Борги вінничан зростають: за опалення вже «висить» понад 96 мільйонів гривень

Борги вінничан зростають: за опалення вже «висить» понад 96 мільйонів гривень

Станом на 24 січня 2019 року вінничани заборгували за опалення 96 мільйонів 379 тисяч гривень.

На рахунках 1576 споживачів є борг за тепло та гарячу воду понад від 5 до 10 тисяч гривень, а 1836 споживачів боргують  10 тисяч гривень і більше. Про це повідомляє  «Вінницяміськтеплоенерго»

Загалом є близько 20 тисяч особових рахунків, на яких є несплачені нарахування: це суми від кількох сотень до 280 тисяч гривень. Величезні борги не з’явилися за останній рік. Вони накопичувалися протягом тривалого часу.  У більшості випадків  через  несвідоме ставлення до обов’язку   - розраховуватися за спожите. Відповідно при регулярному нехтуванні рахунків, заборгованість споживачів зростає в рази.

Що загрожує боржникам?

«Вінницяміськтеплоенерго» бореться зі злісними неплатниками, застосовуючи санкції:

  • штрафи, пеня, судовий і виконавчий збори, неможливість отримати субсидію, заборона виїзду за кордон та арешт майна, внесення до єдиного реєстру боржників.

Якщо споживач не сплачує заборгованість добровільно,  теплопостачальне  підприємство доводить справу до суду. Після рішення суду на користь підприємства   справи  передають до державної виконавчої служби.

 

Читайте також:

Вінничанин продав гараж, щоб розрахуватися з боргами за опалення
 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (10)
  • Віталіна Атаманська
    Сама на власні очі бачила як старенька бабуся з мого будинку йшла і плакала. Запитали що сталося. Виявилось, що вона йшла оплачувати комуналку, після сплати якої у неї з її пенсії залишалося 200грн!!!! на прожиття. Субсидії вона не має, бо  в квартирі зареєстрована донька, яка вже давно проживає в Греції. Бабуся, мабуть, посоромилася просити гроші у дочки. От вам і борги.  Ціни у нас невпинно наближаються до європейських, а пенсії і заробітні плати ні.
    Вася reply Віталіна Атаманська
    Це мудро вигадали. Якщо хтось зареєстрован, то субсідію не дадуть.
    А якщо десь у Юропі працюєш нелегалом, то такая ж справа.
    Отож сиді вдодма та цекай коли  все само прийде
  • Марія Адамович
    Котику,а ти скільки заборгував гройсману за його доброту?
  • Svetlana Syniyvskaiya
    Ага, 2 котловани майже 2 місяці в дворі були розриті із кіп'ятком, то нормально. Насилу зарили, тепер щє один під вікнами другий тиждень парує...є тепла вода, саме гаряча дуже рідко...так шо взагалі не зрозуміло за що платити
    Вася reply Svetlana Syniyvskaiya
    От за тей, що парує й платитимеш. А хто має відшкодувати збитки?
  • Вася
    Це нічого, витримаємо.
    Зате єдаємось, йдемо до Юропи та Росія - агресор...
    ..А доляр подешевіє?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:05 Смертельна троща вантажівок MAN та DAF біля Тучі: 48-річний водій помер у лікарні 12:16 Прокурори відвоювали у фермерів шість гектарів нацпарку, які ті засівали 11 років photo_camera 11:05 Смертельна пожежа у Студениці. Чоловік загинув у власному домі через куріння photo_camera 10:11 У селі на Оратівщині жінка отруїлася чадним газом Від читача 10:05 «Зимова казка в Долині УБД» від Гайсинського районного осередку ГО «Захист держави» 10:00 Йому лише 9: історія Івана, який чекає брата і мріє про мир (соціальна реклама) 09:52 Великий ремонт на магістралі: частині Вінниці вимкнуть воду до завтрашнього ранку 08:57 У цей день 72 рік тому Крим став Україною. Історія і прикмети 19 лютого 08:30 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:01 Тільки 20 місць. У Вінниці влаштують безкоштовний письменницький інтенсив 20:18 Представники ТЦК відібрали у вас телефон? Цього робити не можна, але є нюанси 20:07 100 тисяч на ідею: ліцеїсти Вінниці запускають власні проєкти 19:19 Менше транспорту — більше тисняви: що відбувається з перевезеннями у Вінниці photo_camera 19:04 Нервова поведінка видала. На Коцюбинського затримали чоловіка з білим порошком 18:35 Експертна рада визначила переможців конкурсу Вінницької обласної Ради «Безпечні стійкі громади» - 2026 (Пресслужба Вінницької обласної ради) 18:06 Круїз за $16 000 на надувному човні. Прикордонники зловили організатора втечі двох ухилянтів 17:41 Справжній бейбі-бум: вінницькі лікарі прийняли 13 пологів за одну зміну 17:13 Скандал із затриманням блогера в Хмільнику. ТЦК заявив, що «київський ревізор» був у розшуку play_circle_filled photo_camera 17:02 Вінничанка Людмила Жадан відсвяткувала 100 років 16:38 Прадід визволяв Тульчин від фашистів, а він голосить про злочини росіян на весь світ play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up