Електронні петиції: просять забезпечити майбутніх вінницьких матусь коробками "Baby Box"

Електронні петиції: просять забезпечити майбутніх вінницьких матусь коробками "Baby Box"

Вінничанка Вероніка пропонує перейняти фінський досвід. Жінка закликає всім вагітним жінкам видавати коробку з набором необхідних речей на перший час для дитини.

Про це йдеться у тексті однієї із петицій. Її подала Вероніка Бабич.

Жінка розповідає, що 70 років тому фіни започаткували унікальну традицію. Вони всім вагітним жінкам видають коробку з набором найнеобхіднішого на перший час для дитини.

Вінничанка зазначає, що такий метод виправдав себе і у країні знизилась дитяча смертність, а також дітям дають “однакові стартові позиції в житті незалежно від статусу їх батьків”.

— В зв'язку з децентралізацією влади та наявністю додаткових надходжень у міський бюджет, Вінниця може стати інноватором у цій сфері та започаткувати подібну традицію у нашому місті. В той же час, така підтримка від міської влади може скоротити кількість батьків що відмовляються від дітей, через брак коштів на утримання новонародженого, — йдеться у тексті петиції.

Підтримати таку пропозицію можна ТУТ.

Довідка.

Baby box – коробка, яка виконана з міцного картону. Якщо покласти у таку коробку матрац, вона послужить ліжечком чи люлькою у перший рік народження дитини. Вона наповнена речами, постільної білизною та засобами гігієни.

Як виглядає та що є у фінській коробці дивіться у відео:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Петро Порошенко
    Аха ще може масажиста прислати? Личинки вже зовсім афігелі
  • Daily
    5 грн и 0.25 молока в 90х
  • Ксения Павловская
    Авто петиции видимо не совсем в курсе как обстоит дело в Финляндии...

    Там нет помощи финансовой (как ее нет в подавляющем большинстве нормальных стран). Вместо финансовой помощи там дают вот такой вот ящик, в котором товаров для малыша на 200евро. И все. Больше от государства молодая мама там может ни на что не рассчитывать.

    Потому хочется спросить у автора или ее устроит получить такой ящичек, отказавшись от помощи в 41 тысячу?

    А заодно может сделаем и декретный отпуск как во всех нормальных странах? 4 месяца! А не 3 года после рождения.



    Если уже браться за проталкивание чего-либо, сначала бы подробно вопрос изучили...

    Дали 41 тыщу, дали декрет 3 года, то еще и коробку дайте. А то МАЛО! А куда Вы потратили выделенные Вам деньги при рождении?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:09 На зустрічі із незрячими поліцейським пояснили, як поводитися з такими людьми 21:00 У Вінниці викрили іноземця, якого розшукував Інтерпол за викрадення та зґвалтування дитини 20:33 Прихована заборгованість: чому військовим недоплачують до 18 тисяч гривень та як повернути кошти 20:07 На Вінниччині триває ремонт на трасах Р-36 та Р-33. Водіїв попередили про обмеження руху photo_camera Від читача 07:50 Форум «Взаємодія ГО «Захист Держави» з профспілковою спільнотою» — про конкретні дії та спільне бачення майбутнього 19:07 До річниці підрозділу бійців бригади «Червона Калина» відзначили державними нагородами та бойовими шевронами photo_camera 18:32 Ціна чистоти та комфорту: хто і за скільки обслуговує вінницький транспорт? 18:09 За $500 став директором дорожньої компанії. На Вінниччині судитимуть учасника податкової схеми 16:56 Останні оплески для Олександра Шемета: сотні вінничан прийшли попрощатися з легендарним митцем play_circle_filled 16:02 Через недопалок у Вінниці загорівся балкон на п’ятому поверсі 15:07 Учасниці бійки з 16-річним Даніелем у Sky Park призначили два роки виховних обмежень play_circle_filled 14:10 Ремонтні роботи на Соборній. Що варто знати водіям та як об’їхати? 13:44 Що буде з бронюванням? Уряд оновив правила для критичних підприємств 13:35 «Не спали, по 7-8 годин, бо ворог безперервно атакував» (соціальна реклама) 13:09 ОСББ можуть отримати до 46 тисяч гривень на безбар’єрні двори. Як долучитися до конкурсу 12:13 Viva Opera, «Країна козаків» і культові хіти з драйвом року! Чим Вінницька філармонія вразить у червні? photo_camera 12:04 «Не про прибуток, а про виживання»: чому вінничани отримали листи з цифрою 81 грн у платіжках за воду 10:57 На Соборній оновлять дорожнє покриття та замінять водогін, прокладений понад століття тому 10:03 Де не буде води і світла у Вінниці? Проводять ремонти мереж 10:00 Хочете купити авто у Вінниці? Ось дилери, де машини вже в наявності або під замовлення (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up