Справжній "венеціанський" бал-маскарад відбувся на Європейській площі (Прес-служба "Різдвяного ярмарку")

Справжній "венеціанський" бал-маскарад відбувся на Європейській площі (Прес-служба "Різдвяного ярмарку")

Цього року святкування Різдва у нашому місті було чарівним та вперше відзначилось воно традиційним балом-маскарадом, що переніс усіх гостей ярмарку в атмосферу справжнього венеціанського карнавалу.

Поки святкові аніматори розважились з малечею та згадували віршики, щоб отримати цукерку, і співали різдвяних пісень, площа поступово наповнювалась гостями, які прийшли особисто прийняти участь у маскараді та поринути у щось абсолютно казкове та неймовірне. Кожен, хто завітав, отримав безкоштовно карнавальну маску та одразу ж став учасником фантастичного карнавального дійства.

Спонсором свята став спортивно розважальний комплекс «Льодовий клуб», що подарував нашому місту та усім його жителям чудову можливість поринути у казку, про яку мріє у дитинстві кожен та відчути себе учасником справжнього балу.

А сам Олександр Максимович Мацюк, відомий на всю Вінницю керівник танцювального ансамблю "Грація", провів майстер-клас із Віденського вальсу, поділився секретами майстерності та історією цього чарівного танцю.

Та нереальний заряд емоцій та різдвяних вражень увірвався на свято із мегадрайвовими хлопцями - гуртом "Pulsar", що просто «розірвали» площу своєю музичною енергією.

Щиро вдячні спонсорам, Льодовому клубу, за можливість втілити цю казку в реальність, за усі ті феєричні відчуття та емоції, що отримали гості свята! Та звісно усім, хто завітав і наважився зануритись в епоху венеціанських костюмованих карнавалів та спробувати відтворити традиційні балу-маскараду на Європейській площі!

Повний фотозвіт можна знайти на сторінці ковзанки «Льодовий клуб»: facebook.com/ledoviy.club

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 16 по 23 лютого, які ви могли пропустити 20:57 Чемпіонка навчилася стріляти на фронті: відкрили міську спартакіаду «Сила титанів» photo_camera 20:09 До 215 тисяч ікринок: як розмножується щука і чому її не можна зараз ловити 19:16 Минув другий рік з дня смерті Людмили Алфімової — головної героїні фільму «Весілля в Малинівці» play_circle_filled photo_camera Від читача 10:14 100-річний патефон до річниці діяльності Вінницького обласного осередку ГО "Захист держави" 18:23 Засолені ґрунти та хворі дерева: як зимова боротьба з ожеледицею нищить довкілля регіону 18:11 У Вінниці просять відтермінувати освітню реформу. Мінімум — до завершення війни в Україні 17:13 Світло вимкнуть миттєво: чотири випадки, коли енергетики не будуть вас попереджати 17:12 Зима готує підступний фінал. Синоптики дали тривожний прогноз на кінець лютого 16:49 Універсальний солдат неба: 14-та бригада Нацгвардії показала роботу дронів «Вампір» play_circle_filled 16:47 Йому б ще жити й творити: Тульчинщина прощається з 25-річним Героєм Артемом Трачуком 16:35 Судова драма на мільярди: чому родині Порошенків не дали «розділити» активи 16:35 Пів століття відданості освіті: не стало легендарного проректора Вінницького педуніверситету 16:01 Кіберполіція попереджає про розсилку шкідливих файлів. Як не стати жертвою шахраїв 15:09 Будинок князів Гедройц. Історія будинку, зведеного у Вінниці на землі поляків photo_camera 14:26 Нарахували 19 «розкішних» авто на Вінниччині. Які елітні марки купували торік? photo_camera 13:30 Ворог тисне на трьох напрямках: що відбувається на передовій 13:12 Як вам стан доріг у Вінниці наприкінці зими? Ми запитали 12:43 Пенсії родинам загиблих воїнів зростуть. Скільки платитимуть з 1 березня? 11:51 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 16 – 22 лютого photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up