«Тут пройшло моє дитинство»: Сергій Кудлаєнко про організацію дитячого свята на Вишеньці (Прес-служба Сергія Кудлаєнка)

«Тут пройшло моє дитинство»: Сергій Кудлаєнко про організацію дитячого свята на Вишеньці (Прес-служба Сергія Кудлаєнка)

У парку Дружби народів пройшов захід «Країна дитячих мрій». До участі в ньому залучили понад чотириста дітей. Ще кілька тисяч вінничан стали гостями гулянь. Свято проходило за підтримки Народного депутата України Сергія Кудлаєнка.

На День захисту дітей, 1 червня, біля Вишенського озера було доволі людно та весело. Протягом усього дня і до пізнього вечора там проходили різноманітні конкурси, покази мод та виступи творчих колективів. На свято з'їжджалися діти та дорослі з усього міста. Але найбільше гостей було саме з Вишеньки.

 – Це мій рідний мікрорайон. Я тут народився. Тут пройшло усе моє дитинство, – розповідає Народний депутат України Сергій Кудлаєнко. – Ми з батьком грали у цьому парку в футбол. Воротами у нас були два дуби, або палиці, які ми встромляли у землю. Ще ми каталися тут на катамаранах, брали човни в оренду та рибалили. З цими місцями у мене безліч приємних спогадів

«Країна дитячих мрій» включала в себе не тільки розважальну програму зі сцени, але й прогулянки на новеньких катамаранах, містечко атракціонів, зони відпочинку, майстер-класи та фуд-корти. Під час свята гості заходу отримали безліч призів та понад 500 сертифікатів на вивчення іноземних мов, ковзанку, атракціони тощо.

Ввечері на гостей чекав танцювальний флешмоб, шоу мильних бульбашок та перша у Вінниці дитяча холі дискотека. За музичний супровід відповідала найменша діджейка країни Dj Kazkova.

 – Тому коли до нас звернулися партнери з пропозицією долучитися до організації цього свята, ми залюбки погодилися, – продовжує Сергій Кудлаєнко. – Дуже класно, що така велика кількість людей мала змогу прийти, щоб відпочити, насолодитися та зануритися в цю прекрасну атмосферу. Це невимовне щастя здійснювати бажання маленьких жителів нашого міста. Радий, що до організації свята долучилось стільки охочих, адже ми подарували незабутні емоції дітям та їхнім батькам, а це найголовніше. Закликаємо усіх щодня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього!

Насичена програма, дружня атмосфера, незабутні враження, приємні емоції, цікаві зустрічі, спілкування та знайомства, веселе проведення часу!  Одним словом - свято вдалося!

instagram@sergij_kudlayenko
facebook: @S.kudlaienkofacebook.com

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:15 Студентський бум 2026: що відбувається з орендою квартир у Вінниці напередодні навчального року 21:00 Командир 28-ї бригади став генералом: президент присвоїв звання Олексію Халабуді з Бара 20:28 У Сашеньки Бурбело народився братик. Розмова про дівчинку, чиї книги вивчають у школах 20:04 На Вінниччину повернуться дощі, але наприкінці тижня потеплішає до +28° Від читача 17:12 Продаж товару в Інтернеті 19:19 Новий ветпаспорт для домашніх тварин: що змінилося та чи треба міняти старий 19:12 Кишкові інфекції набирають обертів? На Вінниччині за тиждень захворіли 117 людей 18:36 ДТП із підлітком та екскандидатом у депутати: чому батьки бояться затягування та що каже водій photo_camera 18:04 У Немирові мотоцикліст зіткнувся з Mazda, а в Пеньківці збили 14-річного велосипедиста 16:56 У Вінниці з 1 вересня почнуть заповнювати системи опалення в будинках. Що потрібно знати мешканцям 15:54 Школярка показала психологині відео: судитимуть 82-річного чоловіка за зґвалтування дитини 15:02 Після аварії на Гонти загорілося авто. Водія госпіталізували 14:10 На укриття у вінницьких школах пішло 410 мільйонів: що зробили за роки війни 13:04 Виснажені коти та собаки, занедбані вольєри — у Threads показали притулок Томи Пастух на Вінниччині play_circle_filled 12:21 Молоді вінничани теж потрапляють у цю пастку. Чому чоловіки після 22 невиїзні за кордон? 11:15 Виховують десятьох дітей: дружина вінницького міграційника отримала звання «Мати-героїня» 10:22 Чоловіка мали переправити до Румунії за $4000 — ховали серед ящиків з-під бананів 10:10 Вакансії в супермаркеті «Грош», АН «Благоустрій» та 50 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 09:49 Без світла та води залишаться деякі будинки у Вінниці 25 серпня 09:10 У Вінниці триває молодіжний проєкт «Стійкість через EQ: програма розвитку емоційного інтелекту молоді» (соціальна реклама)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up