок Хорту. Біля суду неспокійно (Твіттер-репортаж)

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (25)
  • Anonymous
    Доигрался с првые игры
  • Анонім
    все так называемое правосудие на лицо. кто украл у государства миллионы гуляет на свободе. а этот чудак отсидит за порванный портрет шоколадного пеци.
  • Анонім
    Монтян бы его оправдала.
    Соловьев Антон reply Анонім

    А зачем Монтян защищать Хорта?

    Анонім reply Соловьев Антон
    Это я к квалификации Палия.
  • Anonymous
    Этого черта - даже не выпускать! К вите заверухе  -  совет да любовь!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:03 На Соборній завершили ремонт дороги та готують повернення зупинок 18:31 «Пакунок школяра» у Вінниці: скільки коштує зібрати першачка та чи вистачить 5 000 гривень? 18:03 Очисні споруди хочуть модернізувати, а «Ховрашів’ю» дати статус заказника: рішення облради 17:15 Модернізація очисних споруд у Сабарові: обласна рада затвердила договір про співпрацю (Пресслужба Вінницької обласної ради) Від читача 17:12 Продаж товару в Інтернеті 17:10 Дзюдо, пауерліфтинг та сумо: п'ята спортшкола запрошує дітей на безкоштовні тренування 16:15 Як підготувати дитину до школи без сліз та стресу: поради дають психолог і медик 16:01 Палали сухостій та пожнивні залишки у кожному районі області photo_camera 15:11 14-річна вінничанка представлятиме Україну на Юнацькій Олімпіаді-2026 photo_camera 14:09 У водойму під Вінницею зливають фекалії 13:47 На всю Вінниччину — 79 маршрутів. Куди їдуть автобуси і чого бракує області 13:17 Готуйтеся до погодних змін: що буде на Вінниччині найближчими днями photo_camera 13:13 Наші розгромили шість пунктів управління дронами росіян photo_camera 12:25 Новий подих традицій: Чому вишиваний одяг підкорює світ? (Новини компаній) 12:21 Сміттєпереробний комплекс у Людавці: інвестор керуватиме обʼєктом 50 років play_circle_filled photo_camera 11:12 За $9,5 тисячі допомагав залишити військову частину. У Вінниці затримали контрактника photo_camera 10:01 Понад 30 машин поливають дороги, а бригади ремонтують мережі 09:17 Понад рік вважався зниклим безвісти: прощаються із загиблим снайпером Олександром Москаленком 08:01 Сьогодні вітаємо Олександра та Марфу. Історія, заборони та прикмети 21 серпня 22:34 Справжній бебі-бум: у першій міській лікарні за добу народилися 12 немовлят photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up