Замінування супермаркету «Варшава». З магазину евакуювали 20 людей

Замінування супермаркету «Варшава». З магазину евакуювали 20 людей
  • Сьогодні поліцію повідомили про замінування місцевого супермаркету. З приміщення закладу евакуювали людей та почали його перевіряти спеціалісти. Які результати обстеження?

Повідомлення про замінування на спецлінію 102 надійшло 3 травня близько 11.40. До поліції звернувся черговий ДСНС у Вінницькій області.

За попередніми даними невідомі замінували супермаркет «Варшава» по вулиці Стрілецькій.

— Із повідомленням про замінування на спецлінію рятувальників зателефонував невідомий чоловік. За кілька хвилин на місце події прибули вибухотехніки, кінологи, слідчо-оперативна група поліції та працівники ДСНС. Поліцейські-вибухотехніки обстежили приміщення магазину, звідки евакуювали 20 людей, — кажуть у відділі комунікацій поліції Вінницької області. — Близько 12.40 години обстеження супермаркету завершено. Вибухонебезпечних та інших підозрілих предметів не виявлено.

За фактом неправдивого повідомлення про замінування правоохоронці почали розслідування та відкрили кримінальне провадження.

 

Читайте також:

Холодно та вітряно, але це ще не мінімум. Прогноз погоди на тиждень

Натовпи біля храмів та 800 тисяч на аеропорт: важливе за 2 травня на 20minut.ua

Смертельна пожежа через цигарку. 11 вогнеборців гасила палаючий будинок

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Максим Краснопір
    А людей из дома никто не эвакуировал, это как?
  • Anna Pavlycheva
    Тарганів забрали ?😉
  • Максим Максим
    И правильно сделали  ... так как они обслуживают Лучше там будет АИБ
    Читач09 reply Максим Максим
    Согласна. Хотя бы из за ремонта без закрытия магазина. Пыль на продуктах питания, хамство охраны и т.д.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 «Після повернення з позицій треба відновитися». Бійці вінницького 40-го полку показали свій побут на фронті photo_camera 20:22 Могла б стати моделлю, а лікує тварин: як 17-річна Каріна Земляна обрала незвичну професію 20:09 У семи громадах області відремонтували проблемні ділянки доріг. ВІДЕО 19:31 Volvo, Audi та мільйонні доходи: що задекларували за 2025 рік голови вінницьких судів Від читача 19:57 У Вінницькому обласному ТЦК та СП запевняють, що не мають відношення до приміщення з жахливими умовами 19:09 Наловив на понад 100 тисяч гривень. У Ладижині на Південному Бузі зловили браконьєра 18:06 У Вінниці Volkswagen вилетів на залізничні колії та перекинувся. Водій був п’яний і без прав 17:07 Понад 40 мішків сміття зібрали під час толоки на вінницькій набережній 16:03 Під час сварки мати напала з ножем на 17-річну доньку. Деталі 15:05 Як вінничани святкують день вишиванки: фоторепортаж photo_camera 14:02 Сім науковців Вінниччини отримають стипендії Кабміну за дослідження в аграрній, технічній та ІТ-сферах 12:55 Через негоду на Вінниччині падали дерева. Рятувальники двічі розчищали автошляхи 12:12 Бізнес у Вінниці: що він дає місту та скільки отримує натомість? 11:52 Побиття 15-річної дівчини у Крижополі — двом нападницям оголосили підозру 11:25 Чорна низь, «дрочило» та запікання ниток у тісті: чим унікальна автентична вінницька вишивка photo_camera 11:02 Село на Бершадщині засипало градом. Які ще сюрпризи готує погода 10:20 Кращі меблеві магазини Вінниці: де купити сучасні, стильні та якісні меблі (партнерський проєкт) 10:12 Серце на крилах гелікоптера: як донор з Вінниці врятував життя 13-річного хлопця 09:58 Ремонтні роботи на мережах Вінниці. Де 21 травня не буде води та світла 09:06 У Вінниці прощаються із 42-річним добровольцем Юрієм Кукурудзою, який загинув на Донеччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up