До двох тисяч штрафу доведеться заплатити тим, хто кидатиме сміття у річки

До двох тисяч штрафу доведеться заплатити тим, хто кидатиме сміття у річки

З 10 квітня у Вінниці почне працювати робоча група, яка проводитиме перевірки водних об’єктів та прибережно-захисних смуг міста щодо їх забруднення. На порушників чекає штраф.

 

— На тих, хто забруднює річки, виводячи в них каналізаційні стоки з приватних будинків, а також – влаштовує на прибережних зонах гноярки та сміттєзвалища, складатимуть протоколи щодо порушень правил благоустрою по забрудненню водних об’єктів. Щодо розміру штрафів, то він становитиме від 340 до 1360 гривень для громадяни та від 850 до 1700 гривень для посадових осіб, — зазначають на сайті міськради.

Якщо Ви стали свідками забруднення водойм та прибережно-захисних смуг міста повідомляйте за телефоном: +38(050)-747-65-63, або надіслати фотографію і коментарі через Viber або Facebook.

Читайте також: Паліям листя доведеться заплатити штраф до 1700 гривень, але якщо попадуться

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:34 Кнопки термінового виклику поліції: де вони встановлені у Вінниці і як працюють? 17:47 Не викидайте ялинку на смітник. Де у Вінниці здати дерево на утилізацію 17:30 Три вінницьких заводи, які залишились тільки на фото — ДПЗ, «лампочка», Хімпром photo_camera 17:21 «Винен суддя, а платить держава»: подарунок під ялинку для вінничанина за виграш у Євросуді Від читача 19:19 Російська історія про «спробу України вбити Путіна» дроновою атакою — це груба й примітивна брехня 16:09 Нові ціни на паспорти та довідки: скільки платитимуть українці 15:40 Час, коли ми були бідними мільйонерами. Розповідаємо, яким для вінничан видався 1994 рік photo_camera 14:51 У Вінниці врятували двох літніх жінок, які залишилися зачиненими в квартирах 14:25 Від монастирських шкіл до гімназій і училищ: як зароджувалася освіта на Вінниччині 14:04 Блекаути нищать техніку українців. Коли і як можна вимагати компенсацію 13:16 Вінницькі лікарі врятували пацієнтові кінцівку, яку готували до ампутації photo_camera 12:11 Колоритний фестиваль «Маланка-Подністрянка» зібрав громаду у селі Серебринці play_circle_filled 11:14 У 8 разів перевищив норму: 21-річний водій сів за кермо п’яним під час комендантської години 10:07 У футболці та шортах — усю зиму: вінничанин узяв аскезу заради одужання доньки 09:13 З’явився новий додаток «Куб», який дозволяє передавати показники газу прямо зі смартфона 08:13 4 січня — Всесвітній день абетки Брайля: як піклуватися про зір та його здоров’я 21:00 Командиру вінницького спецпідрозділу «Артан» присвоїли звання полковника 19:58 Податкові рейди: що чекає підприємців Вінниччини цього року 19:30 Пирогов, Ратушна, Заболотний. Малювали портрети відомих вінничан в нейромережі photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up