Додатковий «Інтерсіті+» почне курсувати між Одесою і Києвом через Вінницю

Додатковий «Інтерсіті+» почне курсувати між Одесою і Києвом через Вінницю

У прес-службі Укрзалізниці повідомили про те, що в зв'язку з великим числом пасажирів в кінці серпня-початку вересня було прийнято рішення про призначення додаткових пасажирських потягів.

1 і 2 вересня 2017 року будуть курсувати додаткові поїзди Інтерсіті + у напрямку Київ-Одеса (№751 і №752).

Поїзд відправлятиметься 1 і 2 вересня зі станції Київ-Пасажирський о 6 годині 11 хвилин і прибувати до Одеси о 13 годині 11 хвилин. З Одеси пасажирський потяг відправлятиметься о 15 годині 06 хвилин і прибуватиме до Києва о 22 годині 06 хвилин.

Інтерсіті + буде робити зупинки в Козятині, Вінниці, Жмеринці та Вапнярці.

У прес-службі відзначили, що квитки на додаткові поїзди вже продаються.

Читайте також:

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (10)
  • Любомир Заранок
    Це все добре. Але. Був в такому чудовому місті як Барселона. Там всі електрички це щось на зразок нашого інтерсіті. І їздять вони по всіх навколишніх містечках і селах. Також є двоповерхові варіанти. Проїзд якихось там 2 євро. В Варшаві та ж ситуація, там теж курсують досить таки пристойні електрички по кілька злотих. От, то може комусь варто зробити висновки? Просто кожного разу коли бачу подібне, аж вити вовком хочеться, чому у нас не може бути так?
    Olvol reply Любомир Заранок
    Вовком выется тебе, мальчик? А ты не вой, а устройся официально на работу и плати налоги. Без них ничего не будет. Думаешь, что это "плохой совок" виноват, т.к. мал еще. Но помни, что советские поезда пришли на замену паровозам и вагонам, разработанным еще при столыпине. И такие малявки как ты по своему студенческому ездят на них к маме в Ситковцы и Шпиков по 9 гривен, а не за 2 евры в пределах города
    Олексій reply Olvol
    Залізниця дотує превезення вантажів (що є бізнесом олігархів) за рахунок пасажирських перевезень. Де таке коли було, щоб квиток з Вінниці в Одессу ~500 грн був? Войцех так і сказав, що ціни на вантажоперевезення  треб піднімати, так його через ляльку-омеляна здвинули.
    Olvol reply Олексій
    А щодо підняття на вантажні - робити треба і правда
    Olvol reply Олексій
    Нет, электрички с тарифом 25 грн на дальность до 260 км то никуда не делись. И плацкартные вагоны за 100 грн в другой клнец страны тоже
    Олексій reply Olvol
    Все правильно, вони є, але, спробуйте в сезон на них квитки взяти.
  • bond
    І не 751/752, а 761/762!
  • Olvol
    Не почне купувати, а продовжено керування ще на 2 дні, щоб вивезти пасажирів в зв'язку з тим,що 2 і 3 вересня цього року вихідні
    Olvol reply Olvol
    Ой, извиняюсь за опечатки
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Під час ремонту навантажувача загинув чоловік: у Вінниці розслідують трагедію на підприємстві 20:03 «АЗС на колесах» працювала у Вінниці. Податківці викрили нелегальний продаж пального 18:56 «Стильно, але не функціонально»: вінничани сперечаються про скляні зупинки 18:20 «Резерв+» для жінок у ЄС: міграційники почали вимагати військово-облікові дані в українок, що кажуть адвокати? Від читача 10:48 У Вінниці відбулася важливий діалог у межах проєкту «Зустріч з Євгеном Магдою» — простору для відкритого діалогу про майбутнє нашої держави. 17:45 Кулаками побив літнього батька. В Іллінцях затримали 51-річного чоловіка 16:24 Мати Назарія Гринцевича отримала «Золоту Зірку» Героя України та передала Президенту шеврон сина play_circle_filled 16:02 35 років Незалежності: що Мулява показував кадебістам, які вривалися до клубу «Істина» 15:43 Президент вручив відзнаку «Майбутнє України» дев’ятирічній вінничанці, яка врятувала братів із пожежі play_circle_filled 15:13 Ярослав Воронін очолив Перше Вінницьке територіальне медичне об’єднання. Що про нього відомо 14:49 Номерні знаки можуть зникнути з відкритих даних МВС. Представники бізнесу звернулися до міністра 14:12 Народився в День Незалежності та став її захисником: історія 35-річного прикордонника з Вінниччини 13:33 Як Вінниця наближала Незалежність: 57 днів голодування, протести та перший синьо-жовтий прапор play_circle_filled photo_camera 13:06 Соборна — пріоритет для громадського транспорту? У Вінниці тестують нову схему руху 12:50 Пансіонати для літніх людей у Вінниці: огляд умов проживання, догляду та послуг (партнерський проєкт) 12:21 Тільки через суд. Як цивільні дружини загиблих воїнів виборюють право на 15 мільйонів 12:04 У Центральному парку Вінниці дерево впало на жінку — її госпіталізували 11:35 Такою Вінницю вже не побачиш: архівні кадри святкування Дня Незалежності понад 20 років тому play_circle_filled 10:48 Ветеранку з Гайсина Людмилу Менюк нагородили орденом княгині Ольги III ступеня 10:02 Водіям до уваги: на Івана Богуна частково обмежать рух до кінця листопада
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up