Флешмоб у військових пішов. А активісти «22 Pushup Challenge» не сприймають

Флешмоб у військових пішов. А активісти «22 Pushup Challenge» не сприймають
  • На підтримку учасників бойових дій віджалися 22 рази офіцери обласного військового комісаріату і зафіксували свою участь у флешмобі на фото.
  • Що таке «22 Pushup Challenge», хто ще взявся за віджимання, а хто категорично проти такої підтримки АТОвців? 

- Військовослужбовці обласного військкомату долучились до флешмобу «22 Pushup Challenge», - пояснили акцію з віджиманнями офіцерів перед будівлею військового комісаріату, що на Данила Галицького, в прес-службі комісаріату.

Вчора, 31 січня, особовий склад Вінницького обласного військового комісаріату віджався від асфальту, як годиться, 22 рази. Серед офіцерів були й жінки. Попереду всіх – обласний військовий комісар.

Як сказав полковник Олег Вінницький, своєю участю у флешмобі військовослужбовці підтримують українських воїнів, які виконують завдання в зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

Previous Next

- Офіцери військкомату передали естафету особовому складу 59-ої окремої мотопіхотної бригади, - сказали у регіональному Медіа центрі Міноборони.

До цього, нагадаємо, свої 22 віджимання на морозі показали патрульні поліцейські Вінниці на чолі з Редваном Усеіновим. До того участю у флешмобі «засвітилися» вищі чини держави.
 

 

Підтримали фолешмоб генерали Нацгвардії, секретар РНБО, начальник Генштабу та мало не все командування окремих родів військ. В інших містах, ще цікавіше – на камеру показово віджимаються депутати і чиновники.
 


А от що стосується активістів, то, наприклад, координаторка Автомайдану Вінниччини Таїса Гайда взяла участь у «22 Pushup Challenge» по-своєму: вона замість 22 віджимань почала перелічувати трагічні історії вояків.

«Я скажу ваші генеральські ай навіть рекордсментські по 2 000 чоловік відтискання їм дуже допомогли… Головне гарне відео зняти не забудьте і муженка в позі 22 не забудьте перепостити, добре?», - такими словами активістка завершила свій пост у Фейсбуку.
 

 

22 Pushup Challenge почався в США

Цей флешмоб має на меті підтримати учасників бойових дій з посттравматичним синдромом, підтримку воїнів та загартування тіла. Назва пішла від результатів звіту департаменту у справах ветеранів в США в липні 2016 про самогубства серед ветеранів: близько 22 ветеранів щодня накладають на себе руки…

В Україні на початку 2017 року естафета набула масового характеру і до неї долучились представники вищого політичного керівництва та військового командування держави. Акція проходить на підтримку ветеранів, що повернулись із зони проведення АТО. Участь у флешмобі передбачає віджимання на камеру та адресну передачу естафети іншим учасникам.

Як віджимаються українці – дивіться за цим посиланням

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • З.А.Глядач
    Фігнею займаються...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:02 «Нога ледве трималася»: як ветеран з ампутацією купив житло за кошти держави 21:00 Наловив на 11 тисяч: Жмеринський суд виніс вирок рибалці за вилов сіткою на річці Рів 20:05 У Подільському зоопарку показали перші прогулянки африканських черепах 19:19 Вінниця витратить на дороги майже 388 мільйонів гривень. Це рекорд за роки війни Від читача 20:47 Програми прямої підтримки українців довели свою ефективність 19:12 Сакури, платани й клени висадили у Вінниці. Де з’явилися нові зелені зони photo_camera 19:05 Вінничани активно ведуть улюбленців на щеплення: 350 вакцинацій за два дні роботи виїзних бригад play_circle_filled photo_camera 18:31 Вінниця — третя в Україні за індексом безбар’єрності: чи багато зробили в місті за два роки? 18:08 Замість випічки — контрабанда. У Могилів-Подільському митники знайшли сигарети в пачках з-під борошна 17:04 Мінус 19 кілограмів за два місяці — вінницька комікеса Анастасія Ткаченко перенесла операцію на шлунку play_circle_filled 16:13 На Старому місті оновлюють водогін. Понад 500 мешканців отримають стабільну воду 15:22 Аварія біля Марківки: 35-річний водій злетів у кювет і врізався в дерево 14:45 Куди вступити після 11 класу: огляд кращих навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 14:36 «Солодка» схема на 10 мільйонів. На Вінниччині цукровий завод три роки «обводив» податкову навколо пальця 14:02 Пішов з життя відомий нейрохірург та військовий медик Геннадій Тульчинський 13:04 Мототроща в Теплику та наїзди у Вінниці: четверо людей опинилися в лікарнях через ДТП 12:05 Виліз на будівлю і хотів стрибнути. Стали відомі подробиці інциденту біля Центрального ринку 11:05 За $6000 через Дністер намагалися переправити чоловіка за кордон — справу передали до суду 10:12 Пройшов пекло Херсонщини та Донеччини: сьогодні у Вінниці проводжають в останню путь Вадима Левчука 10:00 У пошуках школи англійської мови для своєї дитини? Зверніть увагу на огляд кращих шкіл Вінниці (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up