Жорстоке поводження з твариною: у Парпурівцях чоловік стріляв у собаку

Жорстоке поводження з твариною: у Парпурівцях чоловік стріляв у собаку
  • У Вінницькому районі поліція виявила факт жорстокого поводження з твариною та розпочала розслідування. Потерпілу тварину лікують волонтери.

Інцидент стався 25 січня. На спецлінію «102» зателефонувала волонтерка. Жінка розповіла, що виходжує собаку, яку підстрелив житель села Парпурівці. Про ситуацію їй повідомили місцеві жителі. 

Поліція з’ясовувала, що по собаці стріляв 66-річний місцевий житель з власної мисливської зброї.

Чоловіка поліцейські допитали.

— Чоловік виправдовувався, що пес декілька разів забігав до його господарства і душив домашню птицю. Тож в черговий раз, коли він забіг на подвір'я, власник господарства поранив тварину та відніс до водойми, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.  

Рушниця у чоловіка перебувала на законних підставах. Її у нього вилучили.

За фактом жорстокого поводження з тваринами відкрили кримінальне провадження.

Читайте також:

Один з найбільших птахів України живе в Подільському зоопарку

Бейбі-бум у зоопарку. Показали «немовлят», які народилися у новорічну ніч

Вирок за кішку об асфальт. Як судили вдівця, що зігнав злість на домашній тварині

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Aneliya Chanelka
    Аби його посадили за злочин!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:30 Ворог тисне на трьох напрямках: що відбувається на передовій 13:12 Як вам стан доріг у Вінниці наприкінці зими? Ми запитали 12:43 Пенсії родинам загиблих воїнів зростуть. Скільки платитимуть з 1 березня? 11:51 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 16 – 22 лютого photo_camera Від читача 10:14 100-річний патефон до річниці діяльності Вінницького обласного осередку ГО "Захист держави" 11:08 Трагедія на Козятинщині: 61-річний чоловік зарізав сина під час сварки 10:11 Горіла парковка на Немирівському шосе: власник постраждав під час гасіння photo_camera 09:12 П’ять годин у напрузі: як Вінниця пережила масовану атаку 22 лютого 08:57 Вінниця сьогодні прощається з 38-річним танкістом Василем Борошньовим 08:22 Сьогодні вітаємо Геннадія та Петра. Історія та прикмети 22 лютого 21:03 Як тролейбус змінив Вінницю? Містян запрошують зазирнути в минуле 21:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 20:08 Кліщі взимку? На Вінниччині зафіксували перші випадки хвороби Лайма у 2026 році 19:21 Був палац і цукроварня: яку історію приховують руїни садиби Ліпковських в Красносілці photo_camera 18:48 Чи залишать пенсіонерів без безкоштовного проїзду? Пояснення реформи 18:03 До Вінниці евакуювала людей з Донеччини та їхніх пухнастих друзів photo_camera 17:14 65 вінницьких комунальників відновлюють тепло у Києві play_circle_filled photo_camera 17:07 Як впоратися з надмірною тривогою: дієві техніки та поради психологів 16:03 Криза у бідонах: чому закупівельні ціни на молоко стрімко падають та як це зупинити 15:03 Головне — вчасно виявити! Перші симптоми дитячого раку та що ще варто знати батькам
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up