До пацієнта на електромопеді: на Ямпільщині сільських лікарів пересадили на двоколісні

До пацієнта на електромопеді: на Ямпільщині сільських лікарів пересадили на двоколісні

В Ямпільському районі медикам закупили 13 скутерів. На них вони їздять на виклик до пацієнтів.

Фельдшер села Гальжбіївка Роман Швець розповідає, що одного заряду вистачає на 50 кілометрів. Коли потрібно, він збирає до сумки медикаменти та їде на виклик.

Чоловік обслуговує п'ять навколишніх сіл, а це майже 2 тисячі мешканців. Роман додає, що так швидше та зручніше. Раніше чоловік ходив до пацієнтів пішки.

— Тих 3-4 кілометри треба було йти хвилин 40, то зараз можна за 10 хвилин дістатись, — зазначає фельдшер.

Про зручність електротранспорту каже і медик Валентина Катрук із села Дзигівка. Раніше жінка їздила на власному бензиновому мопеді, який заправляла самостійно. Валентина додає, що їм також видали плащі від опадів.

Загалом таких електроскутерів на район закупили 13. Один вартує 20 тисяч гривень. Кошти на закупівлю транспорту дала держава.

Працюють лікарі на електроскутерах уже три місяці. Кажуть, є лише один недолік - до стаціонару хворого на них не забереш.

Деталі у відео ТСН:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Сергій
    https://youtu.be/Tej7_4rWtsQ
  • Anonymous
    "Кажуть, є лише один недолік - до стаціонару хворого на них не забереш." Посилання на джерело: https://vn.20minut.ua/Podii/do-patsienta-na-elektromopedi-na-yampilschini-silskih-likariv-peresadi-10762167.html Марія, невже недолік один? Спробуйте на цій дивомашині зимою їздити. А зима у нас 150 з 360 днів. Дивно але https://prozorro.gov.ua/en/tender/UA-2018-08-14-000316-a Дивно, але під час тендеру мін ціна була 180400 за 11 скутерів. Більш цікаво що на 10.09.2018 тендер не відбувся. (16400 грн за шт) В мене особисто питання, як можуть лікарі працювати з мопедами 3 місяці, якщо у вересні тендер був відмінений, а у 20 числах листапада випад сніг? Цікавий переможець тендеру, його вартість , та дата отримання лікарями скутерів. Марія Лєхова, у Вас чомусь чергова "перемога" влади смердить "зрадою" , та корупцією. Дякую
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 «Я народився з кермом у руках»: історія водія тролейбуса, який повернувся з фронту 20:05 Автотрощі біля Медвежого Вушка, Стрижавки та Гайсина: у ДТП травмувалися п'ятеро людей 19:12 Сказ на Вінниччині. За чотири місяці за допомогою звернулися понад півтори тисячі людей 18:09 У мікрорайоні Академічний з’явиться новий дитсадок. Як працюватиме заклад Від читача 16:17 Російська влада в істериці: «Україна домінує в нашому інформаційному полі!» 17:05 ДТП у Татарові — легковик із вінничанами протаранив автобус і перекинувся в річку 16:07 «А жити треба»: у Браїлові презентували «Травневі мелодії Подільського краю» 16:03 Військовий медик із Вінниччини отримав медаль «За врятоване життя» від Президента України 15:05 На Вінниччині ремонтують трасу М-30 у межах Літина 13:44 «Щастя в очах, квіти та обійми»: Уланівська громада зустріла звільненого з полону Андрія Гендегу photo_camera 13:33 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 12:44 Три роки за ґратами та 700 тисяч компенсації. У Вінниці засудили водія, який під наркотиками збив дівчину 12:06 «Поки ми п’ємо каву — вони проходять через пекло»: репортаж з акції родин полонених у Вінниці play_circle_filled 11:04 «Мертва петля» Вінниччини: трагедія табору смерті в селі Печера, про яку мовчать путівники photo_camera 10:06 Іржа, спущені колеса і роки простою — з проспекту Космонавтів у Вінниці прибрали покинуту автівку play_circle_filled 09:04 На Курському напрямку загинув 37-річний захисник із Вінницьких Хуторів Дмитро Кравченко 08:13 На календарі — 9 травня: що святкують і про що кажуть народні прикмети
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up