Володимир ФІЛАТОВ
679846245
Володимир ФІЛАТОВ - Всі Статті (640)

По Соборній ходить літній чоловік в піджаку та рясі священика з табличкою в руках. Розповідає, що приїхав подивитись на змагання з акробатики, а в перерві "проповідувати" вінничанам проти Путіна-фашиста.

Дві фотографії вінницького залізничного вокзалу: одна зроблена у 50-х роках ХХ століття, інша у 2014 році. За цей час з фасаду зникла фотографія «вождя» і з’явився тризуб та прапор України.

Старша дитяча група садочка № 24 з виховательками ходила на заплановану екскурсію в парк Горького. По дорозі малечі розповідали про дерева та квіти на клумбах.

На фестивалі українського мистецтва «Живий вогонь», що другий день триває на «Зачарованному озері» майстри народних мистецтв проводять свої майстер-класи та діляться своїми проблемами, які їх спіткали через ситуацію в країні.

Урни для сміття, це те з чим цивілізованим жителям міста доводиться зустрічатись майже щодня. По Вінниці вони розміщені всюди. Їх виготовляють з пластику, металу та цементу. Які з них вам подобаються найбільше?

В Палаці дітей та юнацтва проходить загальноміський фестиваль дитячої творчості серед вихованців дошкільних навчальних закладів «Чарівна квітка».

В чому різниця між ВІЛ та СНІДом, скільки вінничан хворіють небезпечною інфекцією та шляхи якими вона найчастіше передається. Детальніше про це та інше у інфографіці.

Вінницькі художники обновили малюнок водоспаду біля Вежі на площі Європейській. Над поновленням працювали, як досвідчені майстри так і учні Вінницької школи мистецтв, музичних та художніх шкіл.

В редакцію 20minut.ua зателефонував чоловік і повідомив, що у дочки його знайомого вкрали в супермаркеті «АТБ» сумку, яка була в камері схову. За його словами охоронці сказали, що це не їх справа.

В редакцію 20minut.ua зателефонувала вінничанка і повідомила, що людям на сараях позрізали замки. За її словами, новий власник будинку вирішив таким чином провести експертизу стану будинку.

keyboard_arrow_up