Майстер-клас «Startup Mastery»: запрошують вінничан для втілення бізнес-ідей

Майстер-клас «Startup Mastery»: запрошують вінничан для втілення бізнес-ідей
  • Декілька днів в Вінниці навчатимуть тих, хто має інноваційну ідею для бізнесу, або прагне нових знань, знайомств, досвіду.
  • В Стартап Школу «Sikorsky Challenge» запрошуються представники міста, університетів та бізнесу.
  • Подання анкет триває до 9 вересня 2017 року.

Мережа Стартап Школа «Sikorsky Challenge» планує провести низку регіональних сесій Днів Інноватики у Вінниці, Дніпрі, Маріуполі, Харкові та Києві.

​В понеділок, 11 вересня 2017 року,  з 14.30 до 16.30 у приміщенні залу ректорату Вінницького національного технічного університету (ГАК ауд. 210) пройде круглий стіл «Розвиток стартап-руху України». Під час заходу будуть представлені минулорічні проекти-переможці, а також відбудеться обмін досвідом щодо розвитку інноваційної діяльності у різних сферах економіки та у різних країнах. Мета зах​оду: визначити регіональні особливості для розвитку інновацій та сформувати дорожню карту для запуску нових бізнес-моделей.

12-13 вересня 2017 року городян запрошують на міський інтенсивний майстер-клас «Startup Mastery» – Basic level. Заняття проводитиме Ігор Пеєр, міжнародний фахівець в галузі ведення ІТ-бізнесу, засновник і генеральний директор Open Innovation Incubator «Be Next IT». Навчання ґрунтується на напрацьованій методиці, яку успішно випробовано у Національному технічному університеті України «КПІ», а також у Ізраїлі та Азербайджані. Майстер клас відбудеться за особистої підтримки Усача О. Г.

До участі у майстер-класах Стартап Школи «Sikorsky Challenge» запрошуються ті, хто має ідею для стартапу або прагне отримати базові знання для побудови та розвитку бізнес-проекту.

Щоб потрапити на навчання до Стартап Школи, необхідно заповнити анкету http://bit.ly/2gI16Co За результатами анкетування оргкомітет проведе відбір 50 учасників, які навчатимуться безкоштовно завдяки спонсорській підтримці бізнес-середовища Вінниці. Подання анкет триває до 9 вересня 2017 року. Відбір та інформування учасників – до 10 вересня 2017 року. Майстер-класи проходитимуть 12-13 вересня 2017 року з 15.00 до 19.30 на базі ВНТУ.

За підсумками майстер-класу «Startup Mastery» – Basic level команди і проекти, які покажуть позитивний розвиток, будуть запрошені на наступний рівень майстер класів «Startup Mastery» – Bronze level у Києві (на базі КПІ). 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Пил, бензол і діоксид азоту: якою є якість повітря у Вінниці photo_camera 20:06 Що потрібно зробити у вихідні, щоб увесь тиждень почуватися краще 19:33 Майданчик у центрі Вінниці збудують за 11,6 мільйона. Тендер виграла фірма з кримінальним «шлейфом» 19:02 Їсте це щодня? Лікарі назвали продукти, які варто обмежити photo_camera Від читача 18:48 Україна фокусується на технологічній перевазі у війні і розраховує на підтримку США – Євгеній Хмара 18:06 Торнадо в Україні — не міф. Де вони виникають і чи загрожують Вінниччині photo_camera 17:35 Перша робота для підлітків: де у Вінниці можна працювати та скільки заробляти 17:08 Чи є холера на Вінниччині? Фахівці оприлюднили результати перевірок photo_camera 16:08 Розчинна кава — не ворог? Вінницькі фахівці розвінчали популярний міф photo_camera 15:39 Погода знову гойдатиме. Чим здивують вихідні на Вінниччині 15:07 У Калинівці та біля Гуменного сталися ДТП — є госпіталізовані photo_camera 14:10 «Студент»: «Малим зрозумів: Луганськ – це Україна, окупована Росією» (соціальна реклама) 14:03 За 5000 доларів обіцяли провести вінничанина через гори до Румунії photo_camera 13:44 У Вінниці тимчасово перенесли зупинку «Грушевського» — де чекати транспорт 13:13 ЗСУ «приземлили» ще один російський літак photo_camera 12:21 Закон про ВПО вперше з 2014 року змінили. Що буде для переселенців у Вінниці? 11:22 Хворобу Лайма діагностували у чотири рази частіше. Чим ще хворіли жителі Вінниччини у червні photo_camera 11:02 Електрощиток спалахнув у багатоповерхівці Вінниці. Мешканців вивели на вулицю photo_camera 10:30 Танці під російські пісні на АЗС: поліція склала 15 адмінпротоколів play_circle_filled 10:12 З серпня проїзд по 25 гривень. Чи готові вінничани платити більше? photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up