13 спроб додзвонитися на швидку виявилися марними. Вінничанка народила вдома

13 спроб додзвонитися на швидку виявилися марними. Вінничанка народила вдома

Пологи, про які гудуть на всій Вінниччині. Чоловік не міг додзвонитися до “швидкої”. 23-річна жінка наpoдила вдома, а фельдшер записав, що віз жінку ще вагітною.

В Немирівському районі Вінницької області 23-річна Людмила нapoдила вдома, адже чоловік не міг додзвонитися до швидкої. Але лікарі, які після дзвінку поліції, все ж виїхали до пацієнтки, записали, що у пoлoгoвий жінку привезли ще вагітною, повідомляє «ТСН».

Чоловік Людмили тринадцять разів набирав телефон “швидкої”, а коли втратив надію додзвонитися, звернувся до поліції.

Зараз новонароджена Софійка вже вдома з мамою. З нею бавляться троє старших сестричок та братик. Матір каже, що щаслива, бо маленька народилася здоровою.

За фактом розслідують бездіяльність працівників швидкої під час пологів.

Детальніше дивіться в сюжеті:

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (99)
  • Олексій
    1. Судячи з його репліки, він не на швидку дзвонив. Міг би ще в рельсу подзвонити для більшої трагічності, а не в швидку, а потім зобідитись.

    2. Медики того рангу отримують з/п 3000-3500 грн. (про 11,0000 брешуть) За такі гроші ніхто не буде працювати на убой, вже краще у Польщі полуницю збирати еквівалентом у 2 місяці і рік нічого не робити тут, за такі зарплати, це робота для лохів, які пів життя вчились, мають своєю сідницею за всі відповідати, отримувати 100 $ і потім їх любе чмо болотне має всі важелі затаскати і в у новинах обісрати.

    3. Хотіли зробити краще щоб у роділі з паперами не було проблем на виписці, і тут промах. Потрібно було написати, що підібрали невідому з дитиною (а може вона її вкрала?), дати такуж виписку з пологового відділення і нехай в законному порядку доводить що дитина її і оббиває всі можливі пороги.

    Фугидота.
  • Алла Яковенко
    Вслухайтеся! Чоловік каже, з підказкою жінки, що набирав "скору", а весь час попадав в Ладиженську лікарню, то який номер він набирав??? Ймовірно, що він не дзвонив до швидкої, а перший дзвінок туди зробила поліція. То виходить, що від них і не було дзвінка, то хто їм мав надавати допомогу?
  • Елена Винниченко

    Эти крольчихи рожают из-за денег, поэтому тратить их на такси или на другой транспорт никто не собирается. Главное получить кеш от государства, чтобы год прожить не работая,,,,, В следующем году  - новый младенец , через год еще,,,,, лохи пусть работают, платят налоги в бюджет и по одному ребенку рожают. А "умные" будут размножаться,,,Деби..изм не истребим. Они и с врачей хотели денежек срубить.

    З.А.Глядач reply Елена Винниченко
    Вони не лише на таксі,вони і на ган...контрацептивах "економлять".
  • Anonymous
    Не знаю-не знаю. Когда моя жена рожать начала (за две недели до срока) я и скорую вызвал и сам с работы полетел. Приехал чуть раньше скорой, минут на 15. Посадил жену в машину и повез в роддом. По дороге из деревне встретили скорую.  Если кого интересует, километра 3 они не доехали. Передал им жену. Сам поехал за ними. Никто ничего не требовал, даже очень отбивались когда благодарил за заботу.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Кого і коли вітати у вересні 2026 року: календар професійних свят та пам’ятних дат 20:03 Міст через Дністер у Ямполі вже наполовину збудували та почали роботи з боку Молдови photo_camera 19:08 Англійська, футбол, Lego та шахи: у Вінниці відкривають безкоштовні гуртки для дітей 18:24 У Вінниці хочуть знизити швидкість на небезпечних вулицях і встановити більше «лежачих поліцейських» Від читача 21:46 Петиція про невідкладне впровадження заходів для зниження швидкості та підвищення безпеки дорожнього руху у Вінниці 17:05 Подвійне вбивство на Вінниччині після застілля — одного підозрюваного затримали, другого розшукують 16:59 Перше вінницьке професіональне футбольне дербі завершилося без голів 16:51 Понад п’ять років під парканом дитсадка: у Вінниці прибрали покинутий ВАЗ play_circle_filled 16:16 «Майбах» за понад 11 мільйонів та інші люксові авто: найдорожчі машини, які продають у Вінниці photo_camera 16:08 Ще чотири громади Вінниччини отримали нові інклюзивні шкільні автобуси 15:04 Зарплати зростуть, але й витрачати доведеться більше. Що прогнозує НБУ восени 14:10 Вчилися діяти у складних ситуаціях — 35 вінничан завершили курс нацспротиву photo_camera 13:04 Пішов слідом за школяркою у під’їзд — затримали чоловіка, якого підозрюють у розбещенні дитини 12:12 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 11:52 «Пам’ятаємо кожного» — у Вінниці вшанували полеглих Захисників photo_camera 11:04 Динозаври, естафети та подарунки. У Вінниці влаштували свято для дітей перед школою 09:58 На Соборній п’яна водійка спричинила ДТП. Рівень алкоголю перевищував норму у вісім разів 09:11 Пішов на фронт у лютому 2025-го, а у квітні загинув: Вінниця прощається з Олександром Іванюком 08:13 29 серпня згадують полеглих захисників України: чому обрали саме цю дату
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up