Житель Петрашівки забив свою 40-річну дружину та пішов спати

Житель Петрашівки забив свою 40-річну дружину та пішов спати

Подружжя із села Петрашівка, що у Теплицькому районі, посварилося. У ході сварки чоловік забив свою дружину. Її тіло покинув на вулиці, а сам пішов спати.

— Інцидент стався у жовтні 2016 року. Тоді до поліції зателефонував 37-річний чоловік та повідомив, що на власному подвір’ї він виявив мертвою свою співмешканку. Під час досудового розслідування було встановлено, що між чоловіком та його 40-річною співмешканкою виникла сварка, під час якої він побив жінку, а сам пішов спати. Теплицький районний суд визнав підсудного винним та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 8 років, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Читайте також: У Барському районі чоловік сокирою забив свою співмешканку. Каже, йому щось примарилось

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
08:09 Кого сьогодні вітаємо та що святкуємо. Історія та прикмети 18 грудня 21:00 Бійцям бригади «Червоної Калини» вперше вручили бойові шеврони photo_camera 19:49 Зимовий вступ для абітурієнтів: що таке «нульовий курс» і кому він потрібен 18:35 Понад п’ять мільйонів на мийні засоби: хто і скільки витрачав коштів на побутову хімію у Вінниці Від читача 07:02 Свобода слова чи мова ненависті власниці студії краси 521 18:08 Більше 133 тисяч хворих за тиждень: чи накриє хвиля ГРВІ та covid-19 Вінниччину? 18:00 «Безпечні стійкі громади»: у Мурафській громаді облаштували майданчик для реабілітації військових (Пресслужба Вінницької обласної ради) 17:45 «Поки лікувався, мене записали у СЗЧ»: офіцер довів, що він не дезертир, але як повернути зарплату? 17:40 Двоє рибалок потонули у Погребищенській громаді 17:20 Поки воював — відібрали землю: через пів року слідства вручили підозри держреєстратору та двом причетним 16:25 Вінницький ЖК визнано кращим архітектурним проєктом України 2025 року (Новини компаній) 15:55 До Молдови за $4 тисячі: затримали організаторів незаконного перетину, серед яких — вінничанин 15:04 Заробляв на наркотиках — у Вінниці накрили 20-річного чоловіка 14:09 Лікарі з усієї України освоювали у Вінниці новітні малоінвазивні методи лікування photo_camera 14:00 Виконавчий апарат Вінницької обласної ради передав Силам протиповітряної оборони необхідну техніку (Пресслужба Вінницької обласної ради) 13:14 Графіки відключення світла скоротять: уряд переглянув перелік критичної інфраструктури 12:46 Степан Гіга мріяв про краще майбутнє для дітей та України і дякував вінничанам за «тосі-тосі» play_circle_filled photo_camera 12:27 Пожежа в Томашпільській громаді забрала життя 65-річного чоловіка 12:10 «Поодинці нічого не зробиш»: сержант ЗСУ з Тульчина говорить про війну і братерство play_circle_filled 11:50 До лав ЗСУ став у 24 роки. Історія ветерана Олександра Постернака (Новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up