Борг у 578 мільйонів. Майже 60% споживачів Вінниччини не розрахувалися за газ у жовтні

Борг у 578 мільйонів. Майже 60% споживачів Вінниччини не розрахувалися за газ у жовтні
  • В області пройшов перший місяць опалювального сезону. У «Вінницягаз Збут» розповідають про нові борги та де заборгували найбільше.

Майже 60% домогосподарств Вінниччини не розрахувались за спожитий газ у жовтні. Про це товариство пише у фейсбук.

— За перший місяць опалювального сезону клієнти ТОВ «Вінницягаз Збут» майже на 57 мільйонів гривень збільшили неплатежі за газ. Так, за спожите у жовтні 2020 року блакитне паливо розрахувалося лише 41% домогосподарств, — йдеться у повідомленні. — Станом на 1 листопада 2020 року, борг побутових споживачів Вінницької області склав 578 млн грн, що на 12% більше, ніж на 1 жовтня поточного року.

Додають, що найбільше боржників проживає у Вінниці, Калинівському та Гайсинському районах.

— В першу чергу, погіршення платіжної дисципліни пов'язане із пандемією і прийнятим у березні 2020 року закону про заходи, спрямовані на запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19). Вінничани перестали справно платити за газ після того, як законом заборонили нараховувати пеню та штрафи за невчасну сплату за житлово-комунальні послуги. Тоді ж як «Вінницягаз Збут» без перебоїв та обмежень виконувало та продовжує виконувати усі зобов’язання з газопостачання, — розповідає директор «Вінницягаз Збут» Василь Сопільник. — Ми знаємо, що серед боржників є чимало людей, які реально втратили роботу і джерела доходів під час карантину. А тому, з розумінням відносимось до наших клієнтів та пропонуємо їм реструктуризацію боргу.

 

Читайте також:

Майже 60 будинків без опалення та гарячої води. Перелік адрес

Як змінити газового постачальника. Досвід вінничанина

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (9)
  • Вера Бащук
    Все тільки починається ...
  • Аркадий Крысько
    Дибіли при владі. Всіх на палю. Не буде добра, якщо усі не візьмуть в руки вила. Ця нагла мразота, не має меж своїх брудних справ.
  • Gala Golumbievska
    Брехня,  якщо б не платили, то вже перекрили постачання навіть тим, хто платить.
  • Аліна Вінниця
    Назвіть призвіще- кому саме заборгували?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:22 «У військкомат не пустили, з поліції вигнали»: як учениці з псом Патроном зібрали для армії майже 200 тисяч 17:53 Ноги затисло в ножах: у Липовці рятувальники визволили чоловіка з пастки мотоблока 17:09 У Вінниці відкрили експозицію про легендарний 40-й полк Нацгвардії photo_camera 16:26 Для військових хочуть купити фургон. Витратять 2,2 мільйона гривень Від читача 01:43 Майже півроку державний виконавець допомагала дружині боржника дурити стягувача аліментів 16:10 За 40 000 у Липовці нетверезий мотоцикліст намагався «відкупитися» від копів 15:17 Дев’ять пожеж за добу: рятувальники гасили магазини, автівки та смітники photo_camera 14:52 Один у реанімації, інший з пораненнями: у Вінниці чоловік з ножем накинувся на ТЦК 14:22 Вінниця — №1 за підтримкою ЗСУ. Скільки місто віддало армії у 2025 році 14:02 Врятуйте річку Скельну. Вінничан кличуть на велике прибирання photo_camera 13:13 Росіяни засипають українські позиції авіабомбами: 260 ударів за 24 години photo_camera 12:12 Куди у Вінниці важко доїхати громадським транспортом? Ми запитали 12:08 Житель Глухівців постраждав під час самостійного гасіння пожежі 11:10 Вважався зниклим три місяці. Підтвердили загибель Михайла Паламара з села Вільшанка 11:06 Поліція посилює контроль на Великдень: храми перевірять кінологи та вибухотехніки 10:50 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 30 березня — 4 квітня photo_camera 10:02 Смерть у бур’янах: на Вінниччині знешкодили бойові частини збитих «шахедів» photo_camera 08:59 Вінниця прощається з Денисом Пугачуком: воїн-доброволець повернувся додому «на щиті» 08:02 Сьогодні вітайте Марію та Микиту. Історія, традиції, заборони 4 квітня 21:01 Сварка через дитину закінчилась насильством і далі — судом
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up