"Да с вашей политикой вас вздернут на галстуке", - євреї про відкриття пам’ятника Петлюрі у Вінниці

"Да с вашей политикой вас вздернут на галстуке", - євреї про відкриття пам’ятника Петлюрі у Вінниці
  • Вчора, 14 жовтня, у Вінниці відкрили пам'ятник Симону Петлюрі;
  • Це перша в Україні повноцінна скульптурна композиція на честь державного та військового діяча;
  • Через це євреї постять у facebook гнівні коментарі.

Пам’ятник встановлено на подвір’ї будівлі, де розташоване обласне радіо. З 7 травня до 19 червня 1920 року у будівлі розміщувалася Військово-похідна Канцелярія Головного Отамана.

У подальшому пам'ятник стане частиною історичного комплексу - Музею Тимчасової Столиці.

Відкриття пам'ятника відбулося у День захисника України під час фестивалю військово-історичної реконструкції "Вінниця – Столиця УНР", який присвячено 100-річчю української революції.

Читайте також:

“Селфі з Петлюрою”: отаману УНР відкрили пам’ятник у повний зріст

Євреї не зрозуміли відкриття такого пам’ятника.

"Вчера в Виннице открыли памятник Петлюре. Бандиту и погромщику. Полулисту до мозга костей, долгое время ратовавшему за Украину как верную область России. Сегодня он был бы депутатом всех созывов, казаком Гаврилюком, летчицей Савченко и Саакашвили в одном лице, присыпанный для вкуса младшим Рыбчинским", - пише на своїй сторінці Гарік Когородський.

“Шуму” навів і Зорій Файн.

"У меня вчера украли Винницу,

Посадив на лавочке петлюру,

Вместо деда моего, который вырезан

В девятнадцатом году продажной шкурой.

На Иерусалимке, в тихом дворике,

Никогда вы идиш не услышите,

Там сидит печальный, как надгробие,

Идол и его кровавый след.

У моих детей украли Винницу

И у ваших тоже, вы не думайте -

Там где ложь, и за неё не стыдно нам -

Там позор и будущего нет", - пише він.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (62)
  • Юрій Баланчук
    Я  не розумію чому такий скандал довкола пам'ятника ? Що в цьому особливого ?Так,  Петлюра один з українських героїв . Тобто коли переіменували проспект Бандери то нічого а пам'ятник Петлюрі - це скандал .
  • Марина Боярчук
    А чому вони всі мовчали,коли по всій країні стояли ботсвани напівкровці Леніну,грузинському жиду Кобі,Свердлову та іншим жидам,які заморили голодом і утопили у крові українців?
  • Петро Опришок
    ПАРХАТА  ЛУКАВА Ж2 нахабно мстить не лиш Петлюрі   а всім патріотам  петлюрівцям\бандерівцям.......Всім НАШИМ патріотам . відомо шо  СИН СВЯЩЕННИКА   християнин СИМОН ПЕТЛЮРА  забороняв єврейські погроми і мав серед Українців прізвисько "ждвський тато", а натомість в Парижі був убитий сімома пострілами представником цього наброду  в УКРАІНІ  одеситом \чекістом ШВАРЦМАНОМ котрого за це  куплений комунождівнею суд  засудив до штрафу  в 1 франк  ....

    Тепер вони  НАХАБНО з ІЗРАЙЛЮ  розповідають, кому   в Украіні з НАШИХ  Героів  слід ставити пам'ятники...СВІТЛАЯ ВІЧНАЯ ПАМЯТЬ  славному СИМОНУ   Петлюрі котрий є в БОГА  давно вже святий та  має вернутися  серед сонячновоскреслих  НАШИХ Героів  ....ДИВІТЬСЯ це  відео  й ГУГЛіть ПРОРОЦТВА УПА =https://www.youtube.com/watch?v=vGM8Q20dBXQ&t=6s  НЕ ЗРАДЬТЕ ПЕТЛЮРУ й   ПЕТЛЮРІВЦІВ...Й ВСІХ НАШИХ СПРАВЖНІХ ГЕРОІВ...Слава УКРАІНІ  !  Слава ПЕТЛЮРІ  !
    Задунайский Торонтуй reply Петро Опришок
    И вот такому дерьму открыли безвиз?? Прикольно))
    Юрій Баланчук reply Задунайский Торонтуй
    А чем тебя лично не устраивает Петлюра ?
  • Валерка
    Открыли памятник, ну и что?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:20 Коли рідний дім стає катівнею: де на Вінниччині шукати порятунку від домашнього насильства 17:09 Відновили документи військовому, який чотири роки провів у полоні 16:04 У вінницьких лісах помітили «муху-кліща»: чи варто її боятися 15:28 Спека, пил і бджоли. Екологи закликали не викошувати траву «під нуль» Від читача 11:03 ПЕТИЦІЯ за установку камери швидкості на відрізку дороги від жк "Greens" до автозаправки "MANGO" 15:06 Фахівці розвінчали міф про «цілющу силу» позитивного мислення 14:32 Хто пише закони, а хто пропускає сесії? Аналіз роботи вінницьких нардепів у Верховній Раді 14:29 Стихійне звалище в Оратівській громаді прибрали після втручання екоінспекції photo_camera 14:24 Втеча від поліції закінчилася ДТП. У Вінниці склали три протоколи на водія BMW photo_camera 14:03 У шкільних укриттях шукали радон. Чи є перевищення? photo_camera 14:00 Воює з «Вампіром», а між вильотами випікає хліб для побратимів. Відео захисника підкорило соцмережі play_circle_filled 13:44 Війна змінила його життя. У 120-й бригаді розповіли історію захисника на псевдо «Замок» 13:01 Україна завдала удару по шести пунктах управління окупантів photo_camera 12:37 Захисника з Бершадщини Миколу Суржака посмертно нагородили «Лицарським хрестом» photo_camera 12:35 «Це реальна історія, панове у мантіях»: суддя подзвонив потерпілій, вислухав її і сам повідомив рішення 12:20 Біля Чечельника відновили джерело, яке майже зникло photo_camera 12:14 Нічна риболовля обернулася трагедією. Тіло двох чоловіків витягнили рятувальники 12:04 Кортизоновий удар: чому через постійні тривоги складно думати та як допомогти мозку 11:50 Дрони «Лелека» допомагають нищити російську артилерію на передовій play_circle_filled 11:24 95 люків замінять на Келецькій. Вони витримуватимуть більше навантаження photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up