Житель Степанівки заготовив півкілограма марихуани. Усе для себе

Житель Степанівки заготовив півкілограма марихуани. Усе для себе

У мешканця Теплицького району поліція дома знайшла наркотики. Чоловік каже, що зберігав марихуану для себе.

— Під час санкціонованого обшуку на території домогосподарства у мешканця села Степанівки поліцейські вилучили близько півкілограма марихуани. 37-річний чоловік зберігав заборонене зілля у підсобному приміщенні. Зловмисник дав пояснення, що зберігав марихуану для власного вжитку. Вилучене відправлено на експертизу,— кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Чоловікові грозить покарання до 3 років позбавлення волі.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Задунайский Торонтуй
    При советской власти такого не было.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:03 Унікальний банер із Героєм Назарієм Гринцевичем отримав срібло на світовій премії Epica 10:10 Зарплатна «стеля» для чиновників: у Раді пропонують обмежити виплати на час війни 09:45 Воду вимкнуть за десятками адрес: графік відключень у Вінниці на 17 грудня 09:02 Вінниця прощається з бійцем Олександром Машевським, який понад десять років захищав Україну Від читача 16:47 Як шахраї обманюють, пропонуючи роботу. 08:14 В цей день вітайте працівників державної виконавчої служби. Історія та прикмети 17 грудня 21:00 Антициклон Frieda принесе суху погоду: у Вінниці буде без дощу та снігу 20:15 Рік змін і рішень: прогноз для знаків зодіаку на 2026 рік від вінницького нумеролога 19:56 БЦЖ новонародженим робитимуть по-новому: лікарка розкрила деталі 19:45 Кардіоцентр-довгобуд, нові трамваї, дивні ремонти: що змінилося у нашому місті за цей рік photo_camera 19:19 На Вінниччині почали проводити концерти до новорічно-різдвяних свят 18:52 На Порика Skoda влетіла в Lincoln і перекинулася. Відео play_circle_filled 18:31 «Бензопили чути навіть удома». Чи законно ріжуть ліс у Прибузькому лісництві? photo_camera 18:04 Патронатна родина Тишкевичів прийняла семирічного хлопчика photo_camera 17:11 До рідної Вапнярки на щиті повертається Герой Руслан Чистан 16:30 Новорічний корпоратив 2026 у Вінниці. Де зустрітися з колегами і за скільки? (партнерський проєкт) 16:12 Вивіз чуже авто евакуатором і сховав: у Гайсині затримали 36-річного підозрюваного 15:09 Призначили двох нових суддів апеляційного адмінсуду. Хто вони? 14:17 Мітинги та петиції спрацювали: держреєстратору оголосили підозру через махінації з ЖК «Комфорт» photo_camera 13:13 З трамвайних колій до костелу. Як у Вінниці орган «помер», щоб зазвучати знову photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up