Серед випускниць Вінницького технічного коледжу визначили «Дівчину-лідера»

Серед випускниць Вінницького технічного коледжу визначили «Дівчину-лідера»

У Вінницькому технічному коледжі провели традиційний конкурс «Дівчина-лідер». У ньому змагалися шість майбутніх випускниць.

– Наші учасниці готують себе до майбутнього дорослого життя. Готуються до того, щоб стати лідерами, гарними працівницями. Щоб реалізувати себе, як творчі особистості, – розповіла заступник директора із виховної роботи Вінницького технічного коледжу Ніна Шевчук.

Кожна учасниця пройшла випробування у трьох конкурсах. В одному із них розповідала про своє майбутнє і свою спеціальність. А також, якою бачить себе через 10 років. Також кожна студентка показувала свої творчі здібності: співали, танцювала тощо.

Всі учасниці отримали призи від організаторів конкурсу. Зокрема, матеріальну винагороду від профспілкового комітету коледжу, презент від міського департаменту соціальної політики, сертифікати до автошколи і спортклубу та абонементи до спортивного магазину «Максимус».      

Головною переможницею стала Богдана Ганай, яка навчається за фахом «Оцінювальна діяльність» (рухомого і нерухомого майна). «Дівчина-лідер» гарно співала. Через десять років Богдана Ганай бачить себе не лише гарним професіоналом, але й мамою. До речі, у ролі берегині домашнього вогнища хочуть бути всі без винятку учасниці! 

«Міс глядацьких симпатій» і водночас «Міс Максимус» стала Юлія Лабунець. Дівчина в своєму навчальному закладі опановує логістику (організацію перевезень на автомобільному транспорті). Юля гарно проспівала пісню, яку присвятила своїм батькам. Зрозуміло, глядачам сподобався із зовнішній вигляд красуні, через що вони віддали їй першість.    

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:03 Не панікуйте! Під Вінницею запланували вибухові роботи play_circle_filled 19:32 Від людей Гройсмана до ексдепутатів: хто забудовує Вінницю? Частина 2 19:08 Нас об'єднує пісня: у Барі презентували програму «Музичні дивоцвіти» 19:08 У Городківці 92-річна жінка впала у криницю та загинула photo_camera Від читача 10:23 Інформаційна безпека починається з кожного з нас 18:19 Від випічки до шашликів: у вінницькій лікарні збирали кошти на дрони play_circle_filled photo_camera 17:05 Збитки у понад 1,8 мільйона. У Вінниці викрили порушення під час закупівлі медикаментів 16:11 Суне негода — синоптики попередили про сильні дощі, град і шквали photo_camera 15:15 Хто вдихне нове життя в будівлю на Соборній? У Вінниці оголосили конкурс 14:50 Ремонт техніки без «потім»: запчастини в оплату частинами від Майстер Плюс (Новини компаній) 14:27 «Шість років страху та скандалів»: мешканці будинку на Янгеля просять допомоги play_circle_filled 14:15 Водійка Toyota збила велосипедиста на велодоріжці біля Нечая. Хлопця госпіталізували 13:13 Після скандалу з автобусами: поляки вимагають змінити назву вулиці Бандери у Вінниці play_circle_filled 12:23 Продаєш онлайн і платиш 10% державі. Ми зібрали головне про «податок на ОЛХ» 12:05 Пішов до річки з гранатою, а вдома тримав арсенал: деталі події у Ямполі play_circle_filled photo_camera 11:13 Майже рік чекали звістки: підтвердили загибель 22-річного військового з Сальниці 11:08 У Вінниці запустили новий застосунок MISTO: що він уміє photo_camera 10:57 Рух центром Вінниці обмежено: як об'їхати перекриту Соборну play_circle_filled 10:48 У Вінниці ремонтують мережі: перелік адрес без води та гарячої води 10:04 Сир, мед, м’ясо та овочі безпосередньо від виробників: коли і де відбудеться ярмарок
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up