У Вінниці запрацював фонтан Roshen і відновили прогулянки на теплоходах

У Вінниці запрацював фонтан Roshen і відновили прогулянки на теплоходах
  • Міська комісія з безпеки вирішила послабити запроваджені у Вінниці обмеження. Відсьогодні працюють театри, кінотеатри, музеї, а також запрацював головний фонтан міста і на маршрут вийшов один з двох теплоходів.

Охочих проїхатися зараз небагато, кажуть чоловіки на палубі теплоходу «Ляля Ратушна», тому не можуть спрогнозувати, скільки разів попливуть сьогодні до пристані «Сабарів», можливо, навіть жодного. 

Порівнюючи з минулим роком, кажуть вони, вартість квитка піднялась лише на п’ять гривень: з 70 до 75 гривень в один бік, в обидва — 150 гривень відповідно. 

На інформаційному стенді перед пристанню «Вінниця», що поряд із Центральним мостом, йдеться, що рейси виконуються, коли на борту не менше 15 дорослих пасажирів. Ми помітили лише двох, які після десяти хвилин очікування залишили наміри на водну прогулянку. 

З іншої сторони мосту більш людно — там почав працювати світломузичний фонтан «Рошен» і спустили на воду катамарани. На останні, як і на теплоходи, попит також не високий, а ось глядацькі місця перед фонтаном вже потроху займають. Приблизно о 17 годині там відпочивало близько 50 людей. 

Читайте також:

Вінниця у «жовтій» зоні карантину. Які обмеження послабили і що дозволено з 1 травня

Новий тариф на проїзд у маршрутках ще не почав діяти, а його вже просять скасувати

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (51)
  • Sveta Svetik
    А школа з 5го класу тиждень через тиждень, хоча дистанційного  не передбачено в жовтій зоні 😭.
    Шкода діток, що не можуть повноцінно навчатись....
  • Катерина Музиченко
    Навчальні заклади відкривайте, не робіть з наших дітей дебілів .
    Vik Vet reply Катерина Музиченко
    ну а вас учили и толку с этого
    Алла Матіщук reply Катерина Музиченко
    Катерина Музиченко навіщо олігархам наші діти.своїх вони пристроїли.а ми і надалі будемо їх утримувати...
  • Валера Морозюк
    Махдональд-дривэ
  • Александр Шкрабалюк
    Это просто здорово! Сезон летний открыли!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:11 На ремонті доріг у Барі могли привласнити понад пів мільйона гривень 18:39 «Кохатися трипільці йшли в поле»: пам’ятник Богині МА — праматері людського роду встановили в Ольгополі 18:15 500 грамів наркотичного чаю знайшли у посилці вінничанина 17:02 Отримав дозвіл на вивчення надр, а видобув корисних копалин на 80 мільйонів збитків photo_camera Від читача 13:09 Свято Івана Купала для дітей: волонтери «Української команди» з Бершаді подарували малечі день радості та творчості 16:22 Їхав на самокаті «під градусом» — готуй 17 тисяч: як через власну необачність вінничани потрапляють на лаву підсудних 16:08 Суне грозовий фронт із сильним вітром та градом 15:54 Після демонтажу минув майже рік — у Вінниці просять повернути дитячий майданчик 15:45 Четверо людей постраждали в ДТП у Барі, серед них дві неповнолітні дівчини photo_camera 15:15 Що всередині вінницьких висоток на випадок пожежі: відповідає забудовник 14:17 Майже 2,2 мільйона гривень штрафів отримали перевізники на Вінниччині photo_camera 13:30 Уже не 1, а цілих 5 Гбіт/с: розбираємося, що це за супершвидкість (Новини компаній) 13:08 У Ворошилівці водолази кілька годин шукали тіло потопельника photo_camera 12:36 Більше пенсіонерів отримають по 1000 гривень від Вінниці: хто і як може оформити виплату 12:04 Горіли клініка у Вінниці та кафе в Стрижавці photo_camera 11:02 Пожежа у квартирі на Яна Засідателя забрала життя 30-річної вінничанки 10:29 Гарячу воду відключили на Єрусалимці, а на десятках вулиць не буде світла 10:10 Літо без стресу: де у Вінниці купити сертифікат на масаж (партнерський проєкт) 09:22 Вінниця прощається із Захисником України Олександром Пономарьовим 08:12 Сьогодні День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни. Заборони та прикмети 22 червня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up