Змістовний фан в ІТ-Таборі цього літа! (Новини компаній)

Змістовний фан в ІТ-Таборі цього літа! (Новини компаній)

Мрія кожної дитини завершити успішно навчальний рік і…. нарешті насолоджуватись літніми канікулами. Де отримати неймовірні емоції та ще й з користю? Літній ІТ-Табір Вінницької ІТ-Академії - це навчальний змістовний фан в поєднанні з новітніми технологіями та європейськими методиками викладання. Така подія відбувається лише раз в рік!

Чим займаються в ІТ-Таборі? За місяць діти створять свій перший повноцінний сайт. Літній ІТ-Табір Школи Хакерів Вінницької ІТ-Академії працює уже 4-й рік поспіль. Тут вивчають програмування, графіку та дизайн, логіку та алгоритмізацію, англійську для ІТ. Та не навчанням єдиним ми завойовуємо серця дітей. Адже літо і для того, щоб круто повеселитись. Школярі прийматимуть участь у безліч командних ігор, квестів, змагань, познайомляться з провідним ІТ-компаніями міста, відчувають красу природи, під час походу в ліс, знаходять справжніх друзів-однодумців. Та це не все! В ІТ-Таборі діти зміцнять своє здоров’я, адже вони будуть щоденно займатись із тренером.  Кожне заняття — насичене та нестандартне. Дружня атмосфера допоможе дитині розкрити свою особистість, розвинути здібності і проявити себе в ІT вже у ранньому віці.

Для кого Літній ІТ-Табір? Табір організовується для дітей від 9 років. Заняття проходять в комфортних, спеціально обладнаних аудиторіях і на природі в компанії креативних викладачів. Таборування триває 4 тижні, 5 разів на тиждень, по 6 години в день.

Відгуки. Неймовірна пригода на все життя! Саме такими словами описують свої враження попередні таборівці і просять записати їх одразу на наступний рік:

Що далі? Для нас важливо, що крім отриманих знань та емоцій, багато дітей знайшли тут справжніх друзів. Кожен учасник Літнього ІТ-Табору отримує знижку на навчання в Школі Хакерів і може продовжити вивчення ІТ технологій.

Записуйтесь у Літній IT-табір від Школи Хaкерів. Тут діти заряджаються терабайтами цікавої інформації, розвивають свої здібності та ідеї, створити свій власний сайт :-)

Це шанс для вашої дитини вже цього літа почати програмувати своє майбутнє! 

Кількість місць обмежена - реєструйтесь: https://hack.intita.com/#itcamp 

Ми вирощуємо таланти))

Прес-служба Вінницької ІТ-Академії
Веб-сайт: ita.in.ua
e-mail: [email protected]
Тел.: (067)431-19-21; (073)20-99-743

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Бійцям бригади «Червоної Калини» вперше вручили бойові шеврони photo_camera 19:49 Зимовий вступ для абітурієнтів: що таке «нульовий курс» і кому він потрібен 18:35 Понад п’ять мільйонів на мийні засоби: хто і скільки витрачав коштів на побутову хімію у Вінниці 18:08 Більше 133 тисяч хворих за тиждень: чи накриє хвиля ГРВІ та covid-19 Вінниччину? Від читача 12:57 Зв'язки депутата знімають відповідальність 18:00 «Безпечні стійкі громади»: у Мурафській громаді облаштували майданчик для реабілітації військових (Пресслужба Вінницької обласної ради) 17:45 «Поки лікувався, мене записали у СЗЧ»: офіцер довів, що він не дезертир, але як повернути зарплату? 17:40 Двоє рибалок потонули у Погребищенській громаді 17:20 Поки воював — відібрали землю: через пів року слідства вручили підозри держреєстратору та двом причетним 16:25 Вінницький ЖК визнано кращим архітектурним проєктом України 2025 року (Новини компаній) 15:55 До Молдови за $4 тисячі: затримали організаторів незаконного перетину, серед яких — вінничанин 15:04 Заробляв на наркотиках — у Вінниці накрили 20-річного чоловіка 14:09 Лікарі з усієї України освоювали у Вінниці новітні малоінвазивні методи лікування photo_camera 14:00 Виконавчий апарат Вінницької обласної ради передав Силам протиповітряної оборони необхідну техніку (Пресслужба Вінницької обласної ради) 13:14 Графіки відключення світла скоротять: уряд переглянув перелік критичної інфраструктури 12:46 Степан Гіга мріяв про краще майбутнє для дітей та України і дякував вінничанам за «тосі-тосі» play_circle_filled photo_camera 12:27 Пожежа в Томашпільській громаді забрала життя 65-річного чоловіка 12:10 «Поодинці нічого не зробиш»: сержант ЗСУ з Тульчина говорить про війну і братерство play_circle_filled 11:50 До лав ЗСУ став у 24 роки. Історія ветерана Олександра Постернака (Новини компаній) 11:42 На Лебединського BMW збив жінку на тротуарі. Її госпіталізували
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up