Герою України генерал-майору Максиму Шаповалу в Києві відкрили пам'ятник

Герою України генерал-майору Максиму Шаповалу в Києві відкрили пам'ятник

Військовому розвіднику з Вінниці встановили пам'ятник у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації. Герой України генерал-майор Максим Шаповал – випускник цього навчального закладу.

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації відкрили пам'ятник вінничанину – Герою України генерал-майору Максиму Шаповалу. Про це повідомляє в прес-службі Головного управляння розвідки Міністерства оборони України.

В церемонії відкриття взяли участь бойові побратими героя, курсанти військового вишу, представники громадськості та духовенства.

"Україна втратила справжнього патріота, офіцера та відважного сина своєї Батьківщини. Ворог не зміг здолати його у відкритому бою й вчинив підступний злочин", – зазначив перший заступник начальника Головного управління розвідки МО України – заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Олег Іващенко.

Почесне право відкрити пам'ятник Герою України отримав командир навчальної групи учасник АТО молодший сержант Олександр Тимошенко.

Генерал-майор Максим Шаповал народився в Вінниці та закінчив школу №10. Він працював керівником спеціального резерву Головного управління розвідки Міністерства оборони.  27 серпня цього року у Києві його автомобіль було підірвано.

Також  ім’я Максима Шаповала присвоєно Спеціальному резерву Головного управління розвідки, навічно зараховано до списків військової частини, якою він командував до своєї загибелі, а відомості про нього внесено у Книгу Слави відомства.

В вересні 2017 року Президент України Петро Порошенко присвоїв посмертно звання Героя України вінничанину Максиму Шаповалу.  

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:15 Найдорожчі квартири Вінниці: що пропонують покупцям за десятки мільйонів гривень photo_camera 14:20 Менше паперу в транспорті — у Вінниці тестують оплату без автоматичного друку квитків play_circle_filled 13:54 Близько пів тисячі вінничан проїхали містом на велосипедах і зібрали 130 тисяч гривень для ЗСУ photo_camera 13:08 На Вінниччині через атаку пошкоджені оселі, автівки та будинок культури Від читача 10:21 Безпека дітей у кіберпросторі під час літніх канікул 12:17 Колишній мер Вінниці повернув польський орден. До ініціативи долучились Кучма і Порошенко 11:11 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 10:14 Менше черг до сімейних лікарів — українцям спростили отримання лікарняних та е-рецептів 09:07 Чотири роки боротьби. Вінницькі лікарі повернули захиснику можливість ходити без болю 08:04 Сьогодні відзначають День батька та літнє сонцестояння. Історія та прикмети 21 червня 21:00 «Книга спогадів та гастрономічної душі»: Костянтин Грубич отримав у подарунок збірник рецептів з Вінниці 19:57 Власний дім для Героїв — ще 29 родин на Вінниччині отримали житлові сертифікати 19:31 На трьох пляжах Вінниці заборонили купатися: що не так із водою? 18:45 У пам'ять про 19-річного захисника з Вінниччини відкрили спортивний простір для молоді 18:08 У Вінниці просять забезпечити дітей із діабетом інсуліновими помпами: що відповіла міська рада 17:33 Свято Петра і Павла змістилося в календарі. Що варто знати про цей день 16:20 Полуниця знову зросла в ціні. В чому причина та чи очікувати здешевлення
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up