Радіостанція “Місто над Бугом” вітає переможців святкового GIVEAWAY від 101,8FM (Новини компаній)

Радіостанція “Місто над Бугом” вітає переможців святкового GIVEAWAY від 101,8FM (Новини компаній)
Головний переможець - Олександр Царевський

Щобудня з 10 до 11 вінничани, які слухали GIVEAWAY від 101,8FM, отримували ексклюзивні дарунки!

Смачнющі новорічні частування у святковому боксі від кейтерингової кампанії “SmartCatering”, індивідуальне тренування з Юлією Рогозіною, чашки, розвиваючі іграшки, настільні статуетки та вічні календарі від ТМ “Рекламакс”, футболки гурту “Пан Карпо”, пакунки мікрозелені від Nana Green, сертифікати номіналом 500 гривень від ресторану “Скіфія”, святковий образ та інші послуги від студії краси “UPGRADE beauty studio and school by Alina Sofyna”, книжки, іграшки та розвиваючу канцелярію від гуртово - роздрібного магазину “ШКОЛЯРИК”, чудові інтер’єрні аксесуари, що стануть родзинкою будь якого дизайну від мережі магазинів “Гардинія” і, звичайно ж  подорож до Європи від мережі туристичних агенцій Verona tour.

Головний переможець - Олександр Царевський, долучився до розіграшу надіславши словосполучення “халява прийди” перед кодовим реєстраційним висловом. Чоловік каже, що перемагає у вікторинах нерідко, втім цього разу був особливо вражений, адже сертифікат дає змогу самостійно визначити дати туру та країну мандрівки. Чекаємо фотозвіту із враженнями з подорожі і продовжуємо запрошувати вінничан до участі в проектах 101,8 FM. 

Щобудня з 10 до 11 слухай  GIVEAWAY та отримуй ексклюзивні дарунки, а також передавай вітання і замовляй улюблені пісні в ефірі “Місто над Бугом” щодня!

Повідомлення з привітаннями можна надіслати у viber +380670101800 з понеділка по п’ятницю з 11.00 до 19.00 і з 19.00 до 20.00, а також щосуботи та щонеділі з 12.00 до 13.00 та з 18.00 до 19.00 -  “SMILE з доставкою” в ефірі 101,8FM.

Дізнавайся першим про найцікавіше у Вінниці!

І слухай радіо «Місто над Бугом» 101,8 FM та щоразу вигравай більше!

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
08:09 Сьогодні вітайте Володимира та спостерігайте за поведінкою птахів. Історія та прикмети 25 серпня 21:00 Під час ремонту навантажувача загинув чоловік: у Вінниці розслідують трагедію на підприємстві 20:03 «АЗС на колесах» працювала у Вінниці. Податківці викрили нелегальний продаж пального 18:56 «Стильно, але не функціонально»: вінничани сперечаються про скляні зупинки Від читача 10:48 У Вінниці відбулася важливий діалог у межах проєкту «Зустріч з Євгеном Магдою» — простору для відкритого діалогу про майбутнє нашої держави. 18:20 «Резерв+» для жінок у ЄС: міграційники почали вимагати військово-облікові дані в українок, що кажуть адвокати? 17:45 Кулаками побив літнього батька. В Іллінцях затримали 51-річного чоловіка 16:24 Мати Назарія Гринцевича отримала «Золоту Зірку» Героя України та передала Президенту шеврон сина play_circle_filled 16:02 35 років Незалежності: що Мулява показував кадебістам, які вривалися до клубу «Істина» 15:43 Президент вручив відзнаку «Майбутнє України» дев’ятирічній вінничанці, яка врятувала братів із пожежі play_circle_filled 15:13 Ярослав Воронін очолив Перше Вінницьке територіальне медичне об’єднання. Що про нього відомо 14:49 Номерні знаки можуть зникнути з відкритих даних МВС. Представники бізнесу звернулися до міністра 14:12 Народився в День Незалежності та став її захисником: історія 35-річного прикордонника з Вінниччини 13:33 Як Вінниця наближала Незалежність: 57 днів голодування, протести та перший синьо-жовтий прапор play_circle_filled photo_camera 13:06 Соборна — пріоритет для громадського транспорту? У Вінниці тестують нову схему руху 12:50 Пансіонати для літніх людей у Вінниці: огляд умов проживання, догляду та послуг (партнерський проєкт) 12:21 Тільки через суд. Як цивільні дружини загиблих воїнів виборюють право на 15 мільйонів 12:04 У Центральному парку Вінниці дерево впало на жінку — її госпіталізували 11:35 Такою Вінницю вже не побачиш: архівні кадри святкування Дня Незалежності понад 20 років тому play_circle_filled 10:48 Ветеранку з Гайсина Людмилу Менюк нагородили орденом княгині Ольги III ступеня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up