Даішники виставили на дорогу 120 пар взуття, свічки і порожні пляшки від горілки

Даішники виставили на дорогу 120 пар взуття, свічки і порожні пляшки від горілки
Працівники ДАІ спільно з «Червоним хрестом» та волонтерами провели у Вінниці акцію до Всесвітнього дня пам’яті жертв ДТП. Щоб показати кількість загиблихв області з початку року, на розмітці, посеред вулиці Пирогова, виставили 122 пари взуття, лампадки та пляшки від горілки. Смужка із взуття розтягнулась більш ніж на 100 метрів.

Акція проходила сьогодні, 15 листопада, об 11.00 на вулиці Пирогова навпроти обласної станції переливання крові.
- Сьогодні на території України проходить Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху, - розповідає старший інспектор з особливих доручень ДАІ Олексій Заверуха.  – В рамках цього тижня ми вирішили провести таку акцію з використанням взуття, свічок та пляшок з під горілки. Адже є таке повір’я в народі серед працівників Державтоінспекції, що коли на місці ДТП ми бачимо злетівше взуття, то людина загине.
За словами  старшого інспектора, речі та взуття під час ДТП розлітаються внаслідок великого прискорення.

Previous Next

- Сьогодні ми виставили на розділювальній смузі вулиці Пирогова 122 одиниці взуття, - розповідає Олексій Заверуха. –  Це говорить про те, що на території області з початку області загинуло 122 людини. Пляшки позначають те, що 9 ДТП із загиблими, і водії які приймали в них участь були в нетверезому стані.
Також до акції приєднались працівники «Червоного хреста», які розповідали всім охочим, як надати першу медичну допомогу. Перехожі могли потренуватись робити на манекені непрямий масаж серця та штучне дихання.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • я
    И штрафы заоблачные и наказание суровое ....а алконавтов за рулём всё больше и больше от чиновника и до мента ( чем больше пагоны тем больше промилле)
  • вінничанин
    чувак в жилетке на фото номер 5 жжёт
  • Артем
    Молодцы)
  • Анонім
    флеш-моб в законе!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:29 Турніри Utmost Cup отримали статус Всеукраїнських 21:01 Понад 12 тисяч людей під забороною: хто потрапив до санкційних списків України photo_camera 20:16 Тандем, що рятує життя. У Вінниці пройшли масштабні збори військових кінологів photo_camera 19:19 Психологія, спорт і право: п'ять перевірених локацій для ветеранів у Вінниці Від читача 01:43 Майже півроку державний виконавець допомагала дружині боржника дурити стягувача аліментів 18:22 «У військкомат не пустили, з поліції вигнали»: як учениці з псом Патроном зібрали для армії майже 200 тисяч 17:53 Ноги затисло в ножах: у Липовці рятувальники визволили чоловіка з пастки мотоблока 17:09 У Вінниці відкрили експозицію про легендарний 40-й полк Нацгвардії photo_camera 16:26 Для військових хочуть купити фургон. Витратять 2,2 мільйона гривень 16:10 За 40 000 у Липовці нетверезий мотоцикліст намагався «відкупитися» від копів 15:17 Дев’ять пожеж за добу: рятувальники гасили магазини, автівки та смітники photo_camera 14:52 Один у реанімації, інший з пораненнями: у Вінниці чоловік з ножем накинувся на ТЦК 14:22 Вінниця — №1 за підтримкою ЗСУ. Скільки місто віддало армії у 2025 році 14:02 Врятуйте річку Скельну. Вінничан кличуть на велике прибирання photo_camera 13:13 Росіяни засипають українські позиції авіабомбами: 260 ударів за 24 години photo_camera 12:12 Куди у Вінниці важко доїхати громадським транспортом? Ми запитали 12:08 Житель Глухівців постраждав під час самостійного гасіння пожежі 11:10 Вважався зниклим три місяці. Підтвердили загибель Михайла Паламара з села Вільшанка 11:06 Поліція посилює контроль на Великдень: храми перевірять кінологи та вибухотехніки 10:50 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 30 березня — 4 квітня photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up