Вінниця у «помаранчевій зоні». Як з понеділка навчатимуться школярі?

Вінниця у «помаранчевій зоні». Як з понеділка навчатимуться школярі?
  • В Україні з понеділка не буде уже жовтих та зелених зон, лише помаранчева та червона.
  • Рівень захворюваності на коронавірус стрімко росте, а з цим змінюються і карантинні обмеження.
  • У Вінниці діти підуть до школи, але не всі. То як же проходитиме навчання з 9 листопада?

З наступного понеділка для Вінниці на два тижні встановили знову «помаранчевий рівень епідемічної небезпеки». Це впливає на освітній процес. 

— З 9 листопада організація освітнього процесу на території Вінницької міської ОТГ для учнів 1-4 класів буде здійснюватися у звичайному режимі. А учні 5-11 класів навчатимуться дистанційно, згідно з затвердженим розкладом навчальних занять, — йдеться у повідомленні міськради. — Дотримання усіх протиепідемічних вимог є обов'язковим.

До 11 листопада 2020 року триватиме опитування, нагадаємо, про дистанційне навчання.
Учителі, викладачі, батьки та учні мають можливість висловити власну думку щодо рівня задоволеності організацією та якістю дистанційного навчання у закладах освіти. Анкета учасника опитування складається з 12 запитань. Вона доступна за цим посиланням.

Довідка

Міністерство освіти і науки України надало роз'яснення щодо організації дистанційного навчання:

 

Читайте також:

За добу в Україні виявили 10 тисяч 746 нових випадків COVID-19. Яка ситуація на Вінниччині?

Шість летальних випадків за добу. Дані про COVID-19 по Вінниці та районах

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Nord Kirsten
    ну, прикольно...
  • Максим Иванов
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Чому кондиціонер на +18°C у спеку — це помилка, яка може зупинити серце photo_camera 20:03 Генетичний сюрприз у зоопарку: в родині альпак народилося дитинча незвичного кольору photo_camera 19:10 «Нас атакують літаками, які ми самі віддали росії»: як Вінниця, столиця авіації, опиралася Києву 19:05 Для переселенців у Вінниці проведуть безкоштовні стрижки Від читача 14:10 Краплина крові — шанс на життя: волонтери «Української команди» Вінниччини долучилися до донорства 18:07 До нового опалювального сезону у Вінниці готові вже на 40% photo_camera 17:03 Вінниччину накриє сильна спека: температура повітря перетне позначку +37°C 17:00 Допоможуть у тяжку хвилину: ритуальні послуги та товари, кафе та обіди на замовлення (партнерський проєкт) 16:34 Як вберегти свої дані від хакерів? СБУ провела семінар із кіберзагроз та методів захисту 16:27 Обіцяв убити прокурора: у Вінниці засудили чоловіка за погрози в суді 16:24 Жителі трьох районів Вінниччини почують вибухи 26 червня: яка причина play_circle_filled 16:13 На лавці в парку пограбували 73-річну жінку — зірвали золотий ланцюжок 16:00 Фотоконкурс «Мій маленький випускник» завершено: редакція та партнери привітали переможців (партнерський проєкт) 15:55 Смертельна автотроща біля Цвіжина: у перекинутому позашляховику загинули дві подруги play_circle_filled photo_camera 15:11 Вінничанину, який виїхав із окупованого Криму, оформили ID-картку photo_camera 14:05 Суд повернув державі 4,4 гектара землі з трипільським поселенням 13:52 Біля Центрального парку будують висотку. Вона матиме 18 поверхів photo_camera 13:12 Викрили військового, який шантажував та обклав «даниною» підлеглого 12:06 У Браїлові горіло меблеве підприємство, у Вінниці — вантажівка photo_camera 11:01 Перехрестя Соборної та Театральної частково перекриють на шість днів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up