Всеукраїнський Дитячий Фестиваль пройде у Вінниці до Дня Захисту Дітей (Новини компаній)

Всеукраїнський Дитячий Фестиваль пройде у Вінниці до Дня Захисту Дітей (Новини компаній)

Спеціально до Дня Захисту Дітей ГО "HARVED - розвиток особистості" та модельна агенція "GRACE" організовують черговий конкурс краси, талантів та моди для хлопчиків та дівчаток - "The Best Kids of Ukraine 2017 ".

Конкурс створений спеціально для того, щоб дати можливість діткам показати свої таланти, розкрити себе, стати більш впевненими у собі і не боятися змагатися за перемогу!


Кожен учасник отримує титул, цінні подарунки, яскраві ємоцї, нових друзів і незабутні моменти проведені під час підготовки!


В сучасному світі необхідно дітей привчати до публічних виступів, демонструвати свої особливі сторони і головне не боятися програвати.


"The Best Kids of Ukraine" — конкурс краси і талантів для дітей з усіх куточків нашої держави!


Україна — країна талановитих і особливих діток! Ми хочемо показати усі їх досягнення, розкрити ще більше талантів і показати, що немає нічого неможливого.


Наші переможці мають унікальну можливість представляти Україну на міжнародному конкурсі "Little Miss World та Little Mister World", а також отримують у подарунок подорож до країни дитячих мрій - до Disneyland у Францї.


Під час проведення підготовки до самого конкурсу будуть організовані для учасників знайомство, цікаві майстер-класи, розваги, а також благодійний проект!


Незабутні враження і позитивні ємоцї ми вам обіцяємо!


Заявку на участь ви можете подати до 20 травня, перейшовши по посиланню: https://goo.gl/forms/145p71yYIclSvfZk1 


З повагою та любов'ю організатори конкурсу: Катерина Просяннікова та Анна Станіславенко

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Вінниччина не отримає фінансування на оновлення шкільних їдалень. В уряді надали роз’яснення 20:07 «Молитва за Україну»: у вінницькому соборі відкрили виставку Володимира Козюка photo_camera 19:11 Напишуть книгу про 75 років успішної діяльності спорттовариства «Колос» на Вінниччині 19:05 На Алеї Слави Сабарівського кладовища відкрили меморіал Герою України Назарію Гринцевичу «Грєнці» play_circle_filled Від читача 20:47 Програми прямої підтримки українців довели свою ефективність 18:31 Скільки заробляють і що мають ректори вінницьких вишів? Проаналізували декларації за 2025 рік 18:07 У Вінниці 45-річний чоловік пробрався в офіс по техніку, але втекти не встиг 17:17 Намет, зірки і Південний Буг: 10 місць для ночівлі просто неба поблизу Вінниці photo_camera 17:03 Гелікоптером заради життя — як донор із Вінниці врятував 16-річного хлопця від смерті 16:50 Що робити, якщо відстрочка в «Резерв+» не продовжилась автоматично? Пояснює адвокат 16:12 На Коцюбинського 15-річний підліток спалив колишній фастфуд та зняв це на відео 14:53 В Україні середня зарплата перевищила 30 тисяч гривень. Яка ситуація на Вінниччині 14:00 Травень - місяць обізнаності про меланому: чому варто обстежити родимки і де це зробити у Вінниці (партнерський проєкт) 13:37 «Розумні» технології у підвалах Вінниці. Водоканал почав встановлювати цифрові накладки 12:26 Готуємо сани влітку: що у Вінниці відремонтують і запасуть до зими? 12:02 На Монастирській мотоцикліст не розминувся з Tesla, а на Літинщині байкер після ДТП потрапив у реанімацію 11:20 Гімнастки із Вінниці підкорили Францію: їм не було рівних на турнірі «Very Nice» у Ніцці photo_camera 11:04 Нове обличчя поліції у Козятині — відділення очолив підполковник Володимир Зеленчук 10:40 Заміські комплекси поруч з Вінницею, де можна відпочити з родиною (партнерський проєкт) 10:16 Втік з дому через булінг у школі: на Могилів-Подільщині шукали хлопчика
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up