«Фабрики щирого сервісу»: вінничан навчать, як якісно працювати з людьми

«Фабрики щирого сервісу»: вінничан навчать, як якісно працювати з людьми
фото:Tilda

У Вінниці стартує «Фабрика щирого сервісу – 2018». У її рамках вчитимуть власників та топ-менеджерів компаній якісного сервісу.

Тренінг організовує Спілка підприємців СТІНА.

Програма тренінгу складатиметься з 8 модулів (раз на тиждень з 10:00 – 15:00).

  • Модуль 1 - Клієнтський досвід
  • Модуль 2 - Клієнтський сервіс
  • Модуль 3 - Онлайн і офлайн-турбота
  • Модуль 4 - Атмосфера і комфорт
  • Модуль 5 -  Відношення персоналу
  • Модуль 6 - Клієнтоорієнтованість процесів , робота  зі зворотнім зв'язком
  • Модуль 7 - Архітектура і дизайн клієнтського сервісу
  • Модуль 8 - Захист планів в впровадження системи щирого сервісу. Підсумковий форум

— Щоб взяти участь, заповніть будь ласка форму: https://event.stina.org.ua/#vartist

Відео дня

Кількість місць обмежена!  З будь яких питань щодо тренінгу, звертайтесь до модератора: Турченкова Тетяна, тел.: 0671012323, — зазначають на сайті міськради.

Заходи пройдуть з 16 та 31 липня у NGO HUB, що по вулиці Пушкіна, 11.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Ols Kat
    А можно как-то так сделать, чтобы когда в магазине заканчиваются шоколадки, то они заказывались на складе до того как закончатся, а не через 2 недели после этого?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Помер після п’яти днів боротьби: попрощалися з 22-річним воїном Сергієм Зябченком 20:04 Воду треба кип’ятити: фахівці назвали міста Вінниччини, де якість води не найкраща 19:17 Як подати документи на відстрочку по догляду за батьками з інвалідністю — розповідає адвокат 19:03 Гайсинська громада провела в останню путь захисника Андрія Грабовського photo_camera Від читача 09:59 У Вінниці стартувала всеукраїнська акція «Голос громадян — сила держави» 18:18 Де у Вінниці пропонують бронювання? Огляд актуальних вакансій 18:02 Судитимуть двох чоловіків, які за $20 000 допомагали ухилянтам потрапити до Молдови photo_camera 17:16 Запустили додаткові автобусні рейси на чотирьох маршрутах у Вінниці 17:02 Машина збила жінку на подвір'ї, легковик врізався в трактор, а ще один — у дерево photo_camera 16:51 «Я знайшла Квінту в сміттєвому баці». Біля лікарні Пирогова виявили мертвими трьох собак play_circle_filled 16:04 Одна смерть та 1200 нових випадків: COVID-19 повертається на Вінниччину play_circle_filled 15:01 Відновлюють обов’язкову звітність для бізнесу в Україні 14:12 Чоловік зарізав знайомого ножем під час п'янки у Хмільницькому районі photo_camera 13:13 Воїни України знищили понад 1000 окупантів та 360 дронів за добу photo_camera 12:49 6-річний хлопчик отруївся димом, граючись сірниками, у селі Торків photo_camera 12:12 У Вінниці понад 44 тисячі школярів. У якому закладі найбільше дітей? 11:50 Гігабітний інтернет: швидкість, що змінює правила гри — дізнайся, чому це важливо! (новини компаній) 11:22 Вінничан із восьми років запрошують на флаг-футбол 11:13 Після року розшуків. Повідомили про загибель солдата Владислава Мединського 10:17 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 17 вересня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up