Ще понад 500 дітей зможе безкоштовно харчуватися у школах та садочках

Ще понад 500 дітей зможе безкоштовно харчуватися у школах та садочках
  • Безкоштовним харчуванням у школах та садочках забезпечені певні категорії дітей.
  • Сьогодні, 25 вересня, цей перелік збільшили та додали до нього дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

За таке рішення проголосували депутати на черговій сесії міськради. Витрати на безкоштовне харчування покриватиме міський бюджет. Передбачили за попередніми розрахунками 496 тисяч гривень до кінця року. 

Загалом у Вінниці 502 дитини, які є переселенцями чи мають статус дитини, що постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів: у садочках виховується 147, у школах – 355 учнів.

Безкоштовне харчування раніше було доступним для:

  • дітей учасників АТО та ООС,
  • дітей-сиріт, 
  • дітей, позбавлених батьківського піклування, 
  • дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, 
  • дітей з інвалідністю, 
  • дітей із малозабезпечених сімей.
  • дітей, батьки яких загинули у ході проведення АТО та ООС.

— Також безкоштовно харчуються учні 1-4 класів. У садках діє зменшена на 50 % плата за харчування дітей для батьків, у сім'ях яких троє і більше дітей, — додають у міськраді.

 

Читайте також:

Важливе за вчора. Найцікавіші новини 24 вересня, які ви могли пропустити

Забудова біля Замкової гори. Міськрада затвердила нові обов’язки для інвестора

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Natasha Makarova
    "Також безкоштовно харчуються учні 1-4 класів" - это где такое?? У младших классов сдельная оплата: гор.бюджет+родители
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:14 День пам’яті Голодомору: у Вінниці відбудуться фотовиставки, покази фільмів та вечори пам’яті 10:06 На об’їзній Вінниці легковик в’їхав у вантажівку, постраждала 67-річна пасажирка 09:10 Вінниця схиляє голову в жалобі: в останню путь проведуть оператора БпЛА Олексія Балана 08:14 Сьогодні, 22 листопада, День пам’яті жертв Голодомору: Україна пам’ятає, світ знає Від читача 14:41 Організували масштабну шахрайську фінансову біржу: слідчі поліції повідомили про підозру учасникам організованої злочинної групи 21:00 «Вижив після чотирьох скидів з дронів» — вінницький боєць «Мажор» про службу на передовій photo_camera 20:02 Школярку з Вороновицької громади нагородили відзнакою Президента «Майбутнє України» 19:31 «Що ж то з людей голод робить»: як совєти на Вінниччині довели українців до канібалізму 19:07 Хто чекає снігу? Цими вихідними Вінницю накриють перші морози та ожеледиця 18:02 У Вінниці стартує «битва» за крісла ректорів: у МОН оголосили конкурси в двох університетах 17:37 «Він заслуговує на Орден мужності». Батьки воїна Громлюка встановили меморіальну дошку і прапор photo_camera 17:15 Огляд автосервісів Вінниці: досвід, професіоналізм та якість обслуговування (партнерський проєкт) 17:14 У кишенях посадовців Оратівської громади «зник» мільйон: підозру отримав заступник сільради 16:29 «Бізнесмен думає про гроші, а ми — про природу»: жителі Буші відстояли заказник, але суди тривають 16:05 У Хмільнику 73-річна водійка збила жінку на переході та в’їхала в інше авто 15:10 Ландшафтному заказнику «Гора Лисківка» - бути! Суд підтвердив законність рішення Вінницької облради (Пресслужба Вінницької обласної ради) 15:05 Суд заборонив видобуток копалин в заказнику «Гора Лисківка» та захистив природу Буші 14:04 Стартує виплата 6 500 гривень: хто може отримати допомогу і як її оформити 12:48 До Дня Гідності та Свободи у Вінниці вшанували полеглих Захисників photo_camera 11:46 У Хмільнику лисиця зі сказом напала на дитину
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up