Активісти Самооборони ловлять бракон'єра

Активісти Самооборони ловлять бракон'єра
Близько 12 активістів Самооборони прийшли в Управління Держрибохорони у Вінницькій області щоб з’ясувати яким чином один з гніваньських приватних підприємців орендував частину Південного Бугу. Також активісти повідомили, що підприємець незаконно виловлює рибу.

Активісти розказали, що приватному підприємцю дали на кілька десятків років в користування частину південного Бугу, де він виловлює рибу. І робить це незаконно, бо з сьогоднішнього дня рибу ловити заборонено, оскільки починається нерест та активісти запевняють, що вони слідкували за підприємцем і бачили, що він повіз продавати рибу. І сітки його досі стоять у водоймі. Також вони розповіли, що підприємець забороняє ловити рибу у Бузі місцевим мешканцям і його охоронці навіть побили одного рибалку. 

На це представники Держрибохорони відповіли, що дозволи на користування водними ресурсами вони не дають, цим займається прозорий офіс. Якщо когось побили - треба звертатись у міліцію. А щодо бракон'єрства - ці факти треба перевірити. 

Після цього активісти разом з фахівцями Держрибохорони поїхали у Ворошилівку перевіряти, чи підприємець справді займається бракон'єрством.

Детальніше - читайте найближчим часом.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (7)
  • Anonymous
    Яке відношення має "салооборона" до водойм? Чи їм вже немає чим зайнятися?
  • Anonymous
    Салоохорона стала нишпорками?
  • Anonymous
    а чо їм більше нех..й що робити
  • Anonymous
    Річка Південний Буг - є водомищем загальнодержавного значення і в оренду не надається. Вілов риби у період нересту дозволяється тільки на одну вудку з одним гачком.Період нересту отдається наказом рибінспекції БУВР кожен рік залежно від географії водоймищ місцевого та загальнодержавнго значення. До наказу додається перелік ціх водоймищ. Рибалка сітками у Ворошиловці -НЕЗАКОННА у любий час.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:13 Росія за добу випустила понад вісім тисяч дронів-камікадзе по Україні 13:10 Заправка та чистка автокондиціонера у Вінниці: як обрати якісний сервіс і не переплатити (Новини компаній) 12:08 Продавчиня намагалася зупинити злодія у магазині Вінниці: усе потрапило на відео play_circle_filled 11:57 Квартири у Вінниці знову подорожчали. Ціни на новобудови, вторинку та оренду Від читача 08:32 ГО «Захист Держави» спільно з відділом обслуговування юнацтва Центральної бібліотеки провели захід до Дня Європи у Гайсині. 11:01 Вибух на Зулінського: п’яний військовий зупинив поліцейських і підірвав гранату 10:18 Вакансії в автосалонах «АВТОМИР», супермаркетах «Грош», «Varus», АН «Благоустрій» та 57 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 10:03 Де у Вінниці 12 травня немає гарячої води та світла: адреси 09:23 Вінниця прощається з молодшим лейтенантом Олександром «Sun» Кравцовим 09:20 Приватні садочки у Вінниці: переваги та умови перебування (партнерський проєкт) 08:27 Кого вітаємо та що святкуємо. Історія, заборони та прикмети 12 травня 21:42 «Пса Патрона обливали водою, аби заморозити»: як у Вінниці врятували собаку з Донбасу 21:01 Виїжджає на евакуації та рятує поранених: історія фельдшерки Оксани Герасименко photo_camera 20:46 Призер всесвітніх Ігор Нескорених підтвердив клас на чемпіонаті України з парадзюдо 20:10 Україну може накрити аномальна спека: кліматологи дали тривожний прогноз 19:43 Часи паперових трудових книжок відходять у минуле. Чому до 10 червня треба перейти на електронну? 19:04 П’яний водій врізався у стовп: до лікарні забрали 16-річну пасажирку 18:14 Староміський ліс став трасою для квадроциклів: як любителі адреналіну нищать природу та хто за це відповість play_circle_filled 18:01 48 жінок із Вінниччини отримали звання «Мати-героїня» photo_camera 17:17 «Початок хвороби схожий на грип або ГРВІ»: зібрали відповіді на поширені питання про хантавірус
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up