Директорка гімназії №17 визнала, що некоректно говорила з учнями та отримала догану

Директорка гімназії №17 визнала, що некоректно говорила з учнями та отримала догану
  • Завдяки активності читачів 20minut.ua, історія про те, що керівниця гімназії №17 оголосила війну учням, набула резонансу. Директорку покарали за її висловлювання.

6 вересня на нашому сайті був опублікований матеріал про конфлікт, який розгорівся у фізико-математичній гімназії № 17 між дітьми та керівництвом навчального закладу.

У публікації йшлося про те, що директорка гімназії Валентина Нестюк прямо оголосила війну дітям та погрожувала їм, що воюватимуть вони з нею довго. Війну через те, що учні хотіли, щоб їм залишили улюблену класну керівницю. Але директорка стояла на тому, що ніхто не має права їй наказувати, як робити та кого куди призначати.

Дійшло до того, що самі учні (а потім і їхні батьки) написали звернення до міського голови з проханням втрутитися в конфлікт.

Після цього Валентина Нестюк вирішила зайти в клас до дітей на початку уроку та почала погрожувати війною з учнями. А тим, кому не подобається її кадрове рішення, радила переходити до інших шкіл.

Читайте також:

Опублікований матеріал із записом «промови» директорки за кілька днів набув широкого резонансу. Читачі під публікацією залишили 129 коментарів. Більшість із коментаторів засуджували поведінку Валентини Нестюк та навіть вимагали її звільнення з посади керівниці школи.

Редакція 20minut.ua слідкувала за тим, як міська влада відреагує на публікацію та чи покарає директорку. Ми письмово питали в департаменту освіти про те, чи відбулася реакція на викладені в матеріалі погрози директорки учням.

Спочатку ми отримали відповідь про те, що Нестюк пішла на лікарняний, тому догану їй дати не можуть. А за одним тільки опублікованим аудіозаписом вони висновків не робили, бо не знають контексту розмови.

Коли Валентина Нестюк повернулася з лікарняного, ми написали ще один запит. З відповіді дізналися, що директорка визнала провину. І догану таки отримала.

«Допустила порушення норм педагогічної етики, а саме: некоректні вислови під час розмови з учнями 9-А класу», — написано в наказі про догану. Сама Валентина Нестюк надала пояснення про те, що не заперечує це.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (15)
  • Nadiia Saponiuk
    Її потрібно було давно звільнити. Слава Богу, що у нас росте покоління молодих людей, які вміють відстоювати свою позицію. А  17 гімназію не рекомендую нікому, хоча там навчалася моя донька.
    Олена Варивода Ковальова reply Nadiia Saponiuk
    Надежда Сапонюк Рекомендую 17 гімназію!!! Одна з найкращих шкіл Вінниці! З золотою медаллю закінчив гімназію мій син,учасник республіканських олімпіад. Першою вчителькою по математиці була,як раз Валентина Михайлівна. Тільки найкращі спогади. Негатив пишуть люди,які не знають ''суть'' конфлікту.
  • Лариса Медушивская
    На рынок пусть идет, там человеком станет!!!
  • Anlika Anlika
    Хоча б щось, але такому керівнику не потрібно залишатись на цій посаді! Вона причаїться, а потім і класний керівник постраждає, і діти, і батьки((( До батьків і діток велика та щира повага, що не злякалися системи, а воювали! Молодці!!!
    Waclaw Siwajew reply Anlika Anlika
    Anlika  Anlika  авжеж, це ж не з переконань, а під тиском , визнала. Всіх педагогів, які вважають що діти для них ,а не навпаки , вислати до Фінляндії щоб змінились. Хоча там небезпечно для них , там де взаємоповага, можуть померти від стресу
  • Waclaw Siwajew
    І це все? Не може більше працювати з дітьми, тільки в совєтській школі!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 5 по 12 січня, які ви могли пропустити 20:03 Годівниці рятують життя: у нацпарку розпочали підгодівлю диких звірів photo_camera 19:22 Унікальні фотографії маєтку Уруських в селі Лісове: що приховують кадри садиби, якої вже немає photo_camera 19:04 Салют — не свято, а злочин: на Вінниччині вже винесли два вироки за піротехніку Від читача 18:59 Гайсинський районний осередок ГО «Захист Держави» — це про досвід і живу роботу з людьми 18:36 З крісла начальника відділу — в окопи Покровська: як керівник з прокуратури став штурмовиком photo_camera 18:13 Одне серце та дві нирки: у Вінниці медики врятували три життя за одну добу play_circle_filled photo_camera 17:43 Ас крос-кантрі з Вінниці Володимир Обухівський змагається за путівку на Олімпіаду-2028 17:41 «Домовитися» не вдалося. Вінницький екзаменатор відмовився від хабаря у 500 доларів 17:07 Майстер з Вінниччини сплів найбільшого різдвяного павука й потрапив до Книги рекордів 17:05 Що падало з неба над Вінницею: синоптики пояснили феномен льодяної крупи photo_camera 16:46 Морози посилюються. Вінничан попереджають про найхолодніші ночі зими 16:16 Прозорість, доступність, інвестиції: чим відзначилась Вінниця у 2025 році 15:31 Цифри у платіжці не збігаються з лічильником? Як самостійно змінити помилкові показники світла 15:05 Екстремальні морози та блекаути: як зберегти тепло в оселі та власне здоров’я 14:58 Суд покарав диверсантів, які підпалювали залізничні колії 14:06 Від напису «Я люблю Вінницю» до снігового коня в Гайсині. Як боєць ЗСУ створює мистецтво photo_camera 13:08 Трактор із лісом без документів. У Гущинцях патрульні виявили ймовірну крадіжку деревини 12:05 Блогерка з Вінниччини Кенді Суперстар заробила понад 400 тисяч доларів на YouTube, і це збурило людей 11:11 Шість пожеж за 24 години: чому вінничанам варто ще раз перевірити свої печі та розетки photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up