У наступному році школярам доведеться платити за підручники

У наступному році школярам доведеться платити за підручники
Підручники для учнів із наступного 2016 навчального року планують зробити платними.

Про це сьогодні, 15 січня, під час брифінгу повідомила Інна Совсун, перший заступник Міністра освіти і науки України.

Міністр розповіла, що зараз вони працюють над тим, як будуть закуплятися підручники так, як знімається норма у бюджеті про безкоштовні підручники. Лише для незахищених верств населення підручники залишаться безкоштовними. 
Вона також наголосила, що поки не розглядається варіант переходу від традиційних підручників до планшетів. Щоб впроваджувати нові технології спершу потрібно підготувати фахівців та визначити ефективність даного методу.

Такі майбутні зміни пов'язані із зменшенням виділених коштів на освіту у 2015 на 28% менше ніж у минулому році.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Анонім
    Скоро в приватних школах буде дешевше навчатись, нiж в державних.
  • Анонім
    Ще одне, №1001, хоча і маленьке, але зриме досягнення революції неГідності. У-слава, г-слава !!! Поскакали далі.
  • Протоукр
    Це перемога! Нужно ещё платное обучение ввести с трентьего класса. Холопам достаточно уметь читать короткие слова и считать на пальцах. Остальное по телевизору скажут.
  • Місцевий
    Це не новина, ще в далекому СРСР підручники куплялись учнями, вони набагато більше зберігались і шанувались. Потім їх можна було продати тим кому  було потрібно.
    Протоукр reply Місцевий

    ты чего? Платные учебнки при СССР?

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:10 У темряві теж є світло: сьогодні — день людей, які «бачать» серцем photo_camera 10:02 У Вінниці сьогодні без води кілька вулиць — комунальники лагодять мережі (адреси) 09:25 GTM: Українська техніка для будівництва майбутнього (новини компаній) 09:12 Вінниця проводить в останню путь «Таксиста» — захисника Олександра Грищука Від читача 15:22 ПДФО громад Вінниччини — гроші, які мають працювати на розвиток області 08:46 Сьогодні вітаємо Іванів. Історія, прикмети та забобони 13 листопада 08:00 Почалися тривалі відключення світла на Вінниччині: хто і в які годині сьогодні без електроенергії 21:01 Ветерани діляться бойовим досвідом із молоддю у Вінниці photo_camera 20:20 Любов лікує рани: ветеран Євген Олійник про втрату, підтримку і нове життя після війни photo_camera 20:04 Міськрада відсудила мільйони за зірвану поставку товарів для військових 19:32 Ремонт арки на Космонавтів планувався за 700 тисяч гривень. Чи вклалися в суму? 19:03 Вінницька грація підкорила Варшаву. Лейла Юсіфзаде виборола два золота на міжнародному турнірі play_circle_filled 18:25 Відмінності у поняттях «утримання», «постійний догляд» та «опіка». Що підходить для відстрочки? 18:11 Заробіток, який спустошить рахунок. Головні правила безпеки при пошуку роботи онлайн 17:17 Де світло вимикають найбільше: порівняли графіки відключень у різних мікрорайонах Вінниці 16:14 Без паніки: у Вінницькому районі підриватимуть кар'єр play_circle_filled 15:54 Що і за скільки продають на Привокзальному ринку Вінниці: актуальні ціни на овочі та фрукти photo_camera 15:11 Буде тепло, але небезпечно: листопад вирішив перевірити нерви вінничан photo_camera 14:06 Вінничанин біля хати відкопав 76-міліметровий снаряд часів Другої світової photo_camera 13:18 У «Прозорих офісах» Вінниці поставлять рамки. Для чого вони?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up