Перший тур Вінницької "Ліги сміху": коли пройде та хто буде тренерами

Перший тур Вінницької "Ліги сміху": коли пройде та хто буде тренерами

В понеділок, 19 березня 2018 року, в Вінниці відбудеться перший тур Вінницької  "Ліги сміху". Подробиці читайте далі.

Захід пройде в "Будинку офіцерів".  Зірковими тренерами стануть Віктор Бронюк,  Віктор Розовий, Ірина Сопоналу, Віктор Гевко, Василь Байдак, Андрій Рибак та Дмитро Балюк. Ведучим Віницької регіональної ліги стане Олександр Теренчук.

Варто зазначити, що для участі запрошують команди. За довідками телефонуйте по номеру  067-765-50-25.

«За правилами шоу «Ліга Сміху» кожен з тренерів обирає дві команди, для яких стає тренером на весь сезон. Один член журі може бути одночасно тренером не більше двох команд-учасників. У разі зацікавленості конкретною Командою одразу декількома потенційними тренерами, команда-конкурсант отримує право вибору тренера, з яким вона співпрацюватиме. Під час проведення наступних етапів проекту та зйомки телевізійної версії проекту тренер команди-учасника не оцінює її виступ», - повідомляють організатори.

Читайте також:

 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:15 Тепловий удар може коштувати життя: що радять медики під час спеки photo_camera 16:11 На Тульчинщині ВАЗ збив 67-річного велосипедиста. Потерпілий в лікарні 15:05 Комбайн загорівся під час жнив, а дитячі пустощі спалили 10 тонн сіна photo_camera 14:06 У Вінниці зафіксували новий температурний рекорд Від читача 11:00 «Сертифікати добра»: у Вінниці знову допомагають тим, хто потребує підтримки 13:42 Майже 15 мільйонів на «плаваючі» люки у Вінниці: хто отримав підряд і чому місто відмовляється від старих 13:13 Не поставив вантажівку на гальмо: 19-річний водій загинув під власним авто 12:44 Сунуть грози з градом і шквалами. Коли буде вісім градусів та вируватиме негода? photo_camera 12:21 177 мільйонів витратять на ветеранів у Вінниці. На що підуть ці гроші до 2029 року? 12:04 Під тисячами російських дронів українські воїни відбили 261 атаку за добу photo_camera 11:00 П'яний 17-річний водій врізався в дерево: у палаючій автівці загинув 15-річний хлопець photo_camera 10:37 Квартири у Вінниці та майно на десятки мільйонів: ДБР оголосило підозру екслогісту Повітряних сил play_circle_filled photo_camera 10:06 Сергій Собко з Літина стане заступником Головнокомандувача ЗСУ — ЗМІ play_circle_filled 09:53 Воду у Вінниці обіцяють повернути лише ввечері 09:44 На вулиці Київська сталася серйозна аварія зі скутером. На місці працює поліція та медики 09:04 Після двох років у полоні додому повернувся воїн із Мазурівки Костянтин Горнічанський photo_camera 08:16 Вітаємо Левів й освячуємо кошики з яблуками. Історія, заборони та прикмети 6 серпня 21:01 Історичну браму храму Святого Флоріана у Шаргороді майже відреставрували photo_camera 20:07 П'янючий водій лаявся та кидався на патрульних вночі на Келецькій 19:22 «Ми побачили порожній і розорений Могилів»: знайшли 300-річні записи посла з Данії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up