Світлана Хникіна стала Красою Країни-Вінниця 2020 (Новини компаній)

Світлана Хникіна стала Красою Країни-Вінниця 2020 (Новини компаній)

16 лютого у театрі імені М. К. Садовського пройшов суперфінал Регіонального конкурсу КРАСА КРАЇНИ-ВІННИЦЯ 2020. За корону Королеви боролись дев’ятеро дівчат, це жінки яким більше як 25 років, переважно заміжні, матусі та професіонали, що відбулись у кар'єрі.

Перемогу здобула Світлана Хникіна. Їй 40 років, заміжня, мама трьох дітей. Власниця рекламної агенції. Чемпіонка України, майстер спорту з плавання. Є дієвою жінкою в громадській організації «Дія». 

Всього у конкурсанток було п'ять виходів, серед таких дефіле у купальниках від Юлії Мовсесян. Також були представлені образи дизайнерки Катерини Лукашик, етно колекція від Ольги Рибачук та хутряні вироби Ірини Девісон. Шоу програму складали виступи місцевих танцювальних студій, вокалістів та акробатів. Хедлайнерами вечору стали заслужений діяч мистецтв України, композитор театру та кіно Роман Загороднюк та фіналіст шоу «Х-фактор», соліст заслуженого академічного показового оркестру збройних сил України Даніїл Клягін.

Переможницю визначали члени журі, до складу якого увійшли відомі вінничани, а очолила Ірина Келлер, організатор Загальнонаціонального конкурсу КРАСА КРАЇНИ. Головну корону переможниці та право представляти наше місто на Загальнонаціональному конкурсі виборола Світлана Хникіна. У подарунок їй дісталась путівка до Парижа від Verona-tour та хутряний виріб від дизайнера Ірини Девісон, призи від Катерини Лукашик та Harved online. Титул Другої Краси Країни Вінниця 2020 дістався Вікторії Дубровській,яку також організатори запросили до участі в фінал конкурсу КРАСА КРАЇНИ 2020. Титул Третьої Краси Країни Вінниця 2020 отримала Вірсавія Богославська. Вибір Країни Вінниця 2020 дістався Аллі Сержант.  Організатор заходу Анна Окрема.

 

автор Ольга Сольвар

фото Наталя Базилева

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:02 Наркотики у посилках: поліція Вінниці затримала жінку, яка збувала товар через поштомати photo_camera 19:36 Від 600 гривень до 49 тисяч: які смартфони купували за бюджетні кошти на Вінниччині у 2025 році 19:07 Смертельна сигарета: у селі Вовчок чоловік загинув через куріння в ліжку 18:07 У Могилеві-Подільському Mercedes збив 86-річного чоловіка: пенсіонера госпіталізували Від читача 10:05 «Зимова казка в Долині УБД» від Гайсинського районного осередку ГО «Захист держави» 17:17 Тяжилівка, Каліча, Вовчик: навіщо Вінниці мапа малих річок і чому їм повертають імена photo_camera 16:18 Вінничани заборгували понад 150 мільйонів за тепло і воду: як розділити борг на частини та уникнути суду 15:06 Втеча від кріпацтва через костел: чому в Ямполі українців ховали як поляків photo_camera 14:13 Травмована жінка та пожежі через печі: надзвичайники ліквідували три займання за ранок photo_camera 13:45 Від студентки до технічної експертки: як молодь зростає в МХП (Новини компаній) 13:13 Покровськ та Гуляйполе під ударом: ворог кидає на штурм сотні людей і техніку photo_camera 13:10 У Вінниці переселенцям дають житлові ваучери. Хто може отримати по 2 мільйона гривень? 12:20 Приватні садочки у Вінниці: переваги та умови перебування (партнерський проєкт) 12:02 Вінниця прощається з Дмитром Орленком: воїн загинув за тиждень до свого ювілею 11:24 Вінницю накрив снігопад: що зараз відбувається на дорогах 10:45 Окупація, втеча і нове життя у Вінниці: що пережила 14-річна Ксенія (соціальна реклама) 10:36 Ремонтні роботи у Вінниці: де тимчасово не буде води та світла 09:28 Вінниця прощається з майором спецпідрозділу «А» СБУ Миколою Ільчуком 09:02 «Мріяв бути воїном з дитинства»: у бою за Україну загинув 33-річний майор Дмитро Шинаєв 08:54 Сьогодні вітайте з професійним святом військових журналістів. Історія, традиції та заборони 16 лютого
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up