Чуже, тільки по-своєму. Зібрали кращі музичні кавери та пародії, зняті у Вінниці

Чуже, тільки по-своєму. Зібрали кращі музичні кавери та пародії, зняті у Вінниці

Нещодавно учні однієї з сільських шкіл нашої області зняли пародію на пісню «Плакала» гурту KAZKA. Кількість переглядів цього відео поступово наближається до півмільйона. Ми вирішили пригадати, які ще кавери та пародії знімали вінничани протягом останніх кількох років.

2016

До дня народження покійного музиканта Андрія Кузьменка, його вінницький колега Дмитро Шуров (він же Pianoбой), випустив мальований кліп на пісню гурту «Скрябін» «Шампанські очі».
Кількість переглядів: 3 296 400

2017

Напевно буде складно знайти людину, яка не чула хіт українського гурту «Грибы – Тает лед». Весною минулого року на цей кліп робили сотні пародій та каверів на всьому пострадянському просторі. Одними з таких стали вінницькі КВНщики «Збірна торгового»
Кількість переглядів: 29 100



Вінничанка Олена Гончаренко зняла до ювілею чоловіка пародійний кліп-привітання. У п'ятихвилинному ролику на пісню «НеАнгелов – Сережа», дівчина заспівала про свої почуття та про все, що їй наболіло.
Кількість переглядів: 85 000



В пам’ять про Кузьму, подружжя Олександра та Світлали Теренчук оприлюднили відеозапис, на якому виконали ліричну пісню «Мовчати».
Кількість переглядів: 6 400



2018

На День Святого Валентина жіночий хор «Соломія» привітав українців мелодійним виконанням пісні Тіни Кароль «Намалюю тобі зорі».
Кількість переглядів: 2 200

У жовтні цього року гурт DZHERELA та фіналіст «Голосу країни-2» Олександр Онофрійчук записали кавер на пісню Святослава Вакарчука «Я не здамся без бою».
Кількість переглядів: 71 000

І поки що найсвіжіша робота – пародія на популярну сьогодні пісню гурту KAZKA «Плакала», яку зробили школярі з села Лозна. Дітей підтримали їхні вчителі, які також знялися у відео.
Кількість переглядів: 450 000

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:21 Був палац і цукроварня: яку історію приховують руїни садиби Ліпковських в Красносілці photo_camera 18:48 Чи залишать пенсіонерів без безкоштовного проїзду? Пояснення реформи 18:03 До Вінниці евакуювала людей з Донеччини та їхніх пухнастих друзів photo_camera 17:14 65 вінницьких комунальників відновлюють тепло у Києві play_circle_filled photo_camera Від читача 10:14 100-річний патефон до річниці діяльності Вінницького обласного осередку ГО "Захист держави" 17:07 Як впоратися з надмірною тривогою: дієві техніки та поради психологів 16:03 Криза у бідонах: чому закупівельні ціни на молоко стрімко падають та як це зупинити 15:03 Головне — вчасно виявити! Перші симптоми дитячого раку та що ще варто знати батькам 14:02 Недопалок на балконі ледь не спалив висотку на Павла Корнелюка 13:13 Наші збили ворожий гелікоптер та знищили 42 артсистеми. Про російський наступ за минулу добу photo_camera 12:58 Спершу мінус, потім плюс: погодні «гойдалки» накриють Вінниччину 12:35 Зайва прописка — мінус субсидія: як «паперові» мешканці стають фінансовою пасткою 12:15 «У моєму житті є чоловік»: 46-річна Марина Боржемська врешті почувається щасливою photo_camera 11:07 Світлофори з «павербанками». Вінниця виділила кошти на безперебійники ще для 19-ти перехресть photo_camera 09:52 Лютнева сесія у Вінниці: хто отримає допомогу і на що підуть мільйони з бюджету 09:02 Вінниця сьогодні прощається з воїном-добровольцем Ігорем Петровським 08:24 Сьогодні вітаємо Макара та екскурсоводів. Історія, заборони та прикмети 21 лютого 07:48 Фантастичний камбек приніс вінницьким індорхокеїстам срібло Кубку «Трофі» 21:03 Трагедія у селі Зозів — пожежа загасла сама, але забрала життя господаря будинку 20:25 Вінничани 40 років тому: як проходили вихідні, де шопились, двіжували та релаксували городяни photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up