Богдан Совик, який підкорює X-фактор, розповів чи боїться він телекамер

Богдан Совик, який підкорює X-фактор, розповів чи боїться він телекамер
Богдан Совик пройшов у наступний етап X-фактор і розповів журналістові “20хвилин”, як відбувся останній виступ та скільки повідомлень приходить у соціальних мережах.

У третьому випуску, який вийшов вчора, 21 листопада, Богдан знову зумів отримати достатню кількість голосів та вирватись вперед. 
Нагадаємо, що Богдан Совик – епатажний музикант з Вінниці, клавішник гурту “Graffiti” та невиправний хіпі. Завдяки пропозиції друзів та коханої дівчини, Богдан взяв участь у кастингу популярного шоу телеканалу “СТБ” X-фактор і став одним з найяскравіших учасників нового сезону. 
Вчора здійснилась мрія Совика виступити під живу музику. Богдан виконав чудову композицію “Can’t buy my love” гурту “The Beatles” у супроводі естрадно-симфонічного оркестру. Крім того, у співака була важлива місія: цього разу його виступ відкривав шоу.

Дитяча безпосередність та щирість вразили не лише суддів. Були деякі зауваження, але скоріше так - для годиться.

Спільнота Вк та сторінка щодня наповнюється гарними побажаннями від прихильників та прихильниці зі всієї України. Дехто навіть присвячує Богдану власні вірші. 
- Звісно, приємно мати таку кількість уваги. – каже Совик. – Проте дійсно важко відповідати всім, я фізично не встигаю. Повідомлень багато, а я один.
Незважаючи на переживання прихильників, Богдан отримав велику кількість голосів та матиме змогу продовжити боротьбу в четвертому ефірі 6 сезону X-фактор. 
- Що чекає на нас у наступній програмі, Богдан тримає у великому секреті. “Буде те, чого ви точно не очікуєте. – інтригує Совик. – Таким мене ще не бачив ніхто”. 
- Я знаю Богдана давно. – розповідає художниця Катя. – Коли ми з мамою дізнались, що братиме участь у передачі – дивимося щосуботи та тримаємо кулачки. Образи дійсно відрізняються від тих, які звикли бачити раніше. Але виглядає яскраво. Він може мінятись, це помітно й зараз. Тому вболіватиму і далі. 
- Совик – талановита людина. – додає Таня, журналістка. – Дуже рада, що завдяки конкурсу від X-фактор змогла бути присутньою на першому прямому ефірі. Чекаємо з перемогою!
Сам Богдан націлений радувати новими, незвичайними виступами. На запитання, чи страшно працювати на камеру, відповідає жартівливо. 
- Не боюсь ні камер, ні звуків, ні світла. Мені досить комфортно на сцені. Репетируємо щодня, йде багато старань та часу, щоб підготувати гарний номер для кожного.
Сумує Совик і за своїми клавішними. 
- Було б добре зіграти  на синтезаторі, це моє. – ділиться хіпі. – Проте ви побачите ще багато неочікуваних задумів, тому сумувати не доведеться. 
Редакція “20 хвилин” вболіватиме за вінницького хіпі та щотижня збиратиме для вас найсвіжіші та найяскравіші моменти. Далі буде…

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Дарья
    Крутий виступ, Богдан перевершив усі сподівання. Бажаю йому перемоги.
  • Анонім
    В Royal Pub он зажигает не хуже! Замечательный человек!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:09 Вводять аварійні відключення світла в області: що відомо 10:38 Затримали чоловіка, який за $7000 намагався переправити «клієнта» через кордон 10:03 Григоря Калетника офіційно призначили ректором Вінницького аграрного університету 09:48 Частина Вінниці залишилася без води, тепла та світла: де можна зігрітися Від читача 09:52 Петиція загиблого Героя,майора поліції Євгена Рубаняка 09:45 Кращі меблеві магазини Вінниці: де купити сучасні, стильні та якісні меблі (партнерський проєкт) 09:17 Іван Лавренюк з Вінниччини отримав державну нагороду від Зеленського за участь в Іграх Нескорених play_circle_filled 08:26 У Вінниці влаштували вечір поезії і музики: згадували геніїв, які народилися в січні 08:14 Сьогодні вітаємо Олену, Івана та Павла. Історія та прикмети 15 січня 08:10 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:35 Крижана кірка ріже ноги до кістки: єгер розповів про догляд за лісовими жителями в морози photo_camera 21:00 Зникла рідна людина: як пережити очікування та не зламатися — поради психолога 20:07 На Вінниччині більше тисячі приватних медиків. Які галузі лідирують 19:35 «Цей поїзд мав їхати без нас»: продовження історії про 13 хвилин людяності у Жмеринці на вокзалі 18:48 Сибірський антициклон накриє Вінницю морозом: синоптики прогнозують нову хвилю холоду 18:31 Земля, квартири, рахунки: які неточності виявило НАЗК у деклараціях вінницьких депутатів 18:02 Намагався переплисти крижаний Дністер і втекти з України. Організатору втечі вручили підозру play_circle_filled 17:07 Після гучного звільнення Ратушняка Тиврівський суд очолив Володимир Іванець 16:08 Синагогу Райхерів передають на баланс міста. Що чекає на історичну пам’ятку 15:21 В лісі під Вінницею ростили три тисячі кущів конопель: викрили масштабну банду наркоділків play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up