Авторів Вінниччини чекають з творами, щоб видати їх за обласні гроші

Авторів Вінниччини чекають з творами, щоб видати їх за обласні гроші

На Вінниччині розпочався конкур для авторів. Вже приймають заявки.

«Експертна рада з питань видання творів місцевих авторів при Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю вінницької облдержадміністрації проводить відбір творів, видання яких здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету», - повідомляють на сайті відомства.

Авторам потрібно до 1 квітня 2017 року принести  в Департамент, який знаходиться за адресою вул.Театральна,14, кімната 405 твори.

Публікації повинні бути в електронному та роздрукованому вигляді, відредаговані та зверстані твори.

Комісія вже приймає заявки. Більш детальну інформацію про умови відбору творів, видання яких здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету, можна отримати за тел. 61-14-93

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:04 Будівельне сміття і бетонні блоки звезли до озера у Вінницьких Хуторах photo_camera 19:03 Устим Кармелюк: літинська тюрма як символ незламності «подільського Робін Гуда» photo_camera 18:04 У Тиврові попрощалися з 15-річним хлопцем, який загинув у палаючій автівці 18:02 Архівні фото Тульчина часів війни відновили за допомогою штучного інтелекту photo_camera Від читача 11:00 «Сертифікати добра»: у Вінниці знову допомагають тим, хто потребує підтримки 17:46 Вінниччину накриє спека, але ненадовго photo_camera 17:40 Інсулін та серцеві препарати. Які ще ліки не можна тримати в авто, розповідає лікар 17:08 Прийшли з обшуком через шахрайство — знайшли посів конопель 17:07 Емоційне фото з рожевим тортом: офіцер з Вінниці оригінально дізнався стать майбутньої дитини play_circle_filled photo_camera 16:09 Від лікування до протезування — у Вінниці розширили допомогу нацгвардійцям photo_camera 15:29 За пів року на Вінниччині відкрили 3791 справу через борги за комуналку photo_camera 15:05 Полякова хотіла змінити правила Євробачення через заборону на участь у Нацвідборі. Що їй відповіли? 14:10 1,3 мільйони кубометрів води подали на поля Вінниччини для зрошення photo_camera 13:41 Продала землі дешевше за ринкову: вінничанка не сплатила мільйони гривень податків 13:08 50 вінницьких школярів повернулися з дев’ятиденного відпочинку в Мюнстері photo_camera 12:33 У Вінниці знову вчать сортувати сміття — зібрали п'ять кілограм батарейок photo_camera 12:05 Сліпуче літо: прості звички, які допоможуть подбати про зір у сонячні дні 11:15 60-річний чоловік ледь не загинув через цигарку у селі Стрільники 11:02 П’яний 22-річний жмеринчанин хотів вкрасти чужий скутер, але не зміг його завести 10:44 Коцюбинський від А до Я: у Вінниці готують незвичайну книжку про письменника photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up