Хлопчик та психічнохворий:  двоє вінничан заблукали на морському узбережжі

Хлопчик та психічнохворий:  двоє вінничан заблукали на морському узбережжі

Дві  сім'ї з Вінницької області відпочивали в Залізному Порту. Восьмирічний хлопчик з однієї сім'ї і 29-річний чоловік з іншої сім'ї (він має психічні відхилення) пішли на пляж та загубилися.

Батьки забили на сполох, адже дитина і чоловік не повернулися, їх мобільні телефони були відключені, а самостійні пошуки батьків на пляжі не увінчалися успіхом. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Зниклих шукали співробітники Голопристанського відділення поліції, поліцейської станції «Залізний Порт», працівники ювенальної превенції і 16 представників громадськості. Перевірялися розважальні заклади, ігротеки, поліцейські опитували працівників кіосків, магазинів, але ніхто не бачив зниклих.

Також співробітники поліції звернулися до мобільного оператора з проханням розіслати смс-повідомлення про зниклих. Пошукова робота не припинялася ні на хвилину.

— Хлопчика і чоловіка знайшли через вісім годин зовсім не в тому районі, де вони пропали, а в смт Лазурне Скадовського району, — розказує начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько.

За його словами, водій на дорозі в Лазурне помітив чоловіка з маленьким хлопчиком і запропонував їх підвезти. Коли пасажири сказали, що їм потрібно в Залізний Порт, водій зрозумів, що вони загубилися і відвіз втомлених мандрівників на поліцейську станцію «Лазурне».

Поліцейські відвезли їх в Залізний Порт до батьків.

Як пояснив 8-річний хлопчик, він з дорослим другом спочатку гуляв по пляжу, а потім вони загубилися. Він не знав, як повернутися додому, тому йшов слідом за товаришем. Вони пройшли пішки понад 20 км, поки їх не помітив водій.

Батьки подякували поліцейському, водієві і всім небайдужим людям, яку допомагали шукати сина.

Читайте також:

Тридцятирічний вінничанин пропав у Києві. Допоможіть розшукати (ФОТО)

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (11)
  • Валентина Матвейчук
    Ооо добре що так
  • Вася
    Якщо хворий - не треба їздити у Крим!
    Наталія reply Вася
    Яка різниця хворий чи здоровий!!! Всі ми люди і маємо право їздити туди куди бажаємо!!! І це не Крим,а Херсонська область Залізний порт!!! Читайте уважніше !!!
  • Наталія
    А нарахунок міліції!!! В мене виникає питання??? Якщо була підключена область чому коли їх знайшли в Лазурному (а це близько 20- 30 км по узбережжю кудою йшли хлопці) зателефонували у Махнівський ( колись смт Комсомольське) ввідділок поліції ,а не у відділок Жєлєзного порта??? Більш того у Лазурному не знали про зниклих,а тільки коли почали розпитувати хлопців хто вони і звідки зателефонували у Махнівський відділок,а участковий Махнівки зателефонував дідусеві 8-го хлопчика о 3:30 ночі і сказав де знаходяться хлопці!!! І тоді бабусі,дідусі і батьки які не припиняли пошук поїхали з Жєлєзного порта до Лазурного і забрали їх слава Богу живих і здорових (але наляканих)) Ось така правда!!!
  • Iryna Litvin
    Якщо несете правду в громадськість, то забирайте достовірні перевірені дані, а не займвйтесь піаром....не зрозуміло  чого.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Троє померли, ще троє захворіли: Вінниччину атакує небезпечна інфекція play_circle_filled 20:08 Старі труби замінили на нові: на вулиці Довженка у Вінниці завершують ремонт водогону photo_camera 19:19 «Не ведіть хвору дитину в школу: головні поради батькам перед 1 вересня 19:02 У ставі Поділля шукають причину забруднення — воду відправили на аналіз photo_camera Від читача 12:29 Підтримка, яка поруч: «Українська команда» та World Woman Club щомісяця допомагають ВПО, військовим і їхнім родинам 18:33 35 років тому путч у москві «поховав» срср: як слідчий з Вінниці допитував охоронця Горбачова 18:01 Горіли поля, узбіччя та лісосмуги. Вогонь випалив шість гектарів землі photo_camera 17:58 У центрі Вінниці почали облаштовувати інклюзивний майданчик за 11,6 мільйона. Як він виглядатиме? photo_camera 17:11 Молодь Студенянської громади отримала майже 600 тисяч гривень на три нові проєкти 17:00 Чому в салоні автомобіля з’являється неприємний запах і чому освіжувач не вирішує проблему (Новини компаній) 16:48 Вінниця витратить 1,1 мільйона на фонтани. Що саме зроблять за ці гроші photo_camera 16:31 Диван, солома та веранда загорілися на Вінниччині photo_camera 16:01 У Вінницькій колонії довічник керував «вибиванням» грошей із СІЗО 15:09 Домашній арешт не погодили: 17-річний підозрюваний у смертельній ДТП залишиться під вартою 14:37 Серед 103 звільнених із полону — шестеро воїнів із Вінниччини play_circle_filled photo_camera 14:09 У Козятині затримали рецидивіста за замах на зґвалтування 7-річної дитини 14:05 «Нива» стартує в Кубку України домашнім матчем із «Рухом» 13:25 Прийом кольорових металів у Вінниці: як здати метал вигідно та прозоро (Новини компаній) 13:13 Найбільше штурмів — біля Костянтинівки: що відбувається на фронті photo_camera 12:21 Вінниця шукає керівника для транспортної компанії. Обіцяють від 1,5 мільйона доходу на рік
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up