Двадцятий загиблий: у Козятинському районі під час купання втопився чоловік

Двадцятий загиблий: у Козятинському районі під час купання втопився чоловік

На Вінниччині з початку року на водоймах втопилося 20 людей. Минулої доби загинув 52-річний житель Козятинщини.

Сьогодні, 12 червня о 9:37 водолази дістали зі ставка за межами села Непедівка Козятинського району тіло 52-річного козятинчанина. За попередніми даними, чоловік втопився під час купання.

Це уже 20 загиблий на воді з початку року. Загалом було зареєстровано 25 нещасних випадків на воді. У них травмувалося 5 осіб.

Нещасні випадки із настанням тепла частішають. Рятувальники застерігають:

  • пам'ятайте - відпочивати та купатися можна лише на спеціально обладнаних пляжах;
  • не заходьте у воду в стані алкогольного сп'яніння;
  • ніколи не пірнайте в незнайомих місцях;
  • не залишайте дітей без нагляду біля води та не дозволяйте їм самостійно відвідувати місцеві ставки та річки;
  • не запливайте далеко. Ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах;
  • не наближайтесь до суден, човнів і катерів, які пропливають поблизу вас;
  • температура води повинна бути не нижче +17 °С;
  • плавайте у воді не більше 20 хвилин, причому цей час повинен збільшуватися поступово, починаючи з 3 - 5 хвилин;
  • слідкуйте за штормовими попередженнями і не виходьте у плавання на човнах при сильних поривах вітру.

Будьте обережними під час відпочинку на воді. Ознайомтеся з матеріалом: Безпечний відпочинок дітей: правила поведінки на дорозі та біля водойм.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (9)
  • Коля Яроменко
    Це все русалки
  • Alena Hisham
    Жах
  • Сепар Торонтуй
    А еще человек 50 по области гуляют и не знают что утонут этим летом...
  • Анатолий Николайчук
    Закусювати треба...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:36 У Вінниці затвердили 25 оновлених маршрутів для практичного іспиту. Що про них кажуть інструктори? 19:07 Захисники 120-ї бригади, які воюють на Донеччині, отримали державні нагороди 18:33 Місто, що живе з війною: як змінилася Вінниця за роки повномасштабного вторгнення photo_camera 18:10 Вода в половині криниць Вінниччини небезпечна для пиття. Результати досліджень Від читача 10:14 100-річний патефон до річниці діяльності Вінницького обласного осередку ГО "Захист держави" 17:03 Застілля у Вендичанах закінчилося ножовим пораненням — нападника затримали 16:06 Помер суддя Могилів-Подільського міськрайонного суду Олег Цибульський 15:59 У Заболотної троє нових заступників. Розповідаємо, хто ці люди 15:07 Директор вінницької лікарні опинився в центрі скандалу через переплату 700 тисяч за сонячні батареї 14:04 Автівка відомого хореографа з Вінниці постраждала через нічний теракт у Львові play_circle_filled 13:05 Життя на валізах четвертий рік: що насправді переживають діти переселенців (Пресслужба МБФ «Без Кордонів») 12:54 ЗСУ дають відсіч: 720 загарбників і сотні одиниць техніки знищили за добу 12:35 12 годин під обстрілами зі співом гімну: історія Артема з Херсона (соціальна реклама) 11:46 Легендарний «Грєнка» житиме у назві вінницького ліцею МВС 11:05 Через несправну витяжку загорівся ресторан у Вінниці. Пожежі гасили й в області photo_camera 10:18 Вінниця низько схиляє голову перед Героями — Анатолієм Супруном і Сергієм Фадєєвим 09:50 Перезавантаження потрібно кожному: зимовий відпочинок по-вінницьки (партнерський проєкт) 09:42 Вінничани, зверніть увагу: де тимчасово вимкнуть воду та електрику 23 лютого 09:05 Постріли біля вокзалу в Козятині: як натовп намагався «відбити» чоловіка у поліції play_circle_filled 08:12 Сьогодні — День взаєморозуміння і миру. Історія, заборони та прикмети 23 лютого
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up