Гран прі фестивалю творчості та краси «Міні Міс та Міні Модель Вінниця 2017» отримали Тлока Ангеліна та Череватова Адель (Новини компаній)

Гран прі фестивалю творчості та краси «Міні Міс та Міні Модель Вінниця 2017» отримали Тлока Ангеліна та Череватова Адель (Новини компаній)

Однак переможницями можна вважати кожну із 28 учасниць, адже такою кількістю титулів та подарунків, які отримали дівчатка, не може похизуватися жоден конкурс. Але про все попорядку…

Немов янголятка усі в білому злетіли на сцену театру ім.М.Садовського маленькі конкурсантки. З першого погляду було зрозуміло що найважче буде зірковим членам журі, які дійсно розуміються на дитячій красі. Серед них дизайнери, художники, переможниці всеукраїнських конкурсів краси, засновниці глянців і танцювальної студії. Журі оцінювало дефіле дівчаток у номінації «Міні Модель», а також творчі номери конкурсанток в номінації «Міні Міс». Дівчатка вражали усіх присутніх танцювальними номерами, співом, акробатичними постановками та віршами. 

Минулорічні переможниці продефілювали під гімн фестивалю «Міні Міс та Міні Модель Вінниця 2017», автором якого стала талановита співачка, учасниця різноманітних талант шоу, і в минулому також переможниця конкурсів краси – Вікторія Рихлюк.

В той час коли журі вирішувало долю конкурсанток на сцені запалювала «сонцезалежна» співачка Наталка Карпа, яка наприкінці свого виступу також отримала титул і корону від організаторів — дитячої модельної агенції «Princess».
Після двохгодинного конкурсу нарешті настала довгоочікувана мить нагородження учасниць. П’ятий ювілейний конкурс вразив кількістю подарунків!!! Майже 70 додаткових номінацій від партнерів!

Кожній фіналістці подарували  дорогоцінну прикрасу від Ювелірного Дому «Кімберлі». А також  всі дівчатка отримали корону і стрічку та безліч подарунків і додаткових номінацій від партнерів. Всі учасниці отримали подарунки від міського голови Сергія Моргунова та Вінницької міської ради.  Особлива подяка  депутату Верховної Ради Сергію Кудлаєнку, який особисто прийшов на конкурс аби привітати дівчаток та подарувати м’які іграшки. Також він відзначив, що за п’ять років рівень конкурсу значно зріс.

Переможниці у категорії «Міні Модель» №24 Чигирин Крістіна, №21Верестун Єлизавета, №26 Дудчик Анна. Переможниці у категорії «Міні Міс» №1 Корбут Ніколь, №4 Зелена Кіра, №16 Шушунова Вероніка.

ГРАН ПРІ фестивалю краси і талантів «Міні Міс та Міні Модель Вінниця 2017» отримали Тлока Ангеліна (7років) та Череватова Адель (5 років). Генеральний директор туристичної фірми «Феєрія Мандрів» Ігор Захарченко подарував головним переможницям конкурсу путівки на відпочинок в Албанії разом із родинами.

Як стверджує засновниця дитячого фестивалю краси та творчості «Міні Міс та Міні Модель Вінниця»  Лілія Поліщук, — конкурс та його красуні переможниці уже п’ять років поспіль прославляють Вінниччину на всю Україну і весь світ. В цьому є заслуга і батьків дівчаток, які не шкодують любові, сил і часу та вірять у перемогу своїх дітей.
А директор дитячої модельної агенції «Princess» та «Qmodelsagency» Ярослава Позднякова відзначила, що усі дівчатка на конкурсі були неперевершені. Тож в подальшому на них чекає великий успіх, потрібно лише йти впевнено вперед до своєї мрії.

Наталія Щастя

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:34 Де у Вінниці 17 липня вимкнуть воду та світло. Перелік адрес 09:30 Творчість вінницьких композиторів і поетів презентували у Житомирі 09:08 Боровся за Україну, мріяв про мирне життя для сина. Вінниця прощається з Костянтином Ткачуком 08:11 Вітаємо Леоніда та Маргариту. Свято, іменини, заборони та прикмети 17 липня Від читача 15:03 Що робити у разі зламу облікового запису в Telegram: алгоритм дій від кіберполіції 21:00 «Без жодного шансу вижити». На вокзалі в Козятині врятували кішку, яку викинули у мішку 20:09 Перед запуском нових Tram 2000 вінницькі транспортники пройшли навчання у Швейцарії 20:07 Як добре знаєте нові назви вулиць Вінниці? Пройдіть тест від «20хвилин» 19:06 Вінничан запрошують на велике прибирання набережної біля Roshen. Коли та як долучитися photo_camera 18:03 За магніти, «накиди» і приховані розетки — до мільйонних донарахувань. Як на Вінниччині ловлять крадіїв електроенергії 17:31 «Міняйте полонених, а не Федорова»: як пройшла акція проти відставки міністра оборони у Вінниці play_circle_filled photo_camera 17:04 На Вінниччині сталися дві ДТП з потерпілими: серед травмованих — п'ятирічний хлопчик 16:20 Судитимуть організаторок незаконного продажу рідин для вейпів. Вилучили понад 4,5 тисячі ємностей 15:55 «Досліджує тисячі клітин за секунду»: цитометр для шпиталю та три авто привезла волонтерка з Франції 15:26 До України повернули тіла ще 501 загиблого. Попереду — складна процедура ідентифікації 14:58 На городі жительки Чечельницької громади виявили понад 800 кущів маку 13:55 Вінничани реагують на відставку Михайла Федорова: соцмережі заполонили емоційні дописи 13:42 У квартирі на Келецькій знайшли мертвим 53-річного чоловіка 12:57 Сергій Корецький став новим прем'єр-міністром України. Що відомо про його кар'єру та статки 11:54 Льотчика з Калинівки Андрія Онуфрака нагородили п'ятим бойовим орденом play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up