ЗНО-2018: В Україні стартувала реєстрація. Нововведення з іноземних мов

ЗНО-2018: В Україні стартувала реєстрація. Нововведення з іноземних мов

Сьогодні, 6 лютого 2018 року, стартувала реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні. Про що потрібно знати абітурієнтам, читайте далі.

За інформацією на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), реєстрація для участі у ЗНО триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 року.

Для участі необхідно за допомогою сервісу "Зареєструватися" на сайті УЦОЯО сформувати і роздрукувати реєстраційну картку, зібрати комплект реєстраційних документів та подати їх до установи освіти (для учнів) або надіслати рекомендованим листом до регіонального центру УЦОЯО (для інших охочих).

Після успішної реєстрації учасник отримає сертифікат ЗНО, інформаційний бюлетень та реєстраційне повідомлення.

Варто зазначити, що для кожного зареєстрованого учасника на веб-сайті УЦОЯО створять інформаційну сторінку, доступ до якої можливий за номером і пін-коду сертифіката. На сторінці буде розміщена інформація про вибрані предмети для проходження тестування, а згодом також адреси пунктів проведення ЗНО та результати проходження тестування.

Аналогом інформаційної сторінки є мобільний додаток "Моє ЗНО", який надає інформацію про проведення ЗНО на свій мобільний пристрій.

Зауважимо, що цьогоріч ЗНО з іноземної відбуватиметься по-новому: абітурієнт виконуватиме не тільки письмові завдання, він ще й демонструватиме розуміння мови на слух. Спеціально для цього в центрі оцінювання якості освіти облаштували спеціальну студію звукозапису. Створені там аудіозаписи вкладатимуть до комплекту тестових матеріалів.


 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Анонім
    Замість того, щоб самим запусувати аудіо, краще б використовували існуючі записи з іноземних підручників. Там хоча б носії мови  говорять.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:33 Оливковий замість білого: кому видаватимуть номерні знаки нового зразка? 15:48 Україна повернула тіла тисячі загиблих військових 15:12 Поблизу Дяківців рятувальники дістали 52-річну жінку з автівки, розтрощеної внаслідок ДТП 14:04 Любовний трикутник чи шлюбна афера? На кордоні у Могилів-Подільському викрили фіктивне подружжя Від читача 10:50 Батьки не повинні боятись розповісти про особливості своїх дітей, – педагог із 43-річним стажем, відмінник освіти України, психолог Наталія Горобчук 13:10 Двоє людей потрапили до лікарні через зіткнення Audi та Skoda у центрі міста 12:09 Подяка за світло. Денис Шмигаль відвідав Ладижинську ТЕС та відзначив сімох енергетиків photo_camera 10:57 В Чечельнику батько врятував трьох дітей під час пожежі, але сам отримав опіки 10:05 Любава Шевчук очолила Вінницький районний суд 09:48 Ремонтні роботи 9 квітня: адреси без води та світла у Вінниці 09:40 Нові ресторани та кафе Вінниці, які відкрилися у 2025 році (партнерський проєкт) 09:04 У центрі Вінниці встановили 12 велетенських писанок із подільськими символами play_circle_filled 08:09 Сьогодні — Чистий четвер: що варто знати та як провести день 9 квітня 21:00 Через ремонти колій низка електричок на Вінниччині змінять розклад 20:47 Статус «оперативний резерв» у «Резерв+»: чому з'явився і які наслідки несе за собою 20:09 Школи області отримають 10,8 мільйона гривень на «протипожежний» апгрейд 19:33 Парк, який садили мешканці, почали вирубувати: що відомо про ситуацію у Стрижавці play_circle_filled photo_camera 19:19 Продуктовий кошик у Вінниці: що і наскільки подорожчало за останні роки 19:08 Тримайте під рукою парасольки та теплий одяг. На Вінниччину сунуть заморозки та мокрий сніг 18:09 Віз до України пістолет з набоями. На кордоні з Молдовою зупинили іноземця
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up