Вінниця у «помаранчевій» зоні карантину. З понеділка школи змінюють режим навчання

Вінниця у «помаранчевій» зоні карантину. З понеділка школи змінюють режим навчання
  • Учні 1-4 класів відвідуватимуть навчальні заклади у звичайному режимі
  • Учнів  5-11 класів навчатимуться у змішаній (комбінованій) формі: по пів класу і через тиждень.
  • Учні, які перебуватимуть на самоізоляції, навчатимуться дистанційно.

Після оновлення інформацію про хворих на COVID-19, Вінниця із «жовтої» карантинної зони знову потрапила до  «помаранчевої».  У зв'язку з цим під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішили змінити форми навчання у школах міста. Про це повідомляють у вінницькій мерії.

Учні 1-4 класів відвідуватимуть школу у звичайному режимі згідно з затвердженим розкладом навчальних занять з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог.

Учні  5-11 класів перейдуть на змішану (комбіновану) форму навчання згідно з затвердженим розкладом навчальних занять з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог.  Школярі цих класів будуть поділені на підгрупи  і відвідуватимуть школи по черзі. Тобто, один тиждень навчатиметься одна підгрупа, наступний тиждень — інша. 

Учні, які перебуватимуть на самоізоляції, навчатимуться дистанційно. 

 

Читайте також:

Нові карантинні зони. Вінниця знову потрапила у «помаранчеву» зону

У Жмеринці помер Юрій Світлак. Він балотувався у мери

Новий антирекорд по СOVID: в Україні +4 027 за добу. Скільки на Вінниччині?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 9 по 16 лютого, які ви могли пропустити 20:03 Вінничанам на замітку: які продукти та скільки грошей можна брати з собою за кордон у 2026 році 19:55 Волейбольний клуб «Добродій-Медуніверситет-ШВСМ» вперше здобув медалі Кубка України 19:06 Капітана Олега Федчишина посмертно нагородили орденом «За мужність» Від читача 16:38 Він не сепаратист це помилка 18:32 Святиня з понад 400-річною історією: що відомо про костел у Пикові photo_camera 18:09 Морози повертаються? Прогноз для Вінниччини на початок тижня 17:31 П’яних водіїв стало менше вперше за п’ять років: яка ситуація на Вінниччині 17:15 Металодетектори, відеонагляд і «тривожна кнопка»: які нові заходи безпеки запроваджують у школах 16:09 Вінниччина увійшла до трійки лідерів за ефективністю нової системи оцінювання у медицині 15:26 Культове шоу для дорослих «SQUIRT», проєкт «FILM-UA», Кажанна та «Жадан і Собаки»! ТОП подій лютого у Вінниці photo_camera 15:07 Двадцять пар вінничан офіційно поєднали свої серця у День святого Валентина 14:31 Від підозр до реальних вироків: чим завершуються справи про махінації в Prozorro на Вінниччині 13:43 На Космонавтів перехожі врятували домашнього кролика, якого викинули на холод 12:33 Як ви ставитеся до 12-річної системи навчання? Ми запитали вінничан 12:03 Зруйнований «Ювілейний» у Вінниці збираються відновлювати. Що відомо про співвласників 11:24 На Вінниччині за добу загорілися дві вантажівки. Водії дивом залишилися живі 10:48 Вінниця проведе в останню путь офіцера СБУ Миколу Ільчука, який загинув на бойовому завданні 10:02 Найстаріший пам’ятник Вінниці отримав охоронний статус: колону Магдебурзького права внесли до Держреєстру 09:13 На Алеї Слави у Вінниці поховають двох захисників — Ігоря Ковалишина та Анатолія Чипорнюка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up