Без світла досі 10 сіл області. Електрики продовжують усувати наслідки негоди

Без світла досі 10 сіл області. Електрики продовжують усувати наслідки негоди
  • Вчора, 24 лютого, в Україні був сильний шквальний вітер.
  • Він наробив чимало лиха. Нині в нашій області через обірвані електромережі немає світла у 10 селах.

Минулої доби без світла було більше населених пунктів. Частину з них уже підключили до електропостачання 24 лютого та в ніч на 25 лютого. Електрикам працювати заважав сильний вітер. Роботи на висоті не проводилися.

«За інформацією центральної диспетчерської служби АТ «Вінницяобленерго», на 9 годину ранку поточної доби залишалось без світла 10 населених пунктів, 8 з яких у Бершадському районі та по одному в Калинівському і Теплицькому районах, — кажуть у «Вінницяобленерго». — Також зафіксовано поодинокі пошкодження повітряних ліній в мережі у Барському, Козятинському, Погребищенському районах та на території Замостянських ЕМ».

Наявні проблеми ліквідовує 10 ремонтних бригад обленерго та 12 одиниць техніки.

«Ремонтні бригади працюють у штатному режимі, — каже начальник ЦДС Василь Поліщук. — В першій половині поточної доби планується усунути пошкодження в електромережах та повністю відновити їх роботу».

 

Читайте також:

Зірвані дахи та повалені дерева. Рятувальники розповіли про наслідки негоди

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Геннадий Брацлавский
    в калиновке на ул Винницкая отключется свет при : подул ветер , паявилось солнце , небольшой заморозок , первый снег , дождь и т.д. Такое ощущение что электро мережа предсказывает погоду и предупреждает - во до чего дошли технологии !? отключение бывает короткочастным , такое ощущение как будто кто то сигнал подает кому то . А честно говоря - задолбали ! со своими отключениями  . скачки напряжения от 214 до 260 , а где обещанное постоянное 220  !? . кто будет отвечать за поломки бытовой техники , котлов - а ни кто ! нет закона !
  • Юрий Бондарук
    Лялі Ратушної вулиця, з 22.00 до 16.00 не було світла.....18 годин їхали ремонтніки їх матерів!
  • Наталия Шестопал
    Колгоспна,напевно б'є рекорди ...Мені здається,що в нас через день немає світла. Хоча  в нас вчора включили.
  • Альона Юрченко
    Стрижавка вул.Колгоспна(кінець вулиці) без світла другу добу!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:07 Wellboy виступив для поранених захисників у реабілітаційному центрі Вінниці photo_camera 18:46 «Борщ, у якому ложка стоїть»: як дегустатори з ЮНЕСКО просили добавки вінницького борщику 18:04 Де на Вінниччині можна пройти реабілітацію? Перелік медцентрів і лікарень 17:33 Від 8 тисяч гривень щомісяця: як діє програма «єЯсла» і чи покриє вона няню або садочок у Вінниці Від читача 18:23 ГО «Захист держави» подала офіційне звернення до Гайсинської міської ради з пропозиціями щодо покращення благоустрою та якості життя в громаді. 17:10 Суне антициклон із Сибіру: якою буде погода на Вінниччині на вихідних 16:16 Світла майже немає: як Вінниця та сусідні регіони переживають найжорсткіші відключення за всю війну 15:25 «Магія Різдва» у дитячих серцях: як у Вінниці відбувся святковий фотоконкурс від «20 хвилин» (партнерський проєкт) 15:04 Через несправну піч у Іллінецькій громаді загинув пенсіонер photo_camera 14:18 Водій на Mercedes врізався в Nissan і втік, бо був п’яний 13:36 У Тульчині продовжили зимові канікули для школярів через мороз 13:19 На Вінницьких Хуторах люди скаржаться на маршрутку №19Б. У чому проблема? 13:12 Судитимуть 20-річного вінничанина, який намагався підпалити Український інститут національної пам’яті 12:28 Будинки з електроопаленням тепер у критичній інфраструктурі. Світло там не вимикатимуть 11:22 Обережно на дорогах: що роблять комунальники і чому не варто ставити авто вздовж проїзду 10:45 «Де старість — у радість»: огляд пансіонатів Вінниці з найкращими умовами (партнерський проєкт) 10:12 Ветерани з інвалідністю можуть отримати компенсацію за інвертори та акумулятори. Як подати заявку 09:53 Де сьогодні 16 січня не буде світла та води: перелік адрес 09:28 У Вінниці тролейбуси №9 та №11 пустили в об’їзд через перекриття дороги 08:53 Канікули можуть тривати до лютого: МОН рекомендує дистанційне навчання або паузу в школах
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up