Боротьба з COVID-19 по-козятинськи. У місті заборонили продавати алкоголь вночі

Боротьба з COVID-19 по-козятинськи. У місті заборонили продавати алкоголь вночі
  • У Козятинській міській територіальній громаді з 7 квітня почали діяти нові заходи боротьби з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19. Серед них — заборона продажу алкоголю у нічний час.

Найбільше у Козятині карантин порушують вночі. Велика кількість порушників перебувала у стані алкогольного сп'яніння. Саме тому прийняли рішення заборонити продаж міцних напоїв у нічний час. Про це у фейсбук пише «Козятинська міська ТГ».

— Зважаючи на складну епідемічну ситуацію із захворюваності на COVID-19 у Козятинській міській територіальній громаді, враховуючи значну кількість виявлених порушень карантинних обмежень громадянами у стані алкогольного сп’яніння в нічний час, на підставі звернення відділення поліції №2 Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області до міської ради, сьогодні, 6 квітня, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій зібралася на позачергове засідання, — цитуємо текст повідомлення. — Результатом обговорення стало спільне рішення про заборону з 7 квітня і до окремого рішення продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв у нічний час з 23.00 години до 8.00 години усіма суб’єктами господарювання територіальної громади (супермаркетами, магазинами, ресторанами, кафе, барами, закусочними, їдальнями, кафетеріями, буфетами, тощо).

Додають, що таких заходів мають дотримуватися усі. На порушників чекатимуть штрафи.

У коментарях під цим дописом чимало різних думок. Олена Орловська написала: «Якщо не будемо по ночах пити, перестанемо хворіти», а Олег Чернодуб — «Якась нісенітниця».

Тим часом Валентина Мельник підтримала таке рішення: «А чому стільки обурень???? Це ж не хліб. Ну і нехай не продасть ту заразу вночі».

Цікаво, яка ваша думка з даного приводу. Пишіть її під новиною, а також проходьте наступне опитування:

Опитування

На вашу думку, чи допоможуть такі заходи у боротьбі з недугою?

До речі, спеціалісти Центру громадського здоров'я України зазначають, що часте вживання алкоголю підвищує ризик виникнення різноманітних порушень в організмі,  а у разі зараження, ускладнює перебіг захворювання на COVID-19. Вживання алкоголю шкідливе для серцево-судинної системи,  викликає гіпертонію та збільшує ризики інсультів і онкозахворювань. Зловживання  алкогольними напоями викликає цироз печінки, гепатит, панкреатит. Як і тютюн, алкоголь спричиняє залежність. 

В Україні понад 70% людей, які померли від ускладнень, спричинених COVID-19, мали супутні серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, новоутворення, захворювання нирок та легень. У деяких випадках — поєднання цих хвороб.

Тому можна зробити висновок: Алкоголь шкідливий завжди. П'яна людина не контролює своєї поведінки та губить своє здоров'я.

 

Читайте також:

COVID-19 в Україні. За добу виявили понад 19 тисяч нових випадків

«Протриматися ще один деньок». Синоптик обнадіяла прогнозом погоди

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Ols Kat
    Алкаши просто будут покупать боярышник в круглосуточной аптеке
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 11 по 18 травня, які ви могли пропустити 20:03 Вітамін D, серотонін і сон: чому організму потрібне світло photo_camera 19:04 На території Чечельницької громади прибрали стихійне звалище відходів photo_camera 18:05 У Жмеринському районі незаконно видобували пісок і суглинок Від читача 13:08 СБУ провела семінар-тренінг з кібербезпеки для ІТ-фахівців Вінниччини 17:05 Лісівники висадили понад 2,6 мільйона дерев на Вінниччині play_circle_filled 16:16 «Доступні ліки» розширили. Що тепер є в переліку препаратів зі знижкою? 16:06 Вокзал-пароплав у Жмеринці: історія однієї з найкрасивіших станцій України photo_camera 15:12 Вінниччину чекає нестійка погода: коли прогнозують дощі та грози 15:09 Вінничани вибороли десятки нагород на Чемпіонаті Європи з козацького двобою 15:05 У Вінниці жіночий монастир змінив статус на чоловічий 14:23 «Дастер» за мільйон хоче купити Вінниця військовим — подробиці 14:12 Для ОСББ у Вінниці відкрили програму безвідсоткових позик 13:13 Вінницький ліцей №22 передав військовим два позашляховики 12:12 Яких змін ви хочете у Вінниці? Ми запитали 12:04 Шрифт Брайля, підйомники та широкі проходи: у Вінниці перевірили банки photo_camera 11:06 Юшка, чай і психологічні практики: у Вінниці підтримали ветеранів Нацгвардії photo_camera 10:41 У мера Вінниці — новий заступник. Він буде відповідати за медицину 10:05 У селі Гвоздів зустріли військового, який понад два роки був у полоні photo_camera 09:08 На Вінниччині чоловік із порушенням слуху став трактористом photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up