На Вінниччині перевірили сім шкіл. Чи всі виконують умови карантину?

На Вінниччині перевірили сім шкіл. Чи всі виконують умови карантину?
  • У регіоні створили обласну робочу групу, в яку увійшли спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області та Департаменту освіти та науки ОДА.

Минулого тижня, 10 вересня, робоча група перевірила готовність до навчання в умовах карантину закладів освіти Тульчинського району, Тульчинської ОТГ та Брацлавської ОТГ.

В управлінні Держпродспоживслужби у Вінницькій області розповіли результати перевірки:

«Загалом перевірили сім навчально-виховних закладів, грубих порушень не виявили.

Підтверджених випадків COVID-19 серед учнів, педагогічних працівників та персоналу перевірених освітніх закладів немає».

  • У всіх перевірених освітніх закладах наявна розмітка із стрілками руху;
  • усі виходи з приміщень відкриті;
  • є ізолятори чи кімнати для тимчасового ізолювання;
  • дотримується соціальна дистанція під час харчування дітей;
  • в закладах розробили розклад уроків та харчування;
  • в наявності достатня кількість пірометрів, ЗІЗ та антисептиків;
  • облаштовані місця для обробки рук та контейнери для збору використаних ЗІЗ.

Під час перевірки виявили недоліки, за умови усунення яких, заклади готові до навчання в умовах карантину:

  • Школа № 1 м. Тульчин — 683 учні. Рекомендовано укомплектувати медичний пункт кушеткою. 
  • Школа № 2 м. Тульчин — 888 учнів. Зауважень та рекомендацій немає.
  • Кирнасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Тульчинського району — навчається 392 учні. Рекомендовано пофарбувати панелі у медичному пункті масляною фарбою задля покращення обробки приміщення дезінфікуючими розчинами.
  • Суворівська Школа І-ІІІ ступенів Тульчинського району — 85 учнів. Рекомендовано дообладнати медичний пункт та ізолятор, доопрацювати алгоритм дій при виявленні ознак захворювання на COVID-19.
  • Школа №1-гімназія Брацлав ОТГ — 323 учні. Рекомендовано посилити контроль за дотриманням маскового режиму серед учнів, прибрати килимкові покриття.
  • Школа №3 - гімназія імені О.С. Пушкіна м. Тульчин — 650 учнів. Рекомендовано дообладнати ізолятор.
  • Школа села Нестерварка Тульчинського району — 62 дитини. Рекомендовано дообладнати ізолятор.

 

Читайте також:

На Вінниччині на COVID хворіє 77 дітей та 1435 дорослих. Цифри по районах

Від сьогодні Вінниця в «помаранчевій» зоні карантину. Що забороняється?

Науковці визначили основний спосіб передачі коронавірусу. Це знання допоможе краще захиститися

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (3)
  • Anita Zachar
    Сміх і гріх. Під час перевірки все є а вже через пару днів ні антисептиків нічого немає. Головне для перевірки все є!!!!
  • 100%
  • Оксана Неприлюк
    Ідіотизм нехай в себе в дома перевіряють
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:02 Громади Вінниччини вкладають мільйони у ремонт місцевих доріг play_circle_filled 14:24 Сім трамваїв списала «Вінницька транспортна компанія». Які саме? photo_camera 14:01 У 10 будинках Вінниці відремонтували електромережі. Де вже завершили роботи 12:12 Як ви оцінюєте стан вінницьких укриттів? Ми запитали Від читача 15:53 Петиція про встановлення єдиної вартості проїзду в маршрутних таксі для школярів і школярок міста Вінниці 12:10 Майже 1900 пожеж за сім місяців. Що найчастіше стає причиною загорянь? 11:37 За пів року в Україні на водоймах загинули 276 людей: як урятувати потопельника photo_camera 11:24 Дороги без асфальту приводять до ладу у Вінницькій громаді photo_camera 11:06 Ліфт у вінницькій багатоповерхівці стане безпечнішим під час блекаутів 10:52 Військові попередили про фейкове відео, яке поширюють у соцмережах 10:47 Небезпечний комфорт: українців закликали не обирати автобуси зі спальними місцями 10:45 Проїзд в маршрутках по 30 гривень. Чи стали вінничани менше їздити? 10:41 Не купуйте такий кавун. Медики попередили про небезпечну літню помилку 10:41 Автомобіль загорівся просто під час руху, а в кафе спалахнула кухня photo_camera 10:34 Діти за кермом самокатів і скутерів: на Вінниччині хочуть змінити правила 10:31 «Нива» перемогою завершила останній контрольний поєдинок перед сезоном 10:04 Окупанти посилили наступ. Де українським військовим було найважче photo_camera 09:43 росія вночі вдарила по Києву балістикою та знищила «Епіцентр» у Кривому Розі photo_camera 09:30 Горіла лікарня у Вінниці. Пацієнтів вивели на вулицю 09:04 У Вінниці планують оновити понад 400 дворів. Роботи вже тривають photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up