Фігурант скандалу, що виник після вибухів на 48-му арсеналі, отримав нагороду президента

Фігурант скандалу, що виник після вибухів на 48-му арсеналі, отримав нагороду президента
  • Президент Володимир Зеленський вручив нагороду вінницькому офіцеру-рятувальнику Андрію Бабкіну.
  • Рік тому цей офіцер потрапив у скандал через пожежу на Калинівському військовому арсеналі.

26 квітня Президент України Володимир Зеленський зустрівся з бійцями ДСНС та вручив державні нагороди рятувальникам, які гасили масштабні лісові пожежі в Чорнобильській зоні відчуження.

Серед 22 рятувальників, нагороду отримав і офіцер із Вінниччини – заступник начальника управління – начальник відділу реагування на НС, полковник служби цивільного захисту Андрій Бабкін, повідомляє ДСНС України у Вінницькій області.

Варто додати, що заступник начальника управління Андрій Бабкін у 2019 року був фігурантом скандалу, що виник після вибухів на 48-му арсеналі. Пожежники, які у ніч вибухів на Калинівському арсеналі  «відрізали» полум’я від ангару з боєприпасами, потрапили «під роздачу».

Диктофонний запис зі звинуваченнями надав редакції  «20 хвилин/RIA» один з тих, хто в ніч вибухів ризикував життям.

Що казав з цього приводу сам Андрій Бабкін, читайте у публікації:

 

Читайте також:

Смертельна ДТП: на Вінниччині 13-річний хлопчик розбився на мотоциклі Мустанг

Біля Калинівки Renault збив велосипедиста. Потерпілий загинув

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Юлия
    И что, он после скандала, должен был оставить свои функциональные обязанности или он после скандала перестал быть пожарным. Человек был на ликвидации, человек получил заслуженную награду, в чем вопрос, в чем проблема
  • Ахтармерз
    Яка влада такі і номінанти
  • Ivan Tykhoniuk
    Щось трохи незрозуміло
  • Дима Мельник
    Так каждый начальник орёт 😄
    Давайте всех потащим в скандалы 😆
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:10 Стартувала операція «Первоцвіт-2026»: які квіти заборонено зривати і який штраф загрожує 16:02 У Гайсині водій вантажівки збив велосипедистку. Літня жінка загинула на місці 15:04 Зґвалтував 13-річну падчерку, поки матері не було вдома. Чоловіку повідомили про підозру 14:45 Менше дітей, більше укриттів і мільйони на ремонти. Що з освітою у Вінниці? Від читача 15:50 Сила спорту — сила відновлення 14:09 За ґрати на 10 років відправили винуватця ДТП, внаслідок якої загинуло шестеро людей 13:07 Водій хотів «вирішити питання» грошима: пропонував патрульним 10 тисяч 12:09 У Вінниці запускають мобільні групи для вручення повісток. Хто і як може постукати у ваш дім 11:49 ФК «Брацлав», який збирається дебютувати на професіональному рівні, переміг «Ниву U-19» 11:20 Куди вступити після 11 класу: огляд кращих навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 11:07 Затримали 33-річного чоловіка, який підірвав вибухівку у дворі приватного будинку 10:16 Під Лиманом загинув вінничанин Олександр Чорний. У Вінниці попрощаються із захисником 09:47 Ремонтні роботи 11 березня: адреси без води та світла у Вінниці 09:22 У Тульчині попрощалися з офіцером ЗСУ Олександром Мельником, який загинув на Харківщині 08:12 У цей день вітайте Івана та Василя. Історія, заборони та прикмети 11 березня 21:00 За березень понад 40 атак. Укрзалізниця змінює правила поїздок через обстріли 20:45 Термін кохання — лише рік: вінничанка розповіла про любов і героїчну смерть захисника «Шамана» photo_camera 20:06 «Я привожу йому частинку дому»: історія дружини військового, яка їздить до чоловіка на фронт photo_camera 20:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 19:40 Дитячі розважальні центри Вінниці або чим зайняти діток у холодну пору року (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up