Літо вдалось! Підсумки Summer IT-Camp

Літо вдалось! Підсумки Summer IT-Camp

От і збігли 4 тижні неймовірних емоцій, вивчення новітніх технологій, командних змагань, занять спортом і як результат створення власного сайту. Про що це ми? Про Літній ІТ-Табір Школи Хакерів. 

Summer IT-Camp - це навчальний змістовний фан в поєднанні з новітніми технологіями та європейськими методиками викладання. Така подія відбувається лише раз в рік!  І цей рік не став винятком. З 6.07 по 31.07 школярі нашого міста мали змогу провести літо з користю. 

За 4 тижні діти створили свій перший повноцінний сайт. Кожен учасник табору обирав тематику для сайту, на власний смак. Кожне заняття — насичене та нестандартне. Викладачі-практики цікаво та доступно пояснили складні поняття. Діти вивчали: програмування, графіку та дизайн, логіку та алгоритмізацію, англійську для ІТ.  Дружня атмосфера допомогла школярам розкрити особистість, розвинути здібності і проявити себе в ІT вже у ранньому віці.

Та серця дітей ми завоювали не лише цікавими заняттями. ІТ-Табір створений саме для того аби повеселитись з користю. Учасники розділились на дві команди: Кока-Кола та Кібер Котлети. Ці команди активно змагались, приймаючи участь у різноманітних цікавих конкурсах. 

Щотижня був день присвячений лише розвагам. Ми відвідали П’ятничанський ліс, де грали ігри на природі. Під час логічного квесту діти проявили свою кмітливість в пошуках підказок, розгадали зашифровану фразу, а потім створили карту мрій. Один з тижнів був присвячений роботі в ІТ-компанії. Команди приєднались до інформативної онлайн конференції, яку провела представник компанії Infopulse Юлія.  А HR-ри компанії SkySoft.tech  Катя та Віка прийшли в гості до таборівців і провели цікавий Брейн-ринг. Всі компанії приготували командам призи. У останній тиждень діти змагались у фінальній грі, і лише після неї визначилась команда-переможець. Всі діти отримали подарунки  від Школи Хакерів Вінницької ІТ-Академії та партнера табору ІТ-компанії RIA.COM.

Що далі? Кожен учасник Літнього ІТ-Табору отримує знижку на навчання в Школі Хакерів і може продовжити вивчення ІТ технологій. Для нас важливо, що крім отриманих знань та емоцій, багато дітей знайшли тут справжніх друзів. 

Якщо ви прагнете, щоб ваша дитина вивчала новітні технології та була в постійному "русі до майбутнього" - реєструйтесь в нові групи Школи Хакерів та приходьте на презентацію.Ми вирощуємо таланти))

Прес-служба Вінницької ІТ-Академії
тел. 067-431-19-21, 073-209-97-43
hack.intita.com

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:06 На Вінниччину суне спека до +33°. Якою буде погода на вихідні 19:02 Підлітки виходять на ринок праці: на Вінниччині 93 офіційно працевлаштованих 18:14 З російського полону повернувся Віталій Платовський — його зустріли у Бабчинецькій громаді photo_camera 17:02 Каблучка врізалася у палець вінничанки так, що довелося викликати рятувальників Від читача 11:04 Щотижня поруч: у Гайсині «Українська команда» роздає продуктові набори тим, хто потребує допомоги 16:32 Найбільше заяв — на менеджмент: які спеціальності обирали вступники у вінницьких вишах у 2026 році 16:11 У Вінниці постраждалі від війни можуть безкоштовно лікувати опіки та рубці за програмою «Неопалимі» 15:09 «Вирішити питання» у ТЦК за $4 000: у Вінниці викрили схеми для ухилянтів 14:03 Молдова видала Україні 30-річного вінничанина, який переправляв чоловіків через кордон play_circle_filled 13:09 Вінничан запрошують пройтися Мурами та зазирнути в історію старовинних монастирів photo_camera 12:38 Як вінницькі суди скасовують штрафи ТЦК: огляд рішень та поради юриста 12:07 Трагедія на воді у Ладижині — потонула 39-річна жінка 11:32 Взяли під варту зрадника, який за десять тисяч зливав росіянам координати українських військових 11:04 ДТП на Замостянській. Водій Mercedes-Benz Sprinter збив 71-річну вінничанку 10:24 Де у Вінниці 14 серпня не буде води та світла. Перелік адрес 10:02 Тривожні сигнали з перевірок водопостачання на Вінниччині — порушення виявили у понад 90% об’єктів 09:13 Понад рік вважався зниклим безвісти: Вінниця прощається з 34-річним захисником Романом Неголюком 08:13 14 серпня вшановують преподобного Феодосія Печерського. Що не можна робити цього дня 21:00 Війна забрала дім, але не професію: історія рятувальника з Луганщини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up