Домристки Світлана та Катерина стали призерками Всеукраїнського фестивалю

Домристки Світлана та Катерина стали призерками Всеукраїнського фестивалю
  • Вінничанки, які навчаються у Вінницькій дитячій школі №2, цього року показали чудові результати на XXVI Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних музичних інструментах.
  • Обидві дівчинки грають на народному музичному інструменті  домрі

Світлана Піскова отримала Гран-прі, а Катерина Кравчук — диплом I ступеня. Викладачка обох дівчат — Валентина Піскова. Концертмейстер Світлани — Світлана Ліпська, а Катерини — Інна Сергеєва.

«Гра на музичних інструментах добре впливає на естетичні почуття дитини, розвиває пам'ять, покращує дрібну моторику рук. А участь у конкурсах вчить дітей йти до своєї мети, робить їх впевненішими в собі, — каже директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук. — Я вітаю Світлану Піскову та Катерину Кравчук з досягненням та бажаю отримувати задоволення від занять творчістю».

170492437_283196203415930_7122175217982974394_n.jpg

Викладачка дівчат Валентина Піскова розповіла, що Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних музичних інструментах — це дуже престижний конкурсу з високопрофесійним журі.

170229378_283196206749263_5221728425506927100_n.jpg

«Катерина Кравчук навчається у п'ятому класі музичної школи, їй одинадцять років. Відмінниця, має чудову техніку виконання. Катерина — з музичної родини, її  мама піаністка, а Катя грає на гітарі, піаніно та домрі. Сестра-близнюк Каті також займається у нашій музичній школі. А Світлана Піскова — це моя внучка. Вона також навчається у 5 класі, відмінниця. Світлана — активна та наполеглива дівчинка. Є учасницею зразкового ансамблю домристів «Дзвінкі струни». Любов до гри на домбрі у Світлани — з родини, адже її бабуся, дідусь та сестра грають на цьому музичному інструменті», — каже Валентина Піскова.

Також Валентина Піскова зазначила, що обоє дівчат є стипендіатами міського голови.

 

Читайте  також:

ПЛР та ІФА: де і за скільки у Вінниці можна зробити тест на COVID?

За добу госпіталізували майже три тисячі людей. Дані про COVID на 12 квітня

На Вінниччині посилюють карантин та вводять додаткові обмеження. Що заборонено?

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Орден посмертно. Батьки 20-річного Героя Богдана Кулака отримали державну нагороду photo_camera 20:04 Розпочни 2026 рік зі спорту. Стартувала реєстрація на новорічний забіг Vinnytsia New Year Run 19:25 «Думаю про сім’ю — і рухаюся вперед»: ветеран після протезування сів за кермо та зайнявся боротьбою на татамі photo_camera 19:12 Може бути гучно. Вінничан попереджають про підрив кар'єру у Могилівці play_circle_filled Від читача 14:40 Вінницькі каратисти вибороли нагороди на Чемпіонаті світу та Кубку Європи 18:37 Незрячі вінничани влаштували концерт для школярів та розповіли про своє життя photo_camera 18:31 «Заберу з пологового»: як вінничанки долучилися до флешмобу, що об’єднав жінок по всій Україні play_circle_filled 18:21 Без обговорень. Провели слухання бюджету та програми розвитку Вінниці на 2026 рік 18:01 Самозатухання пожежі не врятувало: у селі Жмеринського району загинула пенсіонерка 17:25 У селі Соколинці спіймали браконьєра: 13 раків потягнули на 43 тисячі збитків photo_camera 16:17 Затримали ділка, який хотів відправити гранатомет поштою photo_camera 15:11 На Соборній Lincoln збив жінку, яка йшла по «зебрі». Потерпіла у лікарні play_circle_filled 14:16 Пожежа в багатоповерхівці на Магістратській: загорілася кімната через піч photo_camera 13:50 Де у Вінниці взяти напрокат карнавальний костюм? (партнерський проєкт) 13:13 Ворог б’є керованими бомбами й дронами: ситуація на фронті загострюється photo_camera 12:07 Витік мазуту у Південний Буг: слідчі провели обшуки, відібрали зразки води та ґрунту photo_camera 11:45 На майдані Небесної Сотні активно ведуться ремонтні роботи: що змінюють? photo_camera 11:25 У Вінниці для дітей відчинила двері Вітальня Святого Миколая 11:06 У Вінниці фінішує наймасовіший турнір з футболу серед юнацьких команд 10:40 Сьогодні вранці туман, але попереду аномальне грудневе потепління до +11°
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up