Доступна Вінниця: в приміщенні обласної Ради встановлять ліфт

Доступна Вінниця: в приміщенні обласної Ради встановлять ліфт

Приміщення Вінницької обласної ради має декілька поверхів, але не має ліфту. Питання про встановлення підйомника піднімали ще минулого року.

—  Депутати підтримали питання «Про обласний бюджет», в якому передбачено кошти в розмірі 2,5 мільйонів гривень на облаштування ліфта в приміщенні обласної Ради, — розказують у прес-службі обласної ради.

Варто зазначити, питання щодо встановлення підйомника в будівлі порушувалося ще в минулому році та було оголошено тендер, але у зв’язку із недостатньою кількістю учасників тендеру  торги на виконання цих робіт не відбулися.

Вже скоро людям із інвалідністю, батькам з дитячими візками та людям похилого віку буде легше потрапити в потрібний кабінет, аби вирішити свої питання.

Читайте також:

Разом робимо Вінницю доступною: запустили інтерактив на карті міста
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (18)
  • З.А.Глядач
    "людям із інвалідністю, батькам з дитячими візками та людям похилого віку буде легше потрапити в потрібний кабінет, аби вирішити свої питання."

    А чи не буде набагато простіше та дешевше просто перенести на перший поверх "потрібні кабінети"? Чи комусь просто не вистачає на чергову машинку?
  • Задунайский Торонтуй
    Добра справа. А то вдруг майдан,  шо ж людЯм снова ноги по лестницам ломать?
    Порошок reply Задунайский Торонтуй
    я бачу у тебе майдан голвного мозку, давно пора було поставити ліфт і в Тімірязевці, коротше скрізь
    Задунайский Торонтуй reply Порошок
    Шо, рогулёк. Не ндравится про майдан? Еще и не то будет (и скоро), вам майдан этот еще не раз отрыгнется.
    Пушкин Александр reply Задунайский Торонтуй
    Что будет скоро?

    Нам? Если ты НЕ среди нас, то в чём смысл писанины?
    Володимир Головенко reply Пушкин Александр
    Це заказаний троль, він тут постійно пасеться.
    З.А.Глядач reply Володимир Головенко
    Він не троль,він звичайний запроданець,який у важку хвилину з'.бався з України. А тепер дзявкає,наче та "собачка-дівчинка" з -за рогу.
    Задунайский Торонтуй reply З.А.Глядач
    А ты чо сидишь? Тока не говори, что такой поцреот что аж дышать не можешь без Украины. Ну сиди тогда. В заднем проходе.
    З.А.Глядач reply Задунайский Торонтуй
    Не вийде мені сидіти у "задньому проході". Ти його вже давно та надійно окупував. Разом з усією "ватою".
    Задунайский Торонтуй reply З.А.Глядач
    Вот этим и утешься. А ну, три-четыре: Слава Україні!!!
    З.А.Глядач reply Задунайский Торонтуй
    Трахантуй,не трахантуй,все одно одержиш
    Задунайский Торонтуй reply З.А.Глядач
    Пользы заметь, от этого ватника, куда больше чем от любой самой разукрашенной вышиванки.

    В таких Берлин брали.
    З.А.Глядач reply Задунайский Торонтуй
    Берлін брали? У ватніках? У травні? Ти зовсім .обнувся? Тим більше,це-не армійська ватянка(бушлат),а звичайна кухвайка.
    Задунайский Торонтуй reply З.А.Глядач
    Берлин 1945
    З.А.Глядач reply Задунайский Торонтуй
    Трахнутий,ти навіть не можеш нормальне фото знайти. У що праворуч одяг застібнений на "ЖІНОЧИЙ" бік. Порівняй з хлопчиною на передньому плані. Так-що можеш це "фото" запхати собі до дупи.
    Задунайский Торонтуй reply З.А.Глядач
    ПНХ.
    З.А.Глядач reply Задунайский Торонтуй
    А інших "аргументів" вже немає?  В такому разі атсасі,рагульок.
    Николай Энэми reply З.А.Глядач
    Да, он всосал по полной
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Сирський нагородив 21-річного вінничанина «Хрестом військової честі» 20:23 «Але ж ми заплатили!» У Вінниці з родини з інвалідністю вимагають 33 тисячі за гарячу воду 20:05 Двоє волонтерів з Вінниччини отримали відзнаку «Золоте серце» від президента photo_camera 19:01 Вступ-2026: відсьогодні вінницькі абітурієнти можуть реєструватися на НМТ Від читача 16:24 Конкурс «Голос віків: Козацька Вінниччина — легенди рідного краю» 18:05 6 березня у Вінниці з’являться нові комплекси фіксації ПДР 17:09 У Вінниці відбудеться «Файна Здибанка»: ярмарок, книги та зустрічі з письменниками photo_camera 16:16 Майборода, Сухомовський, Гринцевич: на честь кого названі ліцеї у Вінниці 16:10 Вінничан просять не лякатися звуків вибухів. Буде гучно, але це за планом play_circle_filled 15:49 Батько архімандрита Філарета з Вінниччини повернувся з російського полону 15:09 Сім захисників із Вінниччини повернулися з ворожого полону photo_camera 14:14 Громади Вінниччини отримують трагічні звістки: стало відомо про загибель ще 12-ти воїнів 13:40 Понад сотня зіткнень: ворог тисне під Покровськом та Костянтинівкою photo_camera 13:37 Вінниця мала більше 8 мільярдів гривень у 2025 році. На що їх витратили? 12:07 На вулиці Мазепи під час пожежі знайшли тіло чоловіка 10:36 Солодкий дим із гірким фіналом: судитимуть жінок за нелегальну торгівлю рідинами для вейпів 10:31 Де у Вінниці сьогодні можуть вимкнути воду, світло та гарячу воду 10:00 Релакс, драйв чи театр? Куди піти у Вінниці на 8 березня (партнерський проєкт) 09:06 Навічно 49: сьогодні Вінниця проводить у вічність оборонця Дмитра Джигириса 08:38 У цей день вітайте Марка та Давида. Історія, заборони та прикмети 5 березня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up