Житель Літинщини на 8 Березня подарував жінці ножа...у живіт

Житель Літинщини на 8 Березня подарував жінці ножа...у живіт

Святкування 8 Березня для 53-річної жительки села Требухи, що у Літинському районі, закінчилося лікарняним ліжком. Її підрізав чоловік.

 

Ввечері вчора, 8 березня, до поліції звернулися жителі села Требухи. Вони повідомили, що їх сусід підрізав свою жінку.

На місце події приїхали медики та поліція. Перші забрали потерпілу до лікарні, де її одразу прооперували. У жінки проникаюче ножове поранення живота.

— За словами 58-річного затриманого, він та його співмешканка святкували 8 Березня у різних компаніях, а коли повернулися додому – посварилися. Щоб припинити сварку, чоловік взяв ніж та пішов на подвір’я з гілок робити віники. Жінка вибігла за ним, схопила палку та вдарила по голові. Чоловік, захищаючись, вдарив її ножем у живіт. Крик пораненої почули сусіди та викликали поліцію і швидку допомогу, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Він боронив наше небо: пішов із життя 36-річний солдат із села Піщанка 20:02 Смертельна комбінація: які електроприлади не можна вмикати поруч із газовою плитою 19:28 «Пацієнтів вкриваємо ковдрами, а роботу скорочуємо»: як вінницькі підприємці адаптуються до відключень світла 19:04 Небезпека для всієї висотки: п'яний чоловік погрожував співмешканці бойовою гранатою Від читача 01:20 Наркотики Вищеольчедаїв Загроза Житю Мешканців Села 18:18 Кого у Вінниці готові бронювати: огляд актуальних вакансій 17:34 Криваве застілля у селі: гість смертельно побив господаря хати 17:01 Від аптеки до музею: маловідомі факти про садибу хірурга Пирогова photo_camera 16:32 Салют під час війни: як суди на Вінниччині карають за феєрверки 16:05 Зняття з розшуку через суд: адвокат про основні ризики та проблеми, про які варто знати 15:01 Які віруси зараз «ходять» на Вінниччині та хто хворіє найчастіше 13:50 Понад 363 мільйони гривень витратили на укриття у Вінниці — подробиці 13:06 Сніг, евакуатори й штрафи: як у Вінниці наводять лад на зимових дорогах 12:02 Смертельна ніч на Вінниччині: вогонь забрав життя та знищив десятки домівок photo_camera 11:13 Світло зникає не лише за графіком: чому у вінничан псується техніка та «стрибає» напруга 09:30 Без води та світла. Адреси, де 19 січня у Вінниці триватимуть ремонти мереж 09:27 Перезавантаження потрібно кожному: зимовий відпочинок по-вінницьки (партнерський проєкт) 09:07 Кого сьогодні вітаємо та що відзначаємо. Історія, заборони та прикмети 19 січня 08:10 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up