Чотирнадцять адрес без опалення та гарячої води. Коли відновлять подачу послуг?

Чотирнадцять адрес без опалення та гарячої води. Коли відновлять подачу послуг?
фото:уніан

У Вінниці проводять плановий ремонт тепломережі. Через це 14 будинків без послуг з гарячого водопостачання та опалення. Та це ще не все, без гарячої води з іншої причини 6 будинків.

Через роботи на тепломережі по вулиці Юності, 35 опалення та гарячої води немає:

  • вул. Юності, 29,35.
  • просп. Юності, 37  (призупинена послуга лише з централізованого опалення).

За даними адресами подачу послуг обіцяють відновити після 19 години 6 грудня.

Тим часом, тривають роботи на тепломережі по вулиці Бевза, 6. Через це послуг немає:

  • вул. Бевза, 1,6,16,
  • вул. Вінниченка,28,33,35,
  • вул. Острозького, 50,47,38,
  • вул. Замостянська,24,26.

Мешканцям цих будинків доведеться трохи довше почекати на відновлення послуг — до 22 години 6 грудня.

Варто відзначити, що за 6 адресами немає гарячої води у зв’язку з постійними витоками у внутрішньобудинкових системах. Як зазначає Вінницяміськтеплоенерго, дані проблеми мають ліквідувати управляючі компанії. Це стосується:

  • вул. Київська, 174  (проблеми має ліквідувати УК "Київська"),
  • вул. Кн. Коріатовичів, 172 (тільки 5 під’їзд),(проблеми має ліквідувати ТОВ "ЖЕО"),
  • вул. Дачна,8 (проблеми має ліквідувати ТОВ "ЖЕО"),
  • вул. Л. Ратушної,  22 (проблеми має ліквідувати ТОВ "ЖЕО"),
  • вул. Жуковського, 10 (проблеми має ліквідувати УК "Київська". 
  • вул. Замостянська, 31  (проблеми має ліквідувати УК "Замостя").

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Змерзла
    Комфортне місто - 1місце
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:28 Снігова ковдра огорнула Дністер: рідкісні кадри з урочища Мохната photo_camera 08:37 Сьогодні вітаємо Віталія та дякуємо близьким. Історія та прикмети 11 січня 08:30 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:01 За перший тиждень року на Вінниччині побралися 36 пар photo_camera Від читача 21:49 Викрадення природного газу на 6,3 млн грн у державної компанії – повідомлено про підозру посадовій особі товариства 20:05 На війні загинув 37-річний поліцейський Вадим Товпіщук photo_camera 19:03 Обмороження та переломи через ожеледицю: що потрібно знати батькам photo_camera 18:16 Мерія Вінниці хоче купити 40 пікапів. Яких саме та за скільки? 17:42 Вінницькі водолази продемонстрували техніку самопорятунку на льоду play_circle_filled photo_camera 16:54 Пожежі одна за одною: що рятувальники гасили на Вінниччині photo_camera 16:06 Сварка за чаркою у Хмільнику закінчилась ножовим пораненням 15:35 Як у Вінниці побудували головну синагогу та хто такий Лівщиць? Цікава історія 15:03 Нічна трагедія у Чечельнику: 42-річний чоловік загинув через несправну піч photo_camera 14:07 Як вінничани можуть врятувати життя безпритульним у морози 13:07 Два мільйони на оселю від держави: майже 300 вінничан отримали позитивне рішення 13:01 Як прибирають сніг у вашому дворі? Ми запитали вінничан 12:54 Ворог тисне на кількох напрямках: що відбувалося на фронті за добу photo_camera 12:05 Залізниця збилася з графіків: поїзди через Вінниччину запізнюються 11:56 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 5 – 10 січня photo_camera 11:03 Кукурудза замість заповідника. На Гайсинщині судитимуть аграріїв за захоплення земель нацпарку photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up